Najlepsi legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. W tym tygodniu czeka nas wiele hitowych starć. Przed nami takie szlagiery jak chociażby derby Anglii – starcie angielskiego hegemona, Liverpoolu, z Manchesterem United. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje freebet o wartości 20 pln dla nowo zarejestrowanych graczy. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i wyczekujmy rozgrywek piłkarskich.

Freebet 20 pln dla nowych graczy

Real Madryt, Liverpool, Chelsea – między innymi te futbolowe potęgi będziemy mogli podziwiać w tym tygodniu. Starcie ostatniej drużyny z wymienionych, a więc Chelsea, przyciągnie przed odbiorniki nie tylko fanów wyspiarskiej piłki. W środę Chelsea zmierzy się z Arsenalem, tym samym czekają nas derby Londynu. Tym samym warto rozważyć skorzystanie z promocji przygotowanej przez bukmachera forBET. Możemy zyskać 20 pln freebetu, jeśli spełnimy konkretne wymagania. Jak skorzystać z promocji? Przy okazji warto zainteresować się kodem promocyjnym forBET.

W dniach 17.04 – 18.04.2022, do godziny 23:59, należy zarejestrować konto gracza u bukmachera. Podczas rejestracji należy zaznaczyć zgody marketingowe. Po pozytywnej weryfikacji dokumentów gracz automatycznie otrzyma freebet o wartości 20 pln. Bonusem należy obrócić 1-krotnie po kursie minimalnym 2.00 (1.20 kurs pojedynczego zdarzenia) na kuponie typu AKO z  min. trzema zdarzeniami. Czas na obrót bonusem to 96h.

[blok_bonus]