W najbliższych dniach będziemy świadkami meczów fazy grupowej Ligi Mistrzów, Ligi Europy, a także Ligi Konferencji. W ramach tych pierwszych spotkań m.in. Manchester City zmierzy się z Sevillą, zaś Juventus podejmie Paris Saint-Germain. Najlepsi bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher eWinner oferuje freebet w wysokości 160 pln. Jak skorzystać z promocji?

Freebet 160 pln na puchary

Starcie Obywateli z Hiszpanami zapowiada się naprawdę ekscytująco. The Citizens są w naprawdę niezłej formie, tym samym najbliższe mecze powinny być nader emocjonujące. W fazie grupowej Ligi Konferencji zagra jedna drużyna z Polski – mowa tu o Lechu Poznań, który już w najbliższy czwartek zmierzy się z bardzo wymagającym przeciwnikiem, Villarealem. Bukmacher eWinner przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości 160 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu eWinner

W celu skorzystania z freebetu 160 pln należy w dniach 06.09-08.06.2022 grać kupony za stawkę wynosząca przynajmniej 100 pln z salda głównego. Musi to być kupon typu AKO (min. 2 zdarzenia), a minimalny kurs kuponu musi wynieść 2.50. Kupon musi zawierać przynajmniej jedno wydarzenie dotyczące pucharów europejskich – Ligi Mistrzów lub/i Europy lub/i Konferencji. Przyznany freebet należy wykorzystać w aplikacji mobilnej eWinner na dowolny zakład live z maksymalnym kursem 10.00 w ciągu 24h od otrzymania. Jeśli klient skorzysta z promocji we wszystkie trzy dni trwania, dodatkowo otrzyma freebet 40 pln.