Czekają nas dzisiaj aż cztery ciekawie zapowiadające się spotkania. Pewna awansu Holandia zmierzy się z walczącą zaciekle o każdą piłkę Macedonią, a Ukraina stawi czoła reprezentacji Austrii. O 21:00 zaś będzie toczony bój w grupie B. Tutaj spokojna jest jedynie Belgia. Pozostałe ekipy, to jest Rosja, Dania i Finlandia nadal mają szanse na awans. Idealna okazja, aby sprawdzić dziś oferty legalnych bukmacherów!

Freebet 40 PLN za kupon z BetArchitektem

Dziś o godzinie 18:00 rozpoczną się równolegle dwa spotkania. Ukraina powalczy z Austrią o zajęcie drugiego miejsca w grupie C. Podopieczni Andrija Szewczenki pokazali w starciu z Holandią, że nie wolno im odpuszczać do samego końca. Jednak również Austria nie zamierza po tym meczu żegnać się z Mistrzostwami. Zwycięstwo nad Macedonią daje im pełne prawo myśleć o pokonaniu Ukrainy i zajęciu drugiego miejsca w grupie.

Holandia zaś zdaje się być pewna swego przed czekającym ją spotkaniem. Jednak nieroztropne byłoby lekceważenie Macedonii Północnej. Rywal to niewygodny, o czym przekonały się wyżej wspomniane reprezentacje. Szczerze mówiąc, nie zdziwię się jeśli to właśnie oni najsilniej postawią się drużynie Oranje.

A już o 21:00 czekają nas kolejne, nie mniej ciekawe, dwa mecze. Duńczycy do ostatniej kolejki fazy grupowej przystępują z zerowym dorobkiem punktowym. Wynik to dla nich fatalny, jednak nie jest sytuacją bez wyjścia. Wystarczy tylko wygrać z reprezentacją Rosji. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, bo przecież Sborna nie poda się na Parken jak na tacy. Głód bramkowy Dzyuby na tych mistrzostwach jest nadal niezaspokojony i tego szczególnie obawiać powinni się Duńczycy.

Dzisiejsze emocje domyka nam spotkanie Finów z Belgami. Zapewne niczym Islandia na ostatnich imprezach Finlandia chciałaby sprawić piłkarską sensację. O to jednak może być niezwykle trudno, bo przeciwko nim wyjdzie dzisiaj ekipa Czerwonych Diabłów. Jeden z głównych kandydatów do tytułu mistrzowskiego. Pohjanpalo i Spółka pokazali nam jednak, że nie wolno ich skreślać i mamy nadzieję, że w tym meczu pokażą kawał dobrej piłki! Dzień pełen emocji, zatem warto skorzystać z oferty bonusowej Forbet!

Żeby wziąć udział w proponowanej przez bukmachera promocji spełnić należy kilka banalnych warunków. Poza krokiem oczywistym, czyli rejestracją konta gracza na Forbet, musimy wykonać jeszcze kilka prostych kroków. Należy zagrać kupon z minimum jednym zdarzeniem z oferty “BetArchitekta”. Minimalny kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. Dodatkowo pamiętać musimy, aby zagrać za stawkę wynoszącą dokładnie 99 zł. Warto również się pośpieszyć, ponieważ promocja obowiązuje do 21.06. do godziny 23:59.

Spełnienie powyższych warunków pozwoli nam otrzymać freebet w wysokości aż 40 zł do wykorzystania na kolejne spotkania Mistrzostw Europy 2020!MaxiZysk na start do 250 zł do zgarnięcia na Forbet!

Odbieram bonusy na start!