Po pucharowych zmaganiach w środku tygodnia przyszedł czas na powrót do topowych lig europejskich. Klasyczne już sobotnie i niedzielne popołudnia przyniosą liczne rozstrzygnięcia i wiele sportowych emocji. Na dobry początek, o 13:30, obecny wicelider tabeli angielskiej Premier League, Arsenal, zmierzy się na wyjeździe z Aston Villą. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje bonus, w ramach którego możemy otrzymać nawet 20 pln  freebetu. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Freebet 20 pln na weekend

Sobotni wieczór przyniesie również wiele innych interesujących pojedynków. Na zachodzie Europy, w hiszpańskiej La Liga, Osasuna zmierzy się z Realem Madryt. W Polsce Raków Częstochowa podejmie Górnik Zabrze. Zagrają również Newcastle z Liverpoolem. Jak widać, oferta jest szeroka i różnorodna. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebet o łącznej wartości 20 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. W dniach 17.02 – 19.02.2023, należy dokonać depozytu min. 100 pln i zawrzeć zakład AKO za minimalną stawkę 100 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Bez znaczenia czy kupon okaże się wygrany lub przegrany, gracz otrzyma 20 pln freebetu. Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z kursem poj. zdarzenia 1.30 w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.