Starcie Paris-Saint Germain z Realem Madryt będzie niekwestionowanych hitem ⅛ finału Ligi Mistrzów. W składach obu zespołów może zabraknąć kontuzjowanych gwiazd, ale nie zabraknie na pewno emocji. Pojedynki tych zespołów to gwarancja pięknych akcji i przede wszystkim bramek, które tak bardzo kochamy. Zdaje sobie z tego sprawę bukmacher eWinner, który przygotował na okazję tego meczu promocję.

Grad goli, czy może spokojne badanie rywala?

Biorąc pod uwagę ostatnie pięć meczów między tymi drużynami, średnio w pojedynkach Paryżan z Królewskimi padają aż 3.6 bramki na mecz. Jest to wyjątkowo wysoki współczynnik, który wiele nam mówi o potencjale ofensywnym. Ten zmalał w przypadku Realu znacząco, odkąd kontuzjowany jest Karim Benzema. Bez Francuza w składzie ekipa z Madrytu w ostatnich trzech spotkaniach strzeliła tylko jedną bramkę. Jeśli chcą mieć szansę w starciu z PSG, muszą poprawić tę statystykę.

W pierwszym meczu najlepsi bukmacherzy za faworyta wskazują PSG. Nie powinno to dziwić, w końcu grają na własnym stadionie, co zawsze jest wartością dodaną. W składzie drużyny również wiele braków personalnych. Nie zagrają na pewno: Sergio Ramos i Ander Herrera, a pod znakiem zapytania stoi także występ Neymara. Brazylijczyk ściga się z czasem, by wrócić do pełnej sprawności przed tak ważnym meczem. Na razie prognozy są jednak pesymistyczne.

zasady-promocji-ewinner

Promocja eWinner skierowana jest wyłącznie do nowych graczy, którzy założą konto między 11.02 A 15.02, wpłacą 50 PLN i zagrają za nie kupon AKO z kursem minimalnym 2.00. Na kuponie musi znaleźć się min. 1 zdarzenie z oferty na mecz PSG – Real Madryt. Po spełnieniu tych warunków bez względu na to, czy kupon okaże się wygrany, bukmacher wypłaci nam freebet w wysokości 20 PLN za każdą bramkę, która padnie w meczu. Zakładając konto nie zapomnijcie skorzystać z naszego kodu promocyjnego eWinner.

warunki-promocji-ewinner

[blok_bonus]