Środek trwającego tygodnia przyniesie nam istotne rozstrzygnięcia. Poznamy bowiem zwycięzce tegorocznej edycji Ligi Konferencji Europy. W środowy wieczór zmierzą się AS Roma, z drużyną, której raczej nikt nie spodziewał się w finale, a więc Feyenoord. Jak tym razem wypadnie ekipa Jose Mourinho? Mecz ten jest swoistym przedsmakiem sobotniego finału Ligi Mistrzów. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję na puchary europejskie, w ramach której możemy zgarnąć freebet o wartości 45 pln. Jak z niej skorzystać?

Freebet 45 pln na finał Ligi Mistrzów

Dzisiejszy wieczór to kolejny ważny moment dla europejskiej piłki. Będzie to dopiero trzecie starcie tych drużyn w historii – raz górą była Roma, zaś drugim razem ekipy podzieliły się punktami.  Środowy mecz zapowiada się naprawdę ciekawie, bowiem AS Roma po wielu latach wraca na właściwe tory sportowe, zaś Feyenoord to drużyna, która wiele lat temu święciła triumfy w kraju, jak i w całej Europie. Spotkanie tym samym będzie otwarte i wydarzyć może się dosłownie wszystko. Bukmacher forBET proponuje freebet o wartości 45 pln na sobotni finał Ligi Mistrzów. Jak go uzyskać? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego forBET

W dniu 25.05.2022, do godziny 21:00, należy zagrać kupon za dokładną stawkę 99 pln. Na kuponie powinno znaleźć się zdarzenie dotyczące finału Ligi Konferencji, którego kurs nie może być niższy niż 1.20. Kurs łączny kupony powinien wynieść 2.50. Zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Za kupon ze stawką 99 pln, gracz otrzyma freebet 45 pln. Bonus można przeznaczyć na na dowolne zdarzenia przedmeczowe lub na żywo. Środkami bonusowymi należy obrócić jednokrotnie, za całą kwotę freebetu po minimalnym kursie łącznym 2.00. Kurs pojedynczego zdarzenia to min. 1.20. Czas na obrót bonusem to 96h. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3.

[blok_bonus]