[blok_bonus]

 

Środek trwającego tygodnia po raz kolejny przyniesie nam ważne rozstrzygnięcia. W rundzie rewanżowej eliminacji Ligi Mistrzów ponownie zmierzą się – mistrz Polski, Lech Poznań z mistrzem Azerbejdżanu, Qarabagiem. Czy i tym razem Kolejorz będzie górą i zanotuje 3 punkty? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję na puchary europejskie, w ramach której możemy zgarnąć freebet o wartości 45 pln. Jak z niej skorzystać?

Zobacz również: Legalny bukmacher

Freebet 45 pln – eliminacje Ligi Mistrzów

Lipiec to czas, kiedy piłką możemy cieszyć się głównie w środku tygodnia. Na szczęście od 15 lipca powróci Ekstraklasa i 1 Liga, tym samym weekendy również będą stały pod znakiem piłki nożnej. Ale przejdźmy do meritum, czyli eliminacji do LM. Ciekawie zapowiada się wyjazdowy mecz Tirany z Dudelange. Ekipa z Luksemburga ponownie zaskoczyła i w pierwszym spotkaniu wygrała 1:0. Bukmacher forBET proponuje freebet o wartości 45 pln, który możemy wykorzystać na eliminacje do Ligi Europy i Ligi Konferencji. Jak go uzyskać?

Zobacz również: Kod promocyjny forBET

W dniach 12.07-13.07.2022, do godziny 19:00, należy zagrać kupon za dokładną stawkę 99 pln. Co najmniej 1 zdarzenie powinno dotyczyć rozgrywek eliminacji Ligi Mistrzów. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść przynajmniej 1.20. Kurs łączny powinien wynosić przynajmniej 2.50 Zdarzenia muszą być z oferty przedmeczowej. Gracz może otrzymać freebet 45 pln za spełnienie warunków promocji. Może być to kupon Solo lub AKO. Bonusem należy obrócić 1-krotnie po kursie łącznym min. 2.00, z minimalnym kursem łącznym 1.20, 3 zdarzeniami, w ciągu 96h od otrzymania.