Długo wyczekiwane rozgrywki w końcu nadeszły. Starcie Polski z Meksykiem już jutro, a za nami mecz otwarcia, w którym Katar uległ Ekwadorowi. W ramach Mistrzostw Świata Polska zmierzy się jeszcze z reprezentacją narodową Arabii Saudyjskiej, a także z faworytami całych rozgrywek, Argentyną. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher GoPlusBet oferuje freebet w wysokości 30 pln dla nowych graczy. 

Freebet 30 pln na Black Weekend

Poniedziałek uraczy nas kilkoma ciekawymi starciami. Anglia zmierzy się z niżej notowanym Iranem, a Holandia zagra z niedocenianym Senegalem. Sporo dziać będzie się również w dalszej części tygodnia. Bukmacher GoPlusBet przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości 30 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu GoPlusBet

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W celu skorzystania z freebetu 30 pln należy w dniach 21.11-25.11.2022 do godziny 23:59 założyć konto u bukmachera i wyrazić zgody marketingowe. Po pozytywnej weryfikacji na konto gracza trafi freebet o wartości 30 pln do wykorzystania na kuponie z min. 3 zdarzeniami z min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.30. Termin ważności freebetu to 7 dni od momentu przyznania. Promocja łączy się z innymi bonusami.