Rozgrywki Premier League wkraczają już w decydującą fazę. W ligowej tabeli zrobiło się już całkiem ciasno, przez co drużyny, które chcą jeszcze coś osiągnąć nie mogą sobie pozwolić na wpadkę i stratę punktów. Bonus od Totalbet pozwala na otrzymanie freebetu w wysokości 25 zł w zamian za postawienie kuponu na zdarzenia związanymi z najwyższą klasą rozgrywkową w Anglii. Przypominamy, że na naszej stronie w zakładce Typy Dnia znajdziecie dużo ciekawych typów, w tym z całą pewnością również na mecze ligi angielskiej.

FREEBET 25 ZŁ ZA LIGĘ ANGIELSKĄ

Już dzisiaj w ramach 36 kolejki angielskiej Premier League odbędą się trzy spotkania. Pierwszym z nim jest pojedynek Burnley z Leeds, który rozpocznie się o godzinie 13:30. W zasadzie obie ekipy mają pewne miejsce w ligowej tabeli i nie muszą się obawiać o swoją pozycję. Zarówno Burnley jak i Leeds zakończą sezon w środku ligowej tabeli (Burnley obecnie jest 15., a Leeds 10.). Fajerwerków nie powinniśmy również szukać w spotkaniu Southampton z Fulham. Gospodarze znajdują się obecnie na 14 pozycji i nic nie jest w stanie im zagrozić. Goście z kolei są już pewni spadku i nie uratuje ich nawet komplet punktów w trzech ostatnich spotkaniach. Na koniec dnia zmierzą się ze sobą ekipy Brighton i West Ham. Gospodarze są kolejną drużyną, która nie jest w stanie zmienić swojej sytuacji. Patrząc jednak na West Ham to w ciągu dalszym biją się oni o grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.

W niedziele (16.05) na angielskich boiskach odbędą się aż cztery spotkania. W zasadzie tylko jedno z nich będzie obojętne dla obu drużyn. Mowa tutaj oczywiście o pojedynku Crystal Palace i Aston Villa. Obie ekipy znajdują się obecnie w środku ligowej tabeli i nic już tego nie zmieni. Trudno jest przewidzieć jak podejdą do tego spotkania. Z kolei 3 pozostałe spotkania będą bardzo istotne dla co najmniej jednej z drużyn. Z dwoma spadkowiczami zmierzą się obie ekipy z Liverpoolu, które w ciągu dalszym mają szanse zagrać w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Everton zmierzy się z ostatnim w tabeli Sheffield United, a z kolei drużyna Jurgena Kloppa będzie walczyć o punkty z zespołem West Bromu. Czwartym spotkaniem tego dnia będzie pojedynek pomiędzy Tottenhamem a Wolverhampton. Koguty wciąż pozostają w walce o miejsce dające grę w europejskich rozgrywkach.

Aby otrzymać 25 zł freebetu od legalnego bukmachera Totalbet wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Wystarczy postawić kupon z minimalną stawką 100 zł, na którym znajdą się co najmniej 4 zdarzenia dotyczące 36 lub 37 kolejki Premier League. Pamiętajmy, aby każde zdarzenie miało kurs co najmniej 1.20. Promocja obejmuje mecze rozgrywane w dniach 14.05-19.05.2021r. Freebet można wykorzystać na dowolne zdarzenia.

Odbierz bonus bez depozytu z kodem TYPERVIP

Odbieram 25 PLN bez depozytu