Na brak sportowych emocji w dniu dzisiejszym z całą pewnością nie można narzekać. Jeżeli chodzi o piłkę nożną, to oprócz ligowych meczów, będziemy świadkami również rozgrywek pucharowych. Fani piłki ręcznej, z kolei skupią się pewnie na meczach kwalifikacyjnych na Mistrzostwa Świata. Z tego powodu, warto zerknąć, na nowy bonus na Totalbet. Po spełnieniu odpowiednich warunków, otrzymamy freebet w wysokości 25 zł, który wykorzystać będzie można na wszystkie dyscypliny sportu.

FREEBET 25 PLN NA WSZYSTKO!

W teorii najciekawsze spotkanie czego nas w FA Cup, gdzie Chelsea zmierzy się z Manchesterem City. Jest to już półfinał tych rozgrywek, więc stawka spotkania jest już na wysokim poziomie. Należy jednak pamiętać, że obie te ekipy mają za sobą zmagania w Lidze Mistrzów. W dodatku, zarówno The Blues, jak i Obywatele, awansowali do półfinału tych rozgrywek. Z tego względu, trzeba mieć na uwadzę, że Guardiola i Tuchel, mogą nie chcieć ryzykować i nie wyjdą na to spotkanie w optymalnym zestawieniu. Tego co prawda jeszcze nie wiemy, ale pewnym jest to, że spotkanie będzie bardzo ciekawe.

Równie ciekawe starcie czeka nas w słonecznej Hiszpanii. Athletic Bilbao rywalizować będzie z FC Barceloną w ramach finału Pucharu Króla. Katalończycy wyjdą na to spotkanie bardzo zmotywowani. Mają świadomość, iż niedość, że odpadli z Ligi Mistrztów, to ostatnio przegrywając z Realem Madryt, utrudnili sobie bardzo szansę na mistrzostwo. Dlatego też, niewątpliwie będą chcieli zgarnąć puchar, by mieć chociaż jedno pewne trofeum w tym sezonie. Po drugiej stronie barykady, mamy zespół z Bilbao, który ostatnio gra mocno przeciętnie. Nie wygrali już oni od 6 spotkań, jednak wciąż jest to drużyna, która potrafi zaskoczyć, a Barcelona w starciach z nimi, nigdy nie miała łatwo. Typy na dziś nie są oczywiste. Każdy, dostrzegać może inny czynnik, który wpłynąć może na ostateczny wynik wspomnianych starć. Jeżeli już postawimy swój kupon, to klasycznie pozostanie nam tylko czekać i obserwować.

Otrzymanie freebetu nie wymaga żadnego skomplikowanego procesu. W zasadzie, wystarczy postawić kupon za 100 zł, na którym znajdą się co najmniej 4 zdarzenia, z kursem wyższym niż 1.20. Obstawione zdarzenia mogą dotyczyć wszystkich dyscyplin sportowych. Wyjątkiem są jedynie sporty wirtualne, które nie zaliczają się do promocji. Po obstawieniu takiego kuponu, otrzymamy wspomniany freebet w wysokości 25 zł. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do końca jutrzejrzego dnia (18.04).

Odbierz również 25 zł bez depozytu!

Chcę odebrać 25 PLN