Sporo dzieje się w najlepszych ligach piłkarskich europy. W ten weekend czeka nas wiele ciekawych zestawień. Manchester United w derbowym starciu zmierzy się Manchesterem City, a Tottenham podejmie lidera Premier League, Arsenal. Działo będzie się również na francuskim podwórku, gdzie Rennes zmierzy się z PSG. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy zagrać bez ryzyka topowe ligi europejskie. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Freebet 20 pln za topowe ligi

Chyba wszyscy fani wyspiarskiego futbolu wyczekiwali tego weekendu. Z jednej strony mamy derby Manchesteru. Zarówno United, jak i City, są w doskonałej dyspozycji. Z drugiej derbowe starcie w Londynie, gdzie będziemy podziwiać lidera angielskiej ekstraklasy. Jak widać, oferta jest bardzo szeroka i różnorodna. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebet o wartości 20 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. W dniach 13.01 – 15.01.2023, należy dokonać depozytu min. 100 pln i zawrzeć zakład AKO za minimalną stawkę 100 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć dowolnego meczu z następujących rozgrywek: Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1 lub Superpuchar Hiszpanii. Bez znaczenia czy kupon okaże się przegrany lub wygrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 20 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie z kursem poj. zdarzenia 1.30 na kuponie AKO na rozgrywki piłki nożnej w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.