Mistrzostwa Świata 2022 rozkręcają się z dnia na dzień. Poniedziałek przyniósł emocjonujące starcie Portugalii z Urugwajem, zakończone wynikiem 2:0, a także kolejny pokaz techniki w meczu Brazylii ze Szwajcarią. Wtorkowe starcia również powinny przynieść wiele emocji i pięknych bramek. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Betters oferuje freebet 20 pln za mecze live. Jak go zdobyć?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Freebet 20 pln za mecze na żywo

W ramach wtorkowych starć na mundialu Walia zagra z Anglią, a Katar powalczy z Holandią. Ekwador zmierzy się z Senegalem, a Iran z USA. Kto wyjdzie z grupy A? Tego wszystkiego dowiemy się już dzisiaj. Bukmacher Betters przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet 20 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Betters

W celu skorzystania z freebetu 20 pln należy w dniu 29.11.2022 zagrać kupon typu Kombi na wtorkowe meczu mundialu z oferty na żywo. Minimalna stawka zakładu to 40 pln. Kurs łączny powinien wynieść co najmniej 2.50. Bez znaczenia, czy kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 20 pln. Freebet należy wykorzystać na kupon Solo lub Kombi z min. kursem 1.14, wyłącznie na zdarzenia z MŚ 2022. Bonus jest ważny 24h, a maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.