Do startu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej pozostało raptem cztery dni. W ramach wspomnianego turnieju Polska zmierzy się z reprezentacją narodową Meksyku, Arabii Saudyjskiej, a także Argentyny. Ostatnim sprawdzianem dla biało-czerwonych przed Mundialem będzie towarzyskie starcie z Chile. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher GoPlusBet oferuje freebet w wysokości 20 pln.

Freebet 20 pln na mecz Polski

Polska z pewnością nie jest faworytem swojej grupy, jednak piłka nożna bywa bardzo przewrotna. Pewien rzut na formę naszych reprezentantów będziemy mieć po towarzyskim starciu z Chile, które odbędzie się już dziś, w środę 16.11, o godzinie 18:00. Bukmacher GoPlusBet przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości 20 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu GoPlusBet

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W celu skorzystania z freebetu 20 pln należy w dniu 16.11.2022, do godziny 18:00 założyć konto u bukmachera i wyrazić zgody marketingowe (weryfikacja pełna musi być zakończona najpóźniej o 23:00). Po pozytywnej weryfikacji na konto gracza trafi freebet o wartości 20 pln do wykorzystania na kuponie z min. 3 zdarzeniami z min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.30. Termin ważności freebetu to 7 dni. Promocja łączy się z innymi promocjami GoPlusBet.