W ten weekend (09.04 – 11.04) wiele się będzie działo. Zobaczymy krew, pot i łzy ponieważ przed nami gale UFC, EFM i Bellator. TOTALbet dodatkowo podgrzewa atmosferę i oferuje freebet 25 PLN do wykorzystania na ofertę LIVE. Pamiętaj, że na TOTALbet grasz bez podatku jeśli na kuponie znajdą się co najmniej 3 zdarzenia z kursem minimum 1,20.

Freebet 25 PLN!

W ten weekend będzie nam dane obejrzeć galę UFC Fight Night: Vettori vs Holland. Nie jest to gala okraszona numerkiem 261 pomimo tego, że ostatnia gala UFC była 260. Ale taką przyjęli włodarze formułę, że pomiędzy dwoma galami numerycznymi występują dwie gale bez numerka. Walką wieczoru tej gali jak można zauważyć w tytule jest pojedynek Włocha –  Marvina Vettoriego z Amerykaninem – Kevinem Hollandem. Marvin ma bilans 16 wygranych, 4 przegrane oraz 1 remis. Bilans Hollanda zaś wygląda trochę lepiej gdyż ma 21-6 i zero remisów. Panowie zmierzą się w wadze średniej.

Innym interesującym spotkaniem tej gali jest okraszony mianem „Drugiej walki wieczoru” pojedynek Arnolda Allena z Sodiq’em Yusuffem. Arnold Allen jest Brytyjczykiem, posiada on fioletowy pas w Brazylijskim jiu-jitsu, mierzy 173 centymetry ważąc 66 kilogramów. Jego rywal Sodiq Yusuff ma 27 lat, urodził się w nigeryjskim mieście – Lagos i mierzy 175 centymetrów. Waga Nigeryjczyka wynosi tyle co jego przeciwnika. Z tego powodu panowie zmierzą się w wadze piórkowej.

Oprócz tego na gali UFC w ramach głównej karty walk zobaczymy jeszcze pojedynek pań albowiem Nina Ansaroff zmierzy się z Mackenzie Dern. W wadze półśredniej zawalczą Mike Perry z Danielem Rodriguezem. Obejrzymy też dwie walki w wadze średniej – Kyle Daukaus będzie się bił z Aliaskhabem Khizrevem, a Sam Alvey z Julianem Marquezem. Oprócz tego odbędzie się jeszcze 9 walk w Karcie Wstępnej, w której to zawalczy nasz rodak Mateusz Gamrot. Trzymamy kciuki za Polaka i liczymy na wspaniałe widowisko.

 

Aby uzyskać freebet który można wykorzystać na ofertę LIVE należy w dniach 7 kwietnia od godziny 12:00 do 10 kwietnia godziny 18:00 zagrać kupon AKO za minimum 100 PLN. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia z kursem każdego wynoszącym minimum 1,20. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na EFM Challenge Show, UFC Fight Night – Holland vs. Vettori albo Bellator 256. Jeśli spełnisz wymienione warunki otrzymasz bonus 25 zł na grę LIVE.

 

Podwojenie depozytu i do 40 zł we freebetach, to dostaniesz na TOTALbet jeśli założysz konto już teraz!

Odbieram 40 PLN na start