Już w ten weekend będziemy świadkami inauguracji zimowych zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2021/22. Po raz pierwszy w historii organizują ją Rosjanie — dwa pierwsze konkursy odbędą się w Niżnym-Tagile. Mocno ściskamy kciuki za naszych reprezentantów, z którymi wiążemy ogromne nadzieje medalowe. Podobnie czyni to bukmacher eWinner, który na tę okazję przygotował promocję.

Sezon 2021/22 w skokach czas zacząć

Złą wiadomością są zapowiadające się kiepskie warunki atmosferyczne w Niżnym-Tagile. Synoptycy przewidują, że w piątkowy wieczór może wiać wiatr o prędkości około 6 m/s. A wtedy zaplanowano kwalifikacje. Przy tak mocnych podmuchach trudno liczyć na w pełni sprawiedliwe wyniki, na których naturalnie nam zależy. Pogoda ma uspokoić się za to w sobotę i niedzielę. Faworytem do triumfu w Pucharze Świata w tym sezonie, według najlepszych bukmacherów jest Japończyk Ryoyu Kobayashi.

W Niżnym żadnemu reprezentantowi Polski nie udało się jeszcze nigdy wygrać. Najbliższy tego był Piotr Żyła, który dwukrotnie stawał tam na podium. Na piątek zaplanowane są skoki treningowe, które pozwolą nieco lepiej określić, w jakiej formie znajdują się nasi skoczkowie. Przed sezonem pojawiały się pogłoski o możliwym zakończeniu kariery przez Kamila Stocha. Lider naszej kadry zapewnił jednak, że na razie czuje się bardzo dobrze i nie myśli o sportowej emeryturze.

zasady-promocji-ewinner-skoki-narciarskie

eWinner przygotował promocję na dni 20-21.11. Trzeba się do niej zapisać i postawić kupon z minimum 3 zdarzeniami, z czego jedno musi pochodzić z oferty na skoki narciarskie. Kurs minimalny każdego ze zdarzeń to 1.30. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 zł. Po spełnieniu tych warunków, w przypadku miejsca na podium któregokolwiek z naszych skoczków, otrzymamy freebet w wysokości 25 zł. Bukmacher posiada także atrakcyjny bonus powitalny eWinner. Jeśli nie macie jeszcze konta, pamiętajcie, żeby skorzystać z niego podczas rejestracji.

warunki-promocji-ewinner-skoki-narciarskie

[blok_bonus]