Przed nami półfinałowa kolejka eliminacji do Ligi Mistrzów. We wtorkowy i środowy wieczór drużyny zmierzą się w ramach spotkań rewanżowych. Dla polskich fanów nie mamy dobrych wieści – wszystkie zespoły z Polski odpadły z rozgrywek o Champions League. My przyjrzymy się bliżej starciom drużyn walczących o LM. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję na puchary europejskie, w ramach której możemy zgarnąć freebet o wartości 45 pln. Jak z niej skorzystać?

Zobacz również: Legalni bukmacherzy

Freebet 45 pln na puchary europejskie

Dopiero co zakończyliśmy emocjonujący weekend, podczas którego odbyła się 1 kolejka angielskiej Premier League i już płynnie przenosimy się do eliminacji pucharowych. Ciekawie zapowiada się domowy mecz Dinama Zagrzeb z Ludogorets. Chorwaci w pierwszym spotkaniu pokonali Bułgarów 2:1 i zapewnili sobie przewagę przed rewanżem. Zmierzą się również PSV z Monaco – w pierwszym spotkaniu padł remis. Bukmacher forBET proponuje freebet o wartości 45 pln, który możemy wykorzystać na eliminacje do Ligi Europy i Ligi Konferencji. Jak go uzyskać?

Zobacz również: Kod promocyjny forBET

W dniach 09.08-10.08.2022, do godziny 20:45, należy zagrać kupon za dokładną stawkę 99 pln. Co najmniej 1 zdarzenie powinno dotyczyć rozgrywek eliminacji Ligi Mistrzów. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść przynajmniej 1.20. Kurs łączny powinien wynosić przynajmniej 2.50 Zdarzenia muszą być z oferty przedmeczowej. Gracz może otrzymać freebet 45 pln za spełnienie warunków promocji. Może być to kupon Solo lub AKO. Bonusem należy obrócić 1-krotnie po kursie łącznym min. 2.00, z minimalnym kursem łącznym 1.20, 3 zdarzeniami, w ciągu 96h od otrzymania.