High League to nowy gracz na scenie polskich gal organizujących walki celebrytów i youtuberów. Za projektem stoi popularny raper Malik Montana. Do pierwszej edycji nie wiadomo było, jaki High League bukmacher weźmie pod swoje skrzydła i nawiąże współprace. Na ten moment wiemy jednak, że to z popularnym serwisem Fortuna High League podpisał umowę, dlatego wiemy jak odpowiedzieć na pytanie, gdzie obstawiać High League. Fortuna nie dzieli się licencją z żadnym innym podmiotem. To pozwala w 100% stwierdzić, że próżno szukać w Internecie haseł o treści betclic high league lub lv bet high league. Nie ma to sensu i tylko może zmylić potencjalnych chętnych do obstawiania High League. Poznajmy zatem szczegóły, jak High League Fortuna wspiera za sprawą bonusów powitalnych dla graczy i odpowiedzmy na pytanie, jak brzmi kod High League lub High League kod promocyjny i jakie High League zakłady możemy tworzyć na kuponach?

High League 6 bukmacher – Gdzie obstawiać zakłady?

High League bukmacher – kto nim jest? Jak na razie z całą pewnością można stwierdzić, że jest to Fortuna. Przypomnijmy, że na rynku jest już kilku bukmacherów, którzy współpracują z freakfightowymi organizacjami. Bukmacher Betclic jest oficjalnym sponsorem FAME MMA, a TOTALbet było tytularnym sponsorem gali Punchdown 3. W przeszłości oficjalnym bukmacherem FAME MMA była firma LVBet. Jedno jest pewne – High League bukmacher to Fortuna i ma ona wyłączność na wprowadzanie oferty dla nowych i stałych graczy.

Można zatem założyć, że oficjalnym sponsorem gali High League nie będzie w przyszłości Betclic ani LVBet. Jest bowiem mało prawdopodobne, żeby Fortuna zakłady bukmacherskie zrezygnowały tak szybko ze współpracy.

Fortuna High League – główny sponsor gali

Fortuna jest jedynym legalnym bukmacherem w Polsce, który oferuje zakłady High League. Firma podpisała z właścicielami federacji umowę na wyłączność. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim to, że ani lv bet high league nie może mieć w swojej ofercie, ani betclic high league nie ma prawa udostępniać graczom kursów na walki w tej organizacji. Tyczy się to oczywiście pozostałych podmiotów.

Fortuna High League ma w swojej stałej ofercie zakładów bukmacherskich i zdaniem wielu dobrze, że to właśnie renomowana firma podjęła współpracę z nowopowstałą federacją frekfightową. Główną zaletą bukmachera High League jest różnorodność zakładów, możliwość obstawiania na żywo oraz pakiet powitalny dla nowych graczy.

Co oferuje Fortuna na High League?

Obecnie na High League Fortuna gwarantuje trzy zakłady bez ryzyka do kwoty 600 PLN, bonus bez depozytu o wartości 20 zł, tylko przy wpisaniu High League kodu promocyjnego oraz freebet 10 zł. Jak widać, Fortuna nie przebiera w środkach, wprowadzając tak urozmaicony bonus dla nowych użytkowników serwisu.

High League zakłady u bukmachera Fortuna w dużym stopniu przypominają te, które można typować w innych federacjach, np. UFC, FAME MMA albo KSW. To jasno mówi o tym, w jak profesjonalny sposób organizatorzy podchodzą do wydarzenia. W tym kontekście gale High League traktowane są na tym samym poziomie z innymi organizacjami MMA w Polsce i na świecie.

High League zakłady z bonusem

Fortuna High League traktuje niemal priorytetowo, o czym świadczą liczne bonusy z kodem promocyjnym High League oraz szeroka oferta zakładów. Poniekąd rozumiemy to, że z High League Fortuna chciała podpisać umowę, ponieważ jako jeden z najstarszych bukmacherów w naszym kraju cały czas musi szukać rozwiązań na pozyskanie nowych klientów wśród konkurencyjnych serwisów. Dla nich oficjalny High League bukmacher Fortuna przygotował ciekawą promocję, w ramach której można otrzymać zakład bez ryzyka do wykorzystania na High League zakłady, bonus bez depozytu oraz freebet. Wszystkie te benefity można uzyskać po wpisaniu kodu promocyjnego TYPERVIP w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego.

Zafundowanie sobie bonusu w Fortunie na High League jest niesłychanie proste i poradzi sobie z tym każdy, kto nawet nie miał styczności z zakładami bukmacherskimi. Wystarczy zarejestrować konto w Fortunie na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej, wpisując we wskazane pole, znajdujące się na pierwszej stronie formularza kod High League „TYPERVIP”.

Bonusy na High League w Fortunie

Promocja obejmuje trzy zakłady bez ryzyka dotyczące również zakładów High League, bonus bez depozytu do wykorzystania na całą ofertę oraz freebet. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się dwa rodzaje bonusów tj. zakład bez ryzyka do 600 zł oraz bonus bez depozytu.

Ten pierwszy daje możliwość obstawienia zakładów High League na swoim pierwszym kuponie. Do gry wchodzą zdarzenia przedmeczowe oraz na żywo. Maksymalna kwota zakładu bez ryzyka to 600 zł. Warunkiem skorzystania ze zwrotu w przypadku przegranej jest wykonanie 1-krotnego obrotu (brak wymaganego kursu i liczby zdarzeń na kuponie).

Druga opcja to bonus, który otrzymasz bez konieczności angażowania własnych pieniędzy na High League zakłady. Gracze cenią sobie ten benefit najbardziej ze wszystkich rodzajów promocji powitalnych. Nic dziwnego, gdyż w przypadku dobrej analizy walk można wygrać pokaźną sumę pieniędzy, a wygraną od razu wypłacić na konto bankowe!

Jak otrzymać bonus Fortuna High League?

High League bukmacherFortuna – rejestracja
Kod promocyjny High LeagueTYPERVIP
Bonus High League w FortunieZakład bez ryzyka 600 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN, freebet 10 PLN
High League zakłady w aplikacjiAndroid, iOS

Aby uzyskać wszystkie bonusy u bukmachera na High League, należy założyć konto na stronie Fortuna i wpisać specjalny, kilkuznakowy kod High League – TYPERVIP. W ramach pakietu powitalnego Fortuny na galę High League realizowany jest zakład bez ryzyka do 600 zł, bonus bez depozytu 20 zł oraz freebet o wartości 10 zł.

Obrót bonusami High League

Warunkiem skorzystania z ewentualnej wypłaty środków z bonusu bez depozytu i freebetu jest wykonanie konkretnego obrotu. Obejmuje on 1-krotność przyznanego bonusu. Wyjątkiem jest zakład bez ryzyka, który można od razu wypłacić na konto bankowe, jeśli postawimy kupon/kupony za całość kwoty, a nasze typy okażą się trafione. Nie wiemy jaką promocję na High League Betclic przygotowałby dla swoich klientów, ale raczej nie byłaby ona tak doskonała, jak ta w Fortunie.

Fortuna High League 6 – Kursy u bukmachera na galę 18.03.2023

Walka

1

2

Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy

2,701,35

Kacper „Ludwiczek” Bociański vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk

3,601,20
Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla4,04

1,20

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Dawid „Crazy” Załęcki

1,223,83

Marcin „El Testosteron” Najman vs Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak

2,351,46
Denis Labryga vs Konrad Karwat1,20

4,04

Denis „Bad Boy” Załęcki vs Paweł „Tybori” Tyburski

1,851,85
Lexy Chaplin vs Paulina Hornik1,10

5,81

Jarosław „Pashabiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel

1,32

3,09

High League – Organizacja Gali

Od początku istnienia federacji zorganizowano już 5 edycji, w których byliśmy świadkami wielu konfliktów i nietypowych rozstrzygnięć, jak na przykład ta w starciu Ewa „Kleo” Brodnicka vs Aniela „Lil Masti” Bogusz. Poprzednie wydarzenie mogliśmy oglądać na żywo przed monitorami komputerów lub bezpośrednio 10 grudnia 2022 roku w Atlas Arena Łódź.

High League 5 – Kto wygrał?

Na gali High League 5 byliśmy świadkami dziesięciu pojedynków. Pierwszą walką było starcie sportowca znanego z bicia rekordów i pochodzącego z Krosna miłośnika karate. Wojciech „Rekordzista” Sobierajski podejmował Kamila „Hassi” Hassana. Walka odbyła się na pełnym dystansie, a zwycięsko przez jednogłośną decyzję sędziów wyszedł z niej Sobierajski.

Następnie w w starciu debiutantów Przemysław „Sequento” Skulski podejmował Andrzeja „Andrew” Gazdę. Zwycięsko pomimo bycia underdogiem wyszedł z niego „Andrew”, pokonując twórcę tiktokowego trendu tanecznego niejednogłośną decyzją sędziów.

W walce streamerów lepszy okazał się Paweł „Leh” Lehmann, który pokonał jednogłośną decyzją sędziów Dawida „Diables” Porwisiaka.

Głośny, ale nieco sztuczny konflikt Mateusz „Muran” Murański vs Paweł „Scarface” Bomba zakończył się zwycięstwem „Bomby” w trzeciej rundzie przez dyskwalifikację (sprowadzenie do parteru). Kto wygrał w pozostałych walkach?

Dawid „Crazy” Załęcki vs Vaso „Psychopath” Bakocevic

Ojciec Denisa Załęckiego pojedynek zaczął od mocnego low-kicka. Następnie wyprowadził kombinację ciosów. Po lewym i prawym sierpowym Vaso znalazł się na deskach. Sędzia zaczął go liczyć, jednak czarnogórski zawodnik MMA nie był w stanie wstać o własnych siłach. Jak się okazało Bakocevic doznał kontuzji nogi. Kiedyś już bowiem miał z nią spore problemy. Tym samym „Crazy” pokonał Vaso przez TKO w pierwszej rundzie.

Maciej „Zony” Zoniuk vs Jakub „Holak” Krawczyk-Holak

Pierwszą rundę ładnie zaczął skonfliktowany z Xayoo Industries, Holak. Dość pewnie zachowywał się od pierwszych sekund. Zony na wstecznym aż do 40 sekundy walki. W końcu gracz Fortnite’a mocno uderzył Holaka. Ten jednak ustał i uciekł z opresji. Ten cios pozwolił jednak Zonemu pewniej wejść w to starcie. Ciążyła na nim bowiem ogromna presja po ostatniej porażce z „Disem”. W drugiej odsłonie od ciosu zaczął Holak i to rozdrażniło Zoniuka. Rzucił się na przeciwnika i powalił go. Zony znalazł się w dogodnej pozycji od góry i po 30 sekundach mieliśmy dosiad. Zony sprytnie rozbijał powoli Holaka, aż w końcu sędzia przerwał walkę.

Damian Janikowski vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

Janikowski błyskawicznie sprowadził walkę do parteru efektownym przerzutem. Następnie próbował wykluczyć lewą rękę Don Diego. Wiercił się Kubiszyn i prawie udało mu się uciec z potrzasku. Zawodnik KSW poszedł jednak po duszenie. Don Diego był w dużych tarapatach, ale  ostatecznie przetrwał pierwszą odsłonę.

W drugiej od początku Kubiszyn szukał kopnięć, ale ponownie Janikowski wszedł w jego nogi i obalił gwiazdę Gromdy. Kubiszyn musiał wstać, jeśli myślał o wygranej. Nie było to jednak takie proste, jeśli naprzeciwko Ciebie znajduje się brązowy medalista w zapasach. Janikowski do końca rundy spokojnie pracował w parterze, próbując różnych technik. Kubiszyn dzielnie się bronił. Druga runda dla Damiana. W trzeciej odsłonie zmęczony Kubiszyn musiał postawić wszystko na jedną kartę.

20 sekund i po obrotówce Don Diego Janikowski znowu obalił Kubiszyna i mieliśmy pozycję boczną. Runda praktycznie bliźniacza do poprzedniej. Janikowski pokazał, że jest o kilka poziomów wyżej od Kubiszyna i ostatecznie wygrał na punkty.

Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Agata „Fagata” Fąk

Fagata błyskawicznie wleciała w Natsu. Widać było, że chce na początku zaznaczyć swoją pozycję. Zrobiła nam się niezła wymiana. Taktyka doskocz, uderz i odskocz. Natalia cały czas czekała aż Fagata podejdzie i dopiero wtedy starała się wyprowadzać cios. Po 2 minutach i 40 sekundach zobaczyliśmy pierwsze kopnięcie ze strony Fagaty. Końcówka należała jednak do Natsu, która wyprowadziła kilka celnych uderzeń w głowę Fagaty.

W drugiej rundzie Natsu od początku stosowała taktykę wyczekiwania na podejście Fagaty. Fąk presowała, a Natsu czekała na kontratak. Gdy on już następował to Natsu od razu wyprowadzała kilka ciosów naraz. Pod koniec rundy Natsu przypadkowo wsadziła palec w oko Fagaty. Sędzia przerwał walkę i dał czas na dojście do siebie młodszej influencerce.

W trzeciej odsłonie obie zawodniczki wiedziały, jak ważna jest ta runda. Jeśli jedna z nich zaznaczyłaby przewagę, to najprawdopodobniej wygrałaby to starcie. Na minutę przed końcem Natsu spróbowało obalić Fagatę, ale nieskutecznie. Na dziesięć sekund przed zakończeniem pojedynku Karczmarczyk obaliła Fagatę i wykonała serię ciosów! Finalnie „Fagata” odniosła swoje drugie zwycięstwo w High League.

Alberto Simao vs Paweł „Tybori” Tyburski

Walka rozpoczęła się od low-kicków ze strony Pawła Tyburskiego. Alberto cały czas starał się utrzymywać dystans i co jakiś czas próbować swoich szans silnymi kopnięciami. Jedno wylądowało nawet pod łokciem Tyburskiego. Pod koniec rundy Alberto dwa razy dostał poniżej pasa i sędzia za każdym razem musiał przerywać pojedynek, dając ostrzeżenie Tyburskiemu.

W drugiej rundzie Alberto starał się trzymać dystans, ale w końcu Tybori trafił rapera w szczękę. Odczuł to Alberto. Po chwili lewy sierpowy Tyburskiego posłał Alberto na deski. Tam Tybori dokończył dzieła zniszczenia silnymi ciosami z góry.

High League 6 – co już wiadomo

Następna gala odbędzie się w katowickim Spodku 18 marca 2023 roku. W walce wieczoru Jarosław „Pashabiceps” Jarząbkowski zmierzy się z Marcinem Dubielem. Do tej pory e-sportowiec i Mistrz CS:GO z 2014 roku stoczył tylko jedną walkę w formule bokserskiej. Na gali z numerem dwa pokonał Michała „Owca” Owczarzaka przez techniczny nokaut (niezdolność do kontynuowania walki) w rundzie drugiej.

Na gali HL 6 będziemy także świadkami dwóch co-main eventów. Najpierw w klatce zameldują się Paweł „Tybori” Tyburski i Denis „Bad Boy” Załęcki, a następnie Lexy Chaplin i Paulina Hornik.

W pozostałych sześciu starciach zobaczymy między innymi debiutującego „Szalonego Reportera”, Dariusza „Daro Lwa” Kaźmierczuka, który bić się będzie z debiutującym „Ludwiczkiem”, czy rewanż Najman vs Jóźwiak.

Fortuna High League – Typy

Pełna oferta zakładów i typów na walki High League 6 jest dostępna u bukmachera Fortuna. Ma on wyłączność na udostępnianie kursów z całej karty walk High League 6. W typach przed walkami oprócz standardowych opcji na wygraną pojawią się także dodatkowe warianty. Dzięki temu gracz może szerzej spojrzeć na pojedynki i dokładniej przeanalizować ich przebieg. Jak wygląda obstawianie High League pod względem rodzajów zakładów?

 • Koniec w 1, 2 lub 3 rundzie
 • Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej
 • Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
 • Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy
 • Zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
 • Zawodnik wygra przed czasem

Nie wolno zapominać, że nowi gracze, którzy zarejestrują konto, wykorzystując kod promocyjny Fortuna, zyskują atrakcyjny pakiet powitalny na start. Za samo stworzenie konta i zaznaczenie zgód marketingowych dostajemy darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolne zakłady. Następnie za wpłatę środków otrzymujemy freebet w wysokości 10 PLN. Po rejestracji konta u bukmachera Fortuna nasze pierwsze trzy kupony podlegają również zabezpieczeniu na wypadek przegranej do kwoty 600 zł. Przegrana w Fortuna High League nie niesie za sobą konsekwencji finansowych, a środki przeznaczone na zakłady zostają zwrócone na konto gracza.

Fortuna High League – kiedy obstawiać?

Najbliższa gala High League odbędzie się w Katowicach 18 marca 2023 roku. Będzie to już szósta edycja stosunkowo nowej federacji freak-fightowej. Zakłady na High League 6 pojawiły się już po pierwszej konferencji, jednak więcej zdarzeń można typować dopiero na kilka dni przed głównym wydarzeniem.

Fortuna High League – Zawodnicy

Na gali High League 6 przewidzianych jest 9 pojedynków. Większość z nich odbędzie się na zasadach MMA. Zobaczymy jednak również walki w K-1 w małych rękawicach oraz w boksie. Niezwykle emocjonująco zapowiada się walka wieczoru, w której zmierzą się Pashabiceps oraz Marcin Dubiel. Zobaczymy również starcie kobiet. Lexy Chaplin podejmie rękawice w starciu z Pauliną Hornik, która do tej pory stoczyła tylko jedną walkę. Krótkie przedstawienie wszystkich zawodników na gali High League 6 umieściliśmy poniżej.

Mateusz „Haribo” Gąsiewski

Mateusz Gąsiewski to aktor znany głównie z ról serialowych. Pojawią się również w reklamach telewizyjnych, a od pewnego czasu próbuje swoich sił we freak-fightach. Do tej pory stoczył jedną walkę na gali FAME MMA 10, która odbyła się 15 maja 2021 roku. Przegrał wówczas z faworyzowanym Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem w drugiej rundzie przez techniczny nokaut. Po walce przyznał jednak, że traktował to bardziej jako wyzwanie, gdyż trenował dopiero od kilku miesięcy.

Roger Salla

Roger Salla to biznesmen i syn właścicieli firmy e-commerce. Od dziecka lubi uprawiać sport. Miał również udaną przygodę z piłką nożną, trenując w młodzieżowym klubie FL Obereisesheim, SV Leingarten czy TSG 1899 Hoffenheim. Następnie wrócił do Polski. Zainteresowała się nim Polonia Warszawa. Grał na pozycji obrońcy, aż do momentu, kiedy zdecydował się skupić na rozwoju edukacji. Od lat trenuje także sporty walki, a jego sylwetka wskazuje na to, że nie stroni też od siłowni. Walka z „Haribo” będzie jego debiutem we freak-fightch.

Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak

Gdy okazało się, że mężczyzna – prawdopodobnie – zawalczy na gali FAME MMA 15, z pewnością wielu kibiców mogło zadawać sobie takie pytania. Matysiak zyskał popularność za sprawą TikToka. Wrzucał tam krótkie filmiki dotyczące sytuacji w Polsce i na Ukrainie. Następstwem tego był wyjazd do naszego wschodniego sąsiada, pomagając potrzebującym. Odwiedzał schrony, spotykał żołnierzy i dzielił się jedzeniem z miejscową społecznością. Niestety dla jego wizerunku wywołał też sporo kontrowersji. Będąc w jednym z ukraińskich miast, zrobił sobie selfie na tle zniszczonego bloku mieszkalnego, pozując z uśmiechem na twarzy. Po rozwiązaniu kontraktu z FAME MMA zainteresowała się nim konkurencyjna federacja. I tym o to sposobem zadebiutuje w starciu z Michałem Cichym na szóstej edycji gali HL.

Michał Cichy

Cichy od dłuższego czas jest związany ze sportami walki. Jego wywiady i teksty można znaleźć na łamach portalu MMA.pl. Ma on także udane występu w roli komentatora i konferansjera. Dla Cichego walki w MMA to jedynie dodatek do pracy, który ma przynieść owoce w jego dalszej karierze reportera i dziennikarza. W debiucie na Prime Show MMA 3 zmierzył się z Adrianem Ciosem. Pomiędzy zawodnikami był wyraźny konflikt. Mimo bycia sporym underdogiem, Cichy pokonał Ciosa przez jednogłośną decyzję sędziów.

Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk

„Daro Lew” znany ze swojego charakterystycznego okrzyku „łaaaaaaaa” znany jest z występów na galach PLMMA, FAME MMA, MMA-VIP oraz High League. Swoją karierę w sportach walki zaczynał w 2013 roku na gali Exclusive Night 3. Przegrał wówczas w pierwszej rundzie z Kamilem Ksepką. W podobny sposób zakończyło się pierwsze siedem pojedynków Kaźmierczuka – wszystkie przegrał w pierwszych rundach przez poddania lub techniczne nokauty.

W zawodowym MMA walką z Kaźmierczukiem zadebiutował Szymon Kołecki, mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów i dzisiejsza gwiazda KSW. Do tej walki doszło w marcu 2017 roku na gali PLMMA 72 w Łomiankach. Kołecki rozbił Kaźmierczuka ciosami po 30 sekundach pojedynku.

Po przegranej z Fryderykeim Dąbalem na PLMMA 77 w 2018 roku przyszedł czas na stuprocentowe freaki. Na gali FAME MMA 7 zmierzył się z Marcinem Najmanem, przegrywając w pierwszej rundzie przez TKO. Następnie rywalizował w MMA-VIP, nie odnosząc ani jednego zwycięstwa w dwóch walkach.

Ostatnie starcie „Daro Lew” stoczył na FAME MMA 16. Mierzył się wówczas z raperem Filipek „Filipek” Marcinkiem. Pierwsze kilkadziesiąt sekund starcia zapowiadała się optymistycznie dla Kaźmierczuka. Niestety na około pół minuty stracił czujność i „Filipek” posłał „Daro Lwa” na deski. Ten zdołał stać, ale po chwili „Filipek” powtórzył kombinację ciosów, po której „Daro Lew” nie był w stanie kontynuować walki, przegrywając przez TKO.

Kacper „Ludwiczek” Bociański

Kariera „Ludwiczka” w Internecie zaczęła się za sprawą kanału Top Top News. Przy okazji gali FAME MMA 11 zaczął wrzucać do sieci błyskawiczne wywiady z gwiazdami internetu. Kanał w ciągu kilkudziesięciu godzin rozrósł się do ponad 50 tysięcy subskrypcji. Już wtedy mówiono o jego potencjalnej walce na którejś z gal FAME. Ostatecznie do debiutu w największej freak-fightowej federacji w Polsce nie doszło, ale w 2023 roku zainteresował się nim High League. Na tydzień przed galą w Katowicach wskoczył jako rezerwowy za „Sequento”, który pierwotnie miał się bić z „Daro Lwem”.

Konrad Karwat

Karwat to strongman, który zdobył m.in. międzynarodowe mistrzostwo Polski do lat 23, wicemistrzostwo świata do lat 23 i czwarte miejsce na zawodach Arnold Amatour Classic w Ohio. W 2021 roku zdecydował się jednak porzucić tę dyscyplinę na rzecz MMA. Poszedł więc podobną drogą co jego kolega Krzysztof Radzikowski. O tym, że Karwat zawalczy w High League, dowiedzieliśmy się na pierwszej konferencji przed drugą galą High League. Wówczas ogłoszono, że pojedynek Karwata otworzy galę High League 2. Dla wielu było to zaskoczenie, gdyż mężczyzna nie jest szczególnie rozpoznawalny. W debiucie pokonał Mateusza „Tarzan” Leśniaka przez TKO w drugiej rundzie. Następnie stoczył pojedynek na czwartej odsłonie gali z Radosławem Słodkiewiczem, wygrywając przez TKO w pierwszej rundzie.

Denis Labryga

Labryga w przeszłości trenował przede wszystkim kickboxing. Do jego głównych osiągnięć w tej dyscyplinie należy Mistrzostwo Polski Juniorów K-1 i Puchar Świata w K-1. Oba te trofea zdobył w 2014 roku. Na początku 2022 roku Labryga dał się poznać szerszej publiczności, ponieważ wziął udział w gali Wotore, która promuje walki na gołe pięści. Tam wygrał dwa starcia z Piotrem Więcławskim. W lutym 2023 roku Denis Labryga został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji High League.

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

Kubiszyn jest jedną z największych gwiazd organizacji Gromda, czyli walk na gołe pięści. W tej organizacji nie zaznał jeszcze porażki, wygrywając wszystkie sześć starć. Ma na koncie także spore sukcesy w kickboxingu, w tym między innymi dwukrotny triumf w mistrzostwach świata.

„Don Diego” pierwotnie miał zadebiutować w High League na gali z numerem 3. Ostatecznie do tego nie doszło ze względów bezpieczeństwa, o czym organizatorzy poinformowali dopiero pod koniec wydarzenia. Walka z Denisem Załęckim została przełożona na 20 czerwca 2022 roku. Ostatecznie Kubiszyn pokonał gwiazdę HL, ale dopiero na kartach sędziowskich.

Na gali High League 5 doszło do walki Matesz „Don Diego” Kubiszyn vs Damian Janikowski. Pojedynek odbył się w formule MMA, co mocno premiowało zawodnika KSW. Zgodnie z oczekiwaniami, Janikowski zdominował zapaśniczo w walce Don Diego i zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów. Mimo porażki, Kubiszyn pokazał się z dobrej strony udowadniając, że jest w stanie rywalizować w MMA z czołowymi polskimi zawodnikami.

Dawid „Crazy” Załęcki

Dawid Załęcki to w skrócie ojciec Denisa Załęckiego. Mężczyzna w przeszłości kilkukrotnie brał udział w różnego rodzaju „akcjach” związanych z jego synem. Jak się okazało, podobnie jak on trenuje sporty walki i choć początkowo niechętnie podchodził do pomysłu stoczenia walki w organizacji typu freak fight, ostatecznie dał się namówić federacji High League i podpisał kontrakt.

Do tej pory stoczył dwa pojedynki w formule K-1. Na gali z numerem 3 pokonał Alana Kwiecińskiego przez TKO w pierwszej rundzie. Następnie na piątej edycji zmierzył się z czarnogórskim zawodnikiem MMA, Vaso Bakoceviciem. Ojciec Denisa bez problemów poradził sobie z rywalem już w pierwszej odsłonie. Po jego silnych ciosach Vaso upadł na matę i niefortunnie doznał kontuzji nogi, która wykluczyła go z kontynuowania starcia.

Marcin „El Testosteron” Najman

Marcin „El Testosteron” Najman to polski pięściarz, kick-bokser i zawodnik mieszanych sztuk walki MMA. Dwukrotnie zdobył wicemistrzostwo Polski juniorów w kick-boxingu. W 2001 roku zadebiutował w boksie zawodowym. 7 lat później przez nokaut techniczny przegrał w drugiej rundzie starcie o międzynarodowe mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej z Andrzejem Wawrzykiem. W 2016 zdobył natomiast tytuł mistrza Europy federacji WKU w kickboxingu. W 2019 roku podpisał kontrakt z FAME MMA, tocząc w nowej federacji cztery pojedynki.

Najgłośniejszą walką było starcie w formule bokserskiej z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Najman przegrał przez dyskwalifikację (dwukrotnie kopnięcie rywala). Następnie stał się twarzą i włodarzem federacji MMA-VIP. W debiucie przegrał z Szymonem „Taxi Złotówa” Wrześniem. Następnie wygrał dwa kolejne pojedynki i postanowił odejść z organizacji, przekazując władzę Dariuszowi Kosowskiemu. W 2022 roku doszło do jego głośnego pojedynku z prezesem FEN, Pawłem Jóźwiakiem na gali Wotore 6. Najman przegrał walkę w zaledwie kilka sekund.

Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak

Od dawna mówiło się, że Paweł Jóźwiak planuje pokazać swoje umiejętności w oktagonie. Mimo że jest związany ze sportami walki od 2013 roku (pierwsza gala FEN), do tej pory nie miał okazji walczyć. Jego pierwszym starciem był pojedynek z Marcinem Najmanem na gali Wotore 6. Początek starcia nie zapowiadał, że wszystko zakończy się po 15 sekundach. Jóźwiak po krótkim badaniu Najmana ustrzelił go prawym sierpowym, po którym „El Testosteron” runął na ziemię. Włodarz FEN natychmiast do niego doskoczył i zesłał na niego grad ciosów, po którym sędzia przerwał walkę.

Do drugiego pojedynku w karierze Jóźwiaka doszło na gali FAME MMA 17. Przed starciem panowie byli mocno skonfliktowani. Boxdel przyznał, że Jóźwiak podpadł mu z 10 razy i że jego zdaniem jest toksycznym hipokrytą. Oczywiście Jóźwiak również odpowiedział Boxdelowi w mocnych słowach w różnego rodzaju wywiadach. Po dwóch rundach wyczerpującej rywalizacji w klatce rzymskiej „Prezes FEN” nie wyszedł do trzeciej odsłony. Jak sam później powiedział w wywiadzie, chciał kontynuować pojedynek. Ostatecznie jednak przegrał przez rezygnację z dalszej walki. Do rewanżu ma podobno dojść na jednej z gal organizacji FEN.

Denis „Bad Boy” Załęcki

Załęcki od małego jest więc związany ze sportem. W karate zdobył brązowy pas, a następnie rozpoczął starty w sportach uderzanych, sięgając po mistrzostwo Polski w K-1. Od 2020 roku Załęcki zaczął toczyć walki w szeroko znanych organizacjach, takich jak Wotore, Gromda, EFM Show, czy High League. Jako gwiazda drugiej pod względem popularności freak-fightowej organizacji, Denis Załęcki stoczył w niej już trzy walki, z których tylko raz wychodził zwycięsko. W ostatnim starciu na HL 4 przegrał z Arturem Szpilką z powodu kontuzji.

Paweł „Tybori” Tyburski

Paweł Tyburski był nieźle zapowiadającym się piłkarzem. Po występach w rodzimych klubach w Elblągu, w 2011 roku trafił do juniorów Polonii Warszawa, grając w zespole Młodej Ekstraklasy. Następnie grał w Bytovii Bytów na poziomie drugiej ligi. Jeszcze w sezonie 2019/2020 był piłkarzem Mazura Radzymin. Karierę piłkarza porzucił na rzecz modelingu i MMA. Trenuje w klubie Uniq Fight Club, gdzie jego trenerem jest między innymi Przemysław Szyszka.

„Tybori” to zdaniem wielu jeden z najlepszych freaków w Polsce. Ma na koncie pięć walk, z czego cztery wygrał, w tym dwie w pierwszej rundzie. Debiutował na gali FAME MMA 7, pokonując Arkadiusza Tańculę (jedyna porażka Arka w FAME). Następnie nieoczekiwanie przegrał przez jednogłośną decyzję z „Arabem”, który zdominował go w parterze. Później pokonywał Łukasza Lupę, Adama Soroko i na ostatniej gali High League 5, Alberto Simao.

Lexy Chaplin

Kobieta posiada miliony fanów w różnego rodzaju serwisach społecznościowych, dzięki czemu niektórzy złośliwi mogą stwierdzić, że zarabia na tym, że jest… znana. Jej popularność wybiła jednak za sprawą uczestnictwa w projekcie Team X. Później influencerka związała się z federacją High League, dla której stoczyła już trzy pojedynki. Zaczęła od porażki w debiucie z „Natsu” na gali HL 1. Po tym starciu wzięła się ostro za treningi i dzisiaj widać u niej spory postęp. Jej ostatnią walką był rewanż z Natalią „Natsu” Karczmarczyk. Chaplin tym razem pokonała dziewczynę Marcina Dubiela przez jednogłośną decyzję sędziów.

Paulina Hornik

Hornik jest znaną influencerką i przyjaciółką Natsu. Dziewczyny przyjaźnią się od ponad 10 lat i często spędzają ze sobą czas. Hornik na tej przyjaźni sporo zyskała. Można to dostrzec na przykład, wchodząc na jej Instagrama, na którym często pojawiają się sponsorowane zdjęcia. Wiele osób zastanawiało się, czy zobaczymy Paulinę Hornik w klatce. Na fali popularności freak-fightów Hornik zdecydowała się na udział w Prime Show MMA 3. W debiucie pokonała Martynę „Pysia” Zbirańską przez TKO w pierwszej rundzie.

Jarosław „Pashabiceps” Jarząbkowski

Jeśli ktoś nie śledzi polskiej sceny e-sportowej, z pewnością może nie kojarzyć postaci Jarka. Pasha jest to jeden z najbardziej popularnych polskich zawodników, który rozpoznawalność zyskał poprzez grę w Counter-Strike’a. Reprezentował takie formacje jak ESC Gaming czy Virtus.pro.

Oprócz gry w CS’a, pasha jest także znany z tego, że jest niezwykle wysportowany i umięśniony. Wydaje się więc, że posiada idealną bazę do tego, żeby z powodzeniem rywalizować w walkach na zasadach MMA.

W klatce zadebiutował na gali High League 2 w lutym 2022 roku. Był to jeden z najgłośniejszy debiutów na scenie freakowej. Rywalem Mistrza CS:GO z 2014 roku był Michał „Owca” Owczarzak. Panowie zmierzyli się w formule bokserskiej w małych rękawicach. Pasha zanotował wymarzony debiut, kończąc swojego rywala przed czasem w drugiej rundzie.

Marcin Dubiel

Dubiel to popularny influencer, chłopak Natsu, były członek Teamu X, a obecnie freak-fighter. Swoją przygodę ze sportami walki zaczął w 2020 roku. Zadebiutował na gali FAME MMA 8, rywalizując z Kacprem Błońskim. Panowie wcześniej byli kumplami, ale przed tym starciem można było odnieść wrażenie, że ich drogi przyjacielskie mocno się pokrzyżowały. Starcie to potrwało trzy rundy, a zwycięsko wyszedł z niego Błoński, wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów.

Następnie Marcin stoczył dwa pojedynki w FAME. Na dziesiątej gali z łatwością poradził sobie z Cezarym „Czaro” Nykielem, wygrywając w drugiej rundzie przez techniczny nokaut. Na jedenastej odsłonie także nie miał problemów z Wojciechem „OjWojtek” Przeździeckim.

Po przygodzie z FAME chwilowo został wypożyczony do High League. Na trzeciej odsłonie zmierzył się z raperem, Alberto Simao. Pupilek Malika Montany okazał się jednak rywalem nie do przejścia, choć Dubiel pokazał, że jest bardzo wytrzymały i nie dał się skończyć raperowi przed czasem, przegrywając finalnie na kartach sędziowskich.

Po powrocie do federacji FAME stoczył dwie walki. Pierwsza była rewanżowym starciem z Błońskim na specjalnych zasadach (klatka rzymska, MMA bez limitu czasu). Starcie to przejdzie do historii polskiego freak-fightu. Panowie rywalizowali przez ponad 18 minut i ostatecznie zwycięsko wyszedł z niego Dubiel.

W ostatnim pojedynku Dubiel zmierzył się z Mateuszem „Tromba” Trąbką. Walka rozpoczęła się od mocnego ataku ze strony Marcina Dubiela. Były członek Teamu X trafił Trombe, który momentalnie został zepchnięty do defensywy. Próbował on przenieść walkę do parteru, jednak Dubiel wykazał się bardzo dobrą obroną i obaj zawodnicy trafili pod siatkę. Tam Marcin zadał kilka mocnych ciosów, a po jednym z nich Trąbką przewrócił się na ziemię. Dubiel zaczął dobijać rywala i sędzia przerwał walkę.

High League Fortuna – zakład bez ryzyka

Wszystkie firmy bukmacherskie chcą przypodobać się klientom ofertą zakładów, aplikacją mobilną, ale przede wszystkim bonusami na start dla nowych graczy. Najczęściej są to freebety, bonusy bez depozytu, bonusy od wpłaty oraz zakłady bez ryzyka. Fortuna oferuje wszystkie z tych wymienionych, ale najlepiej przy zakładach High League wypada zakład bez ryzyka do 600 zł. Jak w praktyce wygląda typowanie bez ryzyka?

Po założeniu konta u bukmachera z ofertą na High League, a ma ją tylko Fortuna, wszystkie zakłady na poszczególne walki podlegają tzw. zabezpieczeniu na wypadek omylnej analizy. Przegrana w Fortuna High League nie niesie za sobą konsekwencji finansowych, a środki przeznaczone na zakłady High League zostają zwrócone na konto gracza. To daje opcję tworzenia dowolnego kuponu pojedynczego lub wielokrotnego (AKO) w zależności od własnego „widzi mi się”. Fortuna nie nakłada żadnych warunków dotyczących kursu pojedynczej selekcji, kursu łącznego ani liczby zdarzeń na kuponie!

Zdaniem opinii wielu typerów ta forma bonusu, jaką otrzymują nowi gracze, sprawdza się idealnie do walk typu freak fight. Głównym powodem jest ich nieprzewidywalność, a przed dużą losowością chroni właśnie zakład bez ryzyka. Dzięki ubezpieczonemu zakładowi nie musimy się martwić, czy faworyt sprosta zadaniu, czy nie, ponieważ nawet przy porażce kwota zakładu na High League wróci na nasze konto.

Kod High League na bonus bez depozytu 20 PLN

Zakład bez ryzyka to najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie chcą ryzykować dużych kwot na walki typu freak fight, które cechują się dużą losowością. Fortuna o tym wie, jednak nie tylko ta forma promocji przemawia do użytkowników. To, co wszyscy lubią najbardziej to bonusy bez depozytu. Nie trzeba się temu dziwić. Dostajemy darmowe środki od buka na zainwestowanie np. w zakłady High League, które przy odrobinie szczęścia przerodzą się w fajną wygraną, a w razie przegranej nic nie tracimy.

Dla High League Fortuna przygotowała taki bonus w wysokości 20 zł. Można go otrzymać po rejestracji konta z kodem promocyjnym High League o treści TYPERVIP. Po założeniu konta wystarczy w ciągu 7 dni zaakceptować bonus i do 28 dni dokonać pełnej rejestracji tj. wysłanie zdjęcia dokumentu tożsamości i wpisanie rachunku bankowego. Bonus zostanie dodany w punktach FKP, a postawiony i zarazem wygrany zakład za wspomniane punkty nie podlega żadnemu obrotowi! Pieniądze można od razu wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę.

Na skorzystanie z promocji po akceptacji gracz ma czas do końca roku kalendarzowego. Co więcej, promocja 20 zł bez depozytu łączy się z całą ofertą powitalną (zakład bez ryzyka, freebet, bonus od drugiej wpłaty).

Fortuna High League – zasady bonusu na start

Każda promocja bukmacherska ma w swoim regulaminie zapisane zasady odnoszące się do obrotu, wypłaty wygranych, czasu na wykorzystanie bonusów itd. Bonus powitalny High League w Fortunie nie odstaje od tej reguły. Warto jednak od razu podkreślić, że właściciele jednej z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce maksymalnie ułatwili korzystanie z profitów, jakie daje rejestracja konta w Fortunie z kodem High League – TYPERVIP. Poniżej opisujemy w kilku krokach, jak aktywować i wypłacić poszczególne bonusy Fortuna na High League:

Zakład bez ryzyka (100, 200 i 300 PLN)

 1. Zarejestruj konto w Fortunie i wpisz kod promocyjny High League – TYPERVIP,
 2. Zakład bez ryzyka do 100 PLN zostanie automatycznie aktywowany,
 3. Wpłać pierwszy depozyt, a w ciągu 3 dni od rejestracji postaw dowolne High League zakłady,
 4. Jeśli wygrałeś, pieniądze możesz od razu wypłacić na konto bankowe. Podobnie jest w przypadku porażki. Zwrócone środki nie podlegają żadnym warunkom obrotu,
 5. Drugi zakład bez ryzyka do 200 zostanie aktywowany po 3 dniach od rejestracji (takie same warunki jak poprzedni zakład bez ryzyka),
 6. Ostatni zakład bez ryzyka do 300 PLN zostanie aktywowany po 6 dniach od rejestracji.

Bonus bez depozytu (20 PLN)

 1. Załóż konto przed galą High League w Fortunie z kodem TYPERVIP,
 2. W ciągu 7 dni zaakceptuj bonus w zakładce „Moje bonusy”,
 3. Dokończ pełną rejestrację konta w ciągu 28 dni,
 4. Postaw dowolny zakład High League i wybierz na kuponie płatność punktami FKP,
 5. Jeśli wygrasz, środki możesz od razu wypłacić,
 6. Na skorzystanie z promocji masz czas do końca roku kalendarzowego.

Freebet (10 PLN)

 1. Zarejestruj konto w Fortunie (High League kod promocyjny TYPERVIP),
 2. Wpłać swój 1. depozyt i zaakceptuj bonus,
 3. Przeznacz freebet na dowolny zakład,
 4. Wygrana podlega natychmiastowej wypłacie bez konieczności obrotu.

High League zakłady – pozostałe bonusy

Warto wykorzystać nasz High League kod podczas zakładania konta. Gwarantuje on ekskluzywną ofertę bonusową, dzięki której otrzymasz maksymalny bonus powitalny! Oprócz tego na start Fortuna dla fanów High League i nie tylko przygotowała inne ciekawe promocje:

 • Happy Hours – jeśli zastanawiasz się, gdzie obstawiać High League bez podatku, to właśnie trafiłeś w dobre miejsce. W Fortunie postawisz wszystkie przedmeczowe zakłady na High League bez potrącenia 12% podatku w weekendy od 12:00 do 15:00, natomiast kupony live objęte są stałą promocją happy hours 24 godziny na dobę,
 • Hit Dnia – podwyższony kurs na wybrane wydarzenia z różnych dyscyplin sportowych,
 • Superoferta + – promocja podnosząca kurs na faworytów meczów lub walk. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym kurs na faworyta zostanie bardziej „zboostowany”,
 • Ekspert + – promocja podlegająca na wytypowaniu zwycięzcy kilku spotkań zasugerowanych przez Fortunę. Dla wygranych do podziału przekazywany jest bonus w wysokości od 20 do 30 tysięcy złotych. Im większa stawka kuponu, tym większa wygrana przysługuje graczowi,
 • Poleć przyjaciela – za każdą osobę, która zarejestruj konto z naszego re-flinka, otrzymamy 20 PLN bonusu. Rocznie można zgarnąć maksymalnie 400 PLN w punktach FKP,
 • Cash out – możliwość zamykania kuponów, w trakcie trwania spotkania lub walki. Informacje o tym, czy dany zakład High League można wcześniej zamknąć, znajdziemy w zakładce „Moje kupony” i bezpośrednio na kuponie SOLO lub AKO.

High League kod promocyjny

Przy okazji High League Fortuna bukmacher zaprezentował dedykowaną ofertę z kodem bonusowym TYPERVIP. Na każdą galę mogą z niej skorzystać osoby, które nie posiadają jeszcze konta. Co daje wpisanie kodu promocyjnego High League? Na początek bonus w formie zakładu bez ryzyka do 600 zł, który jest jednym z największych na polskim rynku, a w dodatku posiada bardzo przystępne warunki obrotu.

Fortuna jest kolejnym bukmacherem sponsorującym federację typu freak fight, który uruchomił zakład bez ryzyka z 1-krotnym obrotem. Podobnie uczynił Betclic z Fame MMA (tutaj odnośnik). Z kodem High League o treści TYPERVIP, w przypadku przegranego pierwszego kuponu, otrzymujesz pełny zwrot stawki na saldo gracza, pokrywający podatek.

Wysokość wpłaconej kwoty zależy tylko od nas. Im wyższa kwota pierwszego zakładu na High League, tym wyższe zabezpieczenie utraty środków. Należy jednak pamiętać, że maksymalnie możemy zainwestować 600 zł.

Drugą promocją z kodem promocyjnym High League jest bonus bez depozytu o wartości 20 zł. Wystarczy zarejestrować konto i już – Fortuna przyzna nam środki w formie punktów FKP. Warto dodać, że nie trzeba zagrać za całość otrzymanej kwoty bonusu. W związku z tym część można przeznaczyć na High League zakłady, a część np. na inne wydarzenia sportowe.

Trzecią premią za skorzystanie z kodu High League o treści TYPERVIP przy rejestracji konta jest freebet na kwotę 10 PLN. Nie otrzymamy go jednak za darmo, a dopiero po pierwszej dokonanej wpłacie.

Na koniec wszyscy graczy, którzy wejdą na dowolny baner z odnośnikiem do rejestracji konta w Fortunie i wpiszą High League kod „TYPERVIP”, zyskują bonus od 2. wpłaty wynoszący 50% do 200 PLN.

Gdzie wpisać kod High League?

W celu skorzystania z oferty promocyjnej na High League w Fortunie należy w odpowiednim miejscu, a konkretniej na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego wpisać High League kod promocyjny, który brzmi „TYPERVIP”. Jeśli zarejestrujecie konto z -> tego linka <- nie będziecie musieli wpisywać kodu High League, ponieważ pojawi on się automatycznie.

Należy pamiętać, że jeśli nie zdecydujesz się na wpisanie High League kodu promocyjnego, to przegapisz możliwość postawienia pierwszego kuponu bez ryzyka oraz otrzymania darmowych pieniędzy na zakłady High League o wartości 20 zł! Jeśli jeszcze nie posiadasz konta, lepiej załóż je teraz, ponieważ oferta promocyjna lubi się zmieniać, a ten pakiet powitalny, który w tym momencie znajduje się w Fortunie, jest jednym z najatrakcyjniejszych na rynku.

fortuna rejestracja, fortuna kod promocyjny

High League Fortuna – rejestracja konta

Bonusem powitalnym na galę High League Fortuna dzieli się tylko z graczami, którzy zarejestrują konto z kodem High League o treści TYPERVIP. W Fortunie zakładanie konta tymczasowego jest bardzo szybkie i intuicyjne. Obliguje ono do zawierania zakładów High League i otrzymania wszystkich bonusów. Jak wygląda rejestracja krok po kroku?

 1. Wchodzimy na formularz rejestracyjny za pomocą jednego z banerów widocznych na tej stronie lub klikamy -> rejestracja konta w Fortuna <-,
 2. Na pierwszej i zarazem jedynej stronie podajemy nasze podstawowe dane, takie jak: login, hasło, kod PIN, adres e-mail, Imię i Nazwisko, telefon komórkowy oraz PESEL,
 3. Określamy źródło wpłacanych środków,
 4. Podajemy kod promocyjny High League – TYPERVIP,
 5. Potwierdzamy pełnoletność i regulamin oficjalnego bukmachera High League,
 6. Na koniec zaznaczamy zgody marketingowe (adres e-mail, SMS) i klikamy „Zarejestruj”.

Po wykonaniu tych czynności aktywujemy konto tymczasowe z limitem kwoty zakładów do 5000 zł oraz brakiem opcji wypłaty wygranych na konto bankowe. W ciągu 28 dni musimy dokończyć rejestrację poprzez wysłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu i podanie numeru rachunku bankowego. Dopiero wtedy będziemy mogli w pełni korzystać ze wszystkich funkcji.

Sprawdź: kod promocyjny Fortuna

High League bukmacher z aplikacją mobilną

W Fortuna High League można zawierać zakłady na stronie internetowej efortuna.pl lub we wszechstronnej aplikacji mobilnej. Dzisiejsze czasy pokazują, że aplikacja to w zasadzie standardowe wyposażenie każdego gracza. W końcu nie zawsze jest szansa zasiąść przed laptopem czy komputerem stacjonarnym. Poza tym sport, a tym bardziej sporty walki są tak dynamiczne, że niezbędna jest szybka reakcja, a dzięki aplikacji jest to możliwe o każdej porze i w każdym miejsce z dostępem do Internetu.

W aplikacji klient może zarejestrować konto, przeglądać ofertę na High League zakłady, doładowywać konto za pomocą wielu metod płatności, obstawiać walki oraz wypłacać profity z wygranych. Funkcjonalność jest niemal identyczna, jak na stronie internetowej, a dodatkowo aplikacja dysponuje powiadomieniami PUSH, które automatycznie informują o wygranych i bonusach (możliwość sparowania apki ze smartwatchem). Ponadto do pozostałych zalet zaliczyć należy:

 • Możliwość zawarcie zakładu przez dłuższe przytrzymanie palca na kursie,
 • Dostęp do biura obsługi klienta,
 • Funkcja cash out,
 • Skaner kuponów,
 • Bezpieczne i błyskawiczne metody płatności,
 • Transmisje na żywo na wydarzenia sportowe, oprócz High League.

Jak dokonać depozytu na zakłady High League?

Na stronie bukmachera Fortuna High League zakłady znajdują się w konkretnej kategorii, a najczęściej powinno się ich szukać pod „MMA” oraz „Popularne”. Po ogłoszeniu karty walk oficjalny High League bukmacher, czyli w tym wypadku Fortuna udostępnia kursy na zwycięzców, liczbę rund, sposób wygranej itd. Wszystkie propozycje można obstawiać za własne środki oraz za darmowy zakład, który otrzymamy po rejestracji konta z High League kodem – TYPERVIP. Jeśli w całości przeznaczymy bonus bez depozytu na grę, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby doładować konto. Warto wspomnieć, że już minimalny depozyt odblokowuje np. zakład bez ryzyka w Fortunie na High League, czy freebet o wartości 10 PLN. Dostępne metody płatności to:

 • Karty VISA/Mastercard,
 • Blik,
 • Apple Pay,
 • PayU,
 • Tpay,
 • Depozyt w punkcie.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł, a maksymalna 100 000 zł.

Sprawdź: Fortuna godziny otwarcia

High League gdzie obstawiać bez podatku?

Wszystkie legalne firmy bukmacherskie w Polsce posiadające aktualną licencję Ministerstwa Finansów muszą odprowadzać podatek. Wiąże się to z tym, że niekiedy nie możemy zarobić na zakładach tyle, ile byśmy chcieli. Na szczęście, niektóre firmy dają opcję gry bez podatku po spełnieniu określonych wymogów, a przykładem jest właśnie Fortuna.

Jeśli chcemy stawiać kupony bez podatku na High League Fortuna jak najbardziej daje taką możliwość. Musimy liczyć się jednak z tym, że działa to na kuponach o określonych parametrach i nie przez całą dobę.

Oferta przedmeczowa Happy Hours w Fortunie – ta, która umożliwia granie bez podatku, dostępna jest w soboty i niedziele w godzinach 12:00 – 15:00. Zakłady live bez podatku możemy obstawiać całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Do promocji nie trzeba się specjalnie zapisywać, a wygrane są automatycznie powiększane (gracz otrzymuje dodatkowy kurs na kuponie w wysokości 1.14). Masz już zatem odpowiedź na pytanie „High League gdzie obstawiać bez podatku”, a teraz przyswój wiedzę, jakie musisz spełnić wymogi, aby cieszyć się większymi wygranymi:

 • Minimalna liczba zdarzeń: 3,
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30,
 • Minimalna stawka kuponu: 2 zł,
 • Rodzaj kuponu: AKO,
 • Oferta: przedmeczowa i live.

Gdzie obstawiać High League?

To, gdzie obstawiać High League, okazało się przed pierwszą galą, która odbyła się 28 sierpnia 2021 r. Federacja ogłosiła wówczas współpracę z konkretnym legalnym podmiotem. High League bukmacher to Fortuna i to jedyne miejsce, gdzie obstawiać High League zakłady.

Teraz jak już wiesz, że galę High League bukmacher Fortuna ma w swojej ofercie, warto przejść do kolejnego pytania, czyli „high league gdzie obstawiać i znaleźć zakłady na stronie i aplikacji mobilnej”.

Sprawa jest dosyć prosta, jednak mamy świadomość, że nie wszyscy gracze mają pojęcie o bukmacherce. Na szczęście nasz portal jest w pełni profesjonalny i staramy się ułatwiać poruszanie osobom w świecie zakładów bukmacherskich. Poniżej przedstawiamy w kilku krokach gdzie obstawiać High League na oficjalnej stronie:

 • Wejdź na stronę www.eFortuna.pl,
 • Jeżeli gala High League odbywa się niebawem, to zobaczysz ją w kategorii „Polecamy”,
 • W innym przypadku znajdź zakładkę „MMA” w ogólnym spisie dyscyplin sportowych i wejdź w „High League”,
 • Na ekranie pojawi się spis zakładów i kursów na poszczególne walki,
 • Kiedy cała karta walk nie jest jeszcze ogłoszona, możemy typować wyłącznie zwycięzców, jednak im bliżej gali, tym różnorodność zakładów na High League jest większa,
 • Klikając na kursy, dodajemy konkretne typy do kuponu SOLO lub AKO,
 • Na koniec ustal stawkę kuponu i kliknij „Zagraj”.

Obstawianie High League w aplikacji mobilnej

W aplikacji mobilnej proces ten przebiega niemal identycznie. Jedyną różnicą jest wyszukanie Fortuna High League zakładów. Znajdują się one w zakładce „Sport” i kategorii „MMA”.

Niezależnie od tego, czy wiesz już, gdzie obstawiać High League, należy jednak pamiętać, że typy na tego typu wydarzenia poprzedzone muszą być spokojną analizą. Sugerowanie się sympatią czy sylwetką danego zawodnika nie jest bowiem najlepszym pomysłem, jeśli chodzi o typowanie sportów walki.

Zakłady na High League

Jakie zakłady na High League będą możliwe, pozostawało jedynie kwestią domysłów przed pierwszą odsłoną. Można jednak było domniemywać, że High League zakłady będą podobne do tych na przykład oferowanych przez bukmacherów na gale FAME MMA. Obecnie mamy pełen obraz, jak High League bukmacher wykorzystuje potencjał walk freak-fightowych. W ofercie mamy dostęp do takich zakładów na High League jak:

 • Wygrana danego zawodnika,
 • Pojedynek zakończy się przed czasem,
 • Walka zakończy się na punkty,
 • W jaki sposób wygra dany zawodnik (KO, TKO),
 • Czy walka zakończy się w pierwszej, drugiej lub trzeciej rundzie,
 • Liczba rund.

Zakłady na High League z pewnością są bardzo rozbudowane, jeśli chodzi o nieco mniej typowe selekcje. Mowa tutaj o tym, czy walka zakończy się w pierwszych 30 sekundach oraz innych – nieco bardziej spersonalizowanych pod konkretnego zawodnika czy pojedynek.

High League Betclic

W zakładach bukmacherskich Betclic High League nie widnieje w ofercie ani przedmeczowej, ani na żywo. Jaki jest tego powód? Jedynym powodem jest podpisana umowa Fortuny z High League, która daje temu bukmacherowi wyłączność organizowania zakładów. Jeśli kiedyś High League Betclic będzie chciał sponsorować, z pewnością najpierw Fortuna musi zrezygnować ze współpracy, a na to się nie zanosi. Co w zamian można obstawiać w Betclic?

 • FAME MMA,
 • KSW,
 • UFC,
 • Boks,
 • Armia Fight Night.

Oferta zakładów jest bardzo szeroka i obejmuje zwycięzcę walki, zakończenie walki w konkretnej rundzie, liczbę rund np. powyżej/poniżej 1,5, jak zakończy się pojedynek.

Dużym atutem bukmachera są podwyższone kursy na najważniejsze wydarzenia sportowe, świetnie działająca aplikacja mobilna oraz promocja „Multi+” zwiększająca wygrane na kuponach AKO. Ponadto kod promocyjny Betclic gwarantuje bonus dla nowych graczy w formie zakładu bez ryzyka do 200 zł.

Betclic High League – czy kiedyś doczekamy się zakładów?

Jeśli kiedyś na stronie Betclic High League się pojawi, z pewnością będziemy świadkami sporej zmiany, która nie pozostanie niezauważona w kontekście tak dużej federacji. Jak na razie Fortuna High League traktuje priorytetowo i nic nie wskazuje na to, aby firma chciała zamykać współpracę. Z drugiej strony mamy świadomość, że nic nie trwa wiecznie i kiedyś w wyszukiwarce będziemy wpisywać frazę lv bet high league lub high league betclic, jeśli na przykład te dwa dobrze prosperujące serwisy dojdą do głosu w sprawie nawiązania współpracy z właścicielami High League.

Zawsze przy zmianach sponsorów przekształceniu ulegają bonusy i kody promocyjne. W tej chwili w High League Fortuna obowiązuje kod TYPERVIP oferujący zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu, freebet oraz bonus od 2. wpłaty.

High League STS

Bukmacher STS, który posiada najwięcej udziałów w polskiej branży bukmacherskiej do tej pory nie zdecydował się na sponsorowanie żadnej freakowej organizacji. To wcale nie oznacza, że w najbliższej przyszłości STS High League nie będzie mieć w swojej bogatej ofercie zakładów. Wszystko zależy od właścicieli. Jak na razie zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych można obstawiać pozostałe gale jak np. UFC, KSW, Bellator, FEN, Legacy Fighting Alliance, czy Oktagon MMA. Fani sportów walki mogą skorzystać z bonusów przygotowanych przez STS o łącznej wartości 1660 PLN. Oferta powitalna składa się z:

 • Zakładu bez ryzyka do 100 zł,
 • Bonusu od 1. wpłaty 100% do 300 zł,
 • Bonusu od 2. wpłaty 50% do 500 zł,
 • Bonusu od 3. wpłaty 50% do 700 zł,
 • Bonusu za zadania 60 zł.

Lv bet High League

Niejednokrotnie w tym tekście pisaliśmy, że w przypadku High League bukmacher inny niż Fortuna nie ma zezwolenia na wprowadzanie kursów i zakładów. Od pierwszej gali gracze widzą banery jednego z najpopularniejszych serwisów w Polsce w oktagonie oraz podczas przerw reklamowych. Jak widać, Fortuna nie zamierza z tego rezygnować, a wręcz przeciwnie. Na ten moment podmiot wyrasta na prawdziwego lidera freakowych gal, ponieważ High League to nie jedyna organizacja widniejąca pod szyldem Fortuny. Do tego dochodzi także Prime Show MMA, a kto wie może w przyszłości kolejne federacje.

Do tej pory jedyna sytuacja ze zmianami sponsorów miała miejsce w Fame MMA. Tam do 7. edycji można było obstawiać zakłady Fame MMA u bukmachera LVBet. Od gali Fame MMA 7 prym wiedzie wyłącznie Betclic.

High League LVBet – czy można typować?

Każdy ma chrapkę na podjęcie współpracy, ale z przyczyn finansowych nie każdy bukmacher może sobie na to pozwolić. W związku z tym ciężko stwierdzić, czy Lv bet High League w przyszłości uwzględni w swoich planach po zrezygnowaniu z Fame MMA. Niemniej jednak, mimo że High League lv bet nie sponsoruje, to firma posiada ofertę sportów walki na inne wydarzenia, jak np.: UFC, KSW, Bellator, Cage Warriors, Oktagon itd. Fani sportów walki mogą skorzystać z bonusów powitalnych o łącznej wartości 2020 PLN:

 • Bonus bez depozytu 20 zł,
 • Premia za pierwszą wpłatę 100% do 500 zł,
 • Bonus od 2. depozytu 50% do 600 zł,
 • Bonus od 3. depozytu 50% do 900 zł.

Powyższe profity skierowane są do osób nieposiadających konta w LVBet. Jeśli należysz do jednej z nich, załóż konto, wykorzystując kod promocyjny LVBet i ciesz się z atrakcyjnych bonusów.


Wszystkie zakłady na High League obstawimy wyłącznie u bukmachera Fortuna.
Tak, nowi gracze, którzy zarejestrują konto w Fortunie, mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 600 zł, bonus bez depozytu na kwotę 20 zł oraz freebet 10 zł.
Kod High League to TYPERVIP. Wpisz go w formularzu rejestracyjnym na pierwszej stronie.