A więc nadszedł dzień meczowy! Najlepsi legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Środowy wieczór będzie szczególnie istotny dla polskich fanów. Biało-czerwoni zagrają na wyjeździe z Belgią. W tym tygodniu czekają nas również takie hity jak chociażby starcie Portugalii z Czechami, a także Szwajcarii z Hiszpanią. To tylko kilka z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i rozkoszujmy się stosunkowo nową formą rozgrywek piłkarskich. 

Freebet 45 pln na mecze Polski

Belgia, Holandia – między innymi te reprezentacje zagrają w środowy wieczór. Przed reprezentacją Polski naprawdę nie lada wyzwanie – Belgowie na czele z Kevinem De Bruyne to bardzo poważny przeciwnik. Polacy raczej nie są faworytem w tym spotkaniu. Tym samym warto rozważyć skorzystanie z promocji przygotowanej przez bukmachera forBET. Możemy zyskać freebet o wartości 45 pln, jeśli spełnimy konkretne wymagania. Przy okazji warto zainteresować się kodem promocyjnym forBET

W dniu 08.06.2022 do godziny 20:45 należy zawrzeć kupon za dokładną stawkę wynoszącą 99 pln. Ogólny kurs kuponu powinien wynieść 2.50, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.20. Może to być kupon typu Singiel lub AKO. Przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie musi dotyczyć meczu Belgia – Polska rozgrywanego 8 czerwca 2022 w ramach Ligi Narodów. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Po spełnieniu powyższych warunków gracz otrzyma freebet 45 pln bez względu na rozstrzygnięcie kuponu. W celu wypłaty środków bonusowych należy dokonać 1-krotnego obrotu całą kwotą bonusu po kursie minimalnym 2.00 (1.20 pojedyncze zdarzenie) w ciągu 96h. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3. 

[blok_bonus]