Dzisiejszego wieczora Żywiec stanowić będzie arenę walk dla gali Armia Fight Night 10. Wszyscy mają nadzieję, że Amfiteatr pod Grojcem oraz ludzie w nim zebrani będą świadkami niesamowitych walk, na które Polscy bukmacherzy uszykowali interesujące kursy.

Freebet 25 PLN – Dodaj Armię do kuponu

Już dziś wieczorem w Żywcu odbędzie się mnóstwo ciekawych walk w ramach gali Armia Fight Night 10. Wśród nich, między innymi dwie walki mistrzowskie! Adrian Kępa w walce o mistrzostwo wagi piórkowej podejmuje Mansura Azhieva. Zaś Jacek Bednorz zmierzy się z Tymoteuszem Łopaczykiem o tytuł mistrza w kategorii półśredniej.

Poza tymi dwiema flagowymi potyczkami, widzów czeka jeszcze dodatkowych osiem walk. Całkiem ciekawie zapowiada się starcie Sylwestra Millera z Rafaelem Apocalypse. Drugi z tej pary do karty walk wskoczył w ostatnim momencie zastępując kontuzjowanego Djamala Rusta. Polak zawalczy po raz pierwszy od momentu porażki w marcowym starciu o pas kategorii koguciej organizacji Cage Warriors. Brazylijczyk również wraca po porażce, jednakże znacznie odleglejszej. Ostatnia walka Apocalypse odbyła się aż w 2018 roku. Kursy na to starcie mówią same za siebie, jednak dla Millera nie ma teraz gorszej rzeczy, którą mógłby zrobić, jak zlekceważenie dzisiejszego rywala.

O emocje zadbają również Dawid Kareciński oraz Przemysław Górny. Starszy Szeregowy zmierzy się ze Starszym Strażakiem. Pierwszy z nich, po udanym debiucie spragniony jest kolejnych wygranych, drugi natomiast, bardziej doświadczony, jednak Przemysława Górnego w walce nie obserwowano od 2018 roku. Długie przerwy od regularnych starć stanowić będą odświeżenie i napływ świeżych krwii, czy może raczej spotkają się one z brutalną rzeczywistością zweryfikowaną przez ich oponentów?

Odpowiedzi na to i inne pytania otrzymamy już dziś wieczorem oglądając transmisję gali Armia Fight Night 10 z Żywca na kanale TVP Sport, organizowanej wspólnie z 18. Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego.

A kod promocyjny do Totalbet nie pozwala nam przejść obok tego wydarzenia obojętnie. Warto zajrzeć na dzisiejsze typy i skorzystać z tego co przygotował dla nas ten bukmacher.

Aby skorzystać z powyższej promocji nie trzeba się wiele napracować. Wystarczy, że postawimy kupon zawierający co najmniej 4 zdarzenia, których kurs nie jest mniejszy niż 1.20. Stawka naszego zakładu nie może być mniejsza niż 100 zł. Dodatkowo, przynajmniej jedno zdarzenie na naszym kuponie musi być z oferty przedmeczowej gali Armia Fight Night (Ofertę znajdziesz tutaj). Oferta obowiązuje do 16.07, do godziny 20:00.

Za spełnienie powyższych prostych warunków otrzymamy freebet w wysokości 25 zł do wykorzystania u tego bukmachera.

Podwojenie depozytu aż do 5000 zł w Totalbet!

Odbieram bonus