High League to nowy gracz na scenie polskich gal organizujących walki celebrytów i youtuberów. Za projektem stoi popularny raper Malik Montana. Do pierwszej edycji nie wiadomo było, jaki High League bukmacher weźmie pod swoje skrzydła i nawiąże współprace. Na ten moment wiemy jednak, że to z popularnym serwisem Fortuna High League podpisał umowę, dlatego wiemy jak odpowiedzieć na pytanie, gdzie obstawiać High League. Fortuna nie dzieli się licencją z żadnym innym podmiotem. To pozwala w 100% stwierdzić, że próżno szukać w Internecie haseł o treści betclic high league lub lv bet high league. Nie ma to sensu i tylko może zmylić potencjalnych chętnych do obstawiania High League. Poznajmy zatem szczegóły, jak High League Fortuna wspiera za sprawą bonusów powitalnych dla graczy i odpowiedzmy na pytanie, jak brzmi kod High League lub High League kod promocyjny i jakie High League zakłady możemy tworzyć na kuponach?

High League bukmacher – kto może oferować High League zakłady?

High League bukmacher – kto nim jest? Jak na razie z całą pewnością można stwierdzić, że jest to Fortuna. Przypomnijmy, że na rynku jest już kilku bukmacherów, którzy współpracują z freakfightowymi organizacjami. Bukmacher Betclic jest oficjalnym sponsorem FAME MMA, a TOTALbet było tytularnym sponsorem gali Punchdown 3. W przeszłości oficjalnym bukmacherem FAME MMA była firma LVBet. Jedno jest pewne – High League bukmacher to Fortuna i ma ona wyłączność na wprowadzanie oferty dla nowych i stałych graczy.

Można zatem założyć, że oficjalnym sponsorem gali High League nie będzie w przyszłości Betclic ani LVBet. Jest bowiem mało prawdopodobne, żeby zakłady bukmacherskie Fortuna zrezygnowały tak szybko ze współpracy.

Fortuna High League – główny sponsor gali

Fortuna jest jedynym legalnym bukmacherem w Polsce, który oferuje zakłady High League. Firma podpisała z właścicielami federacji umowę na wyłączność. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim to, że ani lv bet high league nie może mieć w swojej ofercie, ani betclic high league nie ma prawa udostępniać graczom kursów na walki w tej organizacji. Tyczy się to oczywiście pozostałych podmiotów.

Fortuna High League ma w swojej stałej ofercie zakładów bukmacherskich i zdaniem wielu dobrze, że to właśnie renomowana firma podjęła współpracę z nowopowstałą federacją frekfightową. Główną zaletą bukmachera High League jest różnorodność zakładów, możliwość obstawiania na żywo oraz pakiet powitalny dla nowych graczy.

Obecnie na High League Fortuna gwarantuje zakład bez ryzyka na pierwszy postawiony kupon do 600 PLN, bonus bez depozytu o wartości 20 zł, tylko przy wpisaniu High League kodu promocyjnego, freebet 10 zł od pierwszego depozytu oraz bonus od drugiej wpłaty 50% do 200 zł. Jak widać, Fortuna nie przebiera w środkach, wprowadzając tak urozmaicony bonus dla nowych użytkowników serwisu.

High League zakłady u bukmachera Fortuna w dużym stopniu przypominają te, które można typować w innych federacjach, np. UFC, FAME MMA albo KSW. To jasno mówi o tym, w jak profesjonalny sposób organizatorzy podchodzą do wydarzenia. W tym kontekście gale High League traktowane są na tym samym poziomie z innymi organizacjami MMA w Polsce i na świecie.

High League zakłady z bonusem

Fortuna High League traktuje niemal priorytetowo, o czym świadczą liczne bonusy z kodem promocyjnym High League oraz szeroka oferta zakładów. Poniekąd rozumiemy to, że z High League Fortuna chciała podpisać umowę, ponieważ jako jeden z najstarszych bukmacherów w naszym kraju cały czas musi szukać rozwiązań na pozyskanie nowych klientów wśród konkurencyjnych serwisów. Dla nich oficjalny High League bukmacher Fortuna przygotował ciekawą promocją, w ramach której można otrzymać zakład bez ryzyka do wykorzystania na High League zakłady, bonus bez depozytu, freebet oraz bonus od drugiej wpłaty. Wszystkie te benefity można uzyskać po wpisaniu kodu promocyjnego TYPERVIP w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego.

Zafundowanie sobie bonusu w Fortunie na High League jest niesłychanie proste i poradzi sobie z tym każdy, kto nawet nie miał styczności z zakładami bukmacherskimi. Wystarczy zarejestrować konto w Fortunie na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej, wpisując we wskazane pole, znajdujące się na pierwszej stronie formularza kod High League „TYPERVIP”.

Promocja obejmuje pierwszy zagrany kupon bez ryzyka dotyczący również zakładów High League, bonus bez depozytu do wykorzystania na całą ofertę, freebet oraz bonus od drugiej wpłaty. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się dwa rodzaje bonusów tj. zakład bez ryzyka do 600 zł oraz bonus bez depozytu.

Ten pierwszy daje możliwość obstawienia zakładów High League na swoim pierwszym kuponie. Do gry wchodzą zdarzenia przedmeczowe oraz na żywo. Maksymalna kwota zakładu bez ryzyka to 600 zł. Warunkiem skorzystania ze zwrotu w przypadku przegranej jest wykonanie 1-krotnego obrotu (brak wymaganego kursu i liczby zdarzeń na kuponie).

Druga opcja to bonus, który otrzymasz bez konieczności angażowania własnych pieniędzy na High League zakłady. Gracze cenią sobie ten benefit najbardziej ze wszystkich rodzajów promocji powitalnych. Nic dziwnego, gdyż w przypadku dobrej analizy walk można wygrać pokaźną sumę pieniędzy, a wygraną od razu wypłacić na konto bankowe!

Odbieram Bonus Fortuna 830 PLN

Jak otrzymać bonus Fortuna High League?

Aby uzyskać wszystkie bonusy u bukmachera na High League, należy założyć konto na stronie Fortuna i wpisać specjalny, kilkuznakowy kod High League – TYPERVIP. W ramach pakietu powitalnego Fortuny na galę High League realizowany jest pierwszy zakład bez ryzyka do 600 zł, bonus bez depozytu 20 zł, freebet o wartości 10 zł oraz bonus od 2. wpłaty 50% do 200 zł.

Warunkiem skorzystania z ewentualnej wypłaty środków z każdego bonusu jest wykonanie konkretnego obrotu. Obejmuje on 1-krotność przyznanego bonusu. Wyjątkiem jest bonus bez depozytu na High League zakłady, który można od razu wypłacić na konto bankowe, jeśli postawimy kupon/kupony za całość kwoty, a nasze typy okażą się trafione. Nie wiemy jaką promocję na High League Betclic przygotowałby dla swoich klientów, ale raczej nie byłaby ona tak doskonała, jak ta w Fortunie.

High League bukmacherFortuna – rejestracja
Kod promocyjny High LeagueTYPERVIP
Bonus High League w FortunieZakład bez ryzyka 600 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN, freebet 10 PLN oraz bonus od 2. wpłaty 50% do 200 PLN
Obrót bonusami na High League1-krotny (brak wymogów kursowych oraz liczby zdarzeń)
High League zakłady w aplikacjiAndroid, iOS

High League Fortuna – zakład bez ryzyka

Wszystkie firmy bukmacherskie chcą przypodobać się klientom ofertą zakładów, aplikacją mobilną, ale przede wszystkim bonusami na start dla nowych graczy. Najczęściej są to freebety, bonusy bez depozytu, bonusy od wpłaty oraz zakłady bez ryzyka. Fortuna oferuje wszystkie z tych wymienionych, ale najlepiej przy zakładach High League wypada zakład bez ryzyka do 600 zł. Jak w praktyce wygląda typowanie bez ryzyka?

Po założeniu konta u bukmachera z ofertą na High League, a ma ją tylko Fortuna, wszystkie zakłady na poszczególne walki podlegają tzw. zabezpieczeniu na wypadek omylnej analizy. Przegrana w Fortuna High League nie niesie za sobą konsekwencji finansowych, a środki przeznaczone na zakłady High League zostają zwrócone na konto gracza. To daje opcję tworzenia dowolnego kuponu pojedynczego lub wielokrotnego (AKO) w zależności od własnego „widzi mi się”. Fortuna nie nakłada żadnych warunków dotyczących kursu pojedynczej selekcji, kursy łącznego ani liczby zdarzeń na kuponie!

Zdaniem opinii wielu typerów ta forma bonusu, jaką otrzymują nowi gracze, sprawdza się idealnie do walk typu freak fight. Głównym powodem jest ich nieprzewidywalność, a przed dużą losowością chroni właśnie zakład bez ryzyka. Dzięki ubezpieczonemu zakładowi nie musimy się martwić, czy faworyt sprosta zadaniu, czy nie, ponieważ nawet przy porażce kwota zakładu na High League wróci na nasze konto.

Kod High League na bonus bez depozytu 20 PLN

Zakład bez ryzyka to najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie chcą ryzykować dużych kwot na walki typu freak fight, które cechują się dużą losowością. Fortuna o tym wie, jednak nie tylko ta forma promocji przemawia do użytkowników. To, co wszyscy lubią najbardziej to bonusy bez depozytu. Nie trzeba się temu dziwić. Dostajemy darmowe środki od buka na zainwestowanie np. w zakłady High League, które przy odrobinie szczęścia przerodzą się w fajną wygraną, a w razie przegranej nic nie tracimy.

Dla High League Fortuna przygotowała taki bonus w wysokości 20 zł. Można go otrzymać po rejestracji konta z kodem promocyjnym High League o treści TYPERVIP. Po założeniu konta wystarczy w ciągu 7 dni zaakceptować bonus i do 28 dni dokonać pełnej rejestracji tj. wysłanie zdjęcia dokumentu tożsamości i wpisanie rachunku bankowego. Bonus zostanie dodany w punktach FKP, a postawiony i zarazem wygrany zakład za wspomniane punkty nie podlega żadnemu obrotowi! Pieniądze można od razu wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę.

Na skorzystanie z promocji po akceptacji gracz ma czas do końca roku kalendarzowego. Co więcej, promocja 20 zł bez depozytu łączy się z całą ofertą powitalną (zakład bez ryzyka, freebet, bonus od drugiej wpłaty).

Fortuna High League – zasady bonusu na start

Każda promocja bukmacherska ma w swoim regulaminie zapisane zasady odnoszące się do obrotu, wypłaty wygranych, czasu na wykorzystanie bonusów itd. Bonus powitalny High League w Fortunie nie odstaje od tej reguły. Warto jednak od razu podkreślić, że właściciele jednej z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce maksymalnie ułatwili korzystanie z profitów, jakie daje rejestracja konta w Fortunie z kodem High League – TYPERVIP. Poniżej opisujemy w kilku krokach, jak aktywować i wypłacić poszczególne bonusy Fortuna na High League:

Zakład bez ryzyka (600 PLN)

 1. Zarejestruj konto w Fortunie i wpisz kod promocyjny High League – TYPERVIP,
 2. Przejdź do zakładki „Moje bonusy” i kliknij aktywuj bonus,
 3. Wpłać pierwszy depozyt, a w ciągu 5 dni od rejestracji postaw dowolne High League zakłady,
 4. Jeśli wygrałeś, pieniądze możesz od razu wypłacić na konto bankowe. W przypadku porażki, bonus (zakład bez ryzyka) podlega tylko 1-krotnemu obrotowi bez warunków kursowych.

Bonus bez depozytu (20 PLN)

 1. Załóż konto przed galą High League w Fortunie z kodem TYPERVIP,
 2. W ciągu 7 dni zaakceptuj bonus w zakładce „Moje bonusy”,
 3. Dokończ pełną rejestrację konta w ciągu 28 dni,
 4. Postaw dowolny zakład High League i wybierz na kuponie płatność punktami FKP,
 5. Jeśli wygrasz, środki możesz od razu wypłacić,
 6. Na skorzystanie z promocji masz czas do końca roku kalendarzowego.

Freebet (10 PLN)

 1. Zarejestruj konto w Fortunie (High League kod promocyjny TYPERVIP),
 2. Wpłać swój 1. depozyt i zaakceptuj bonus,
 3. Przeznacz freebet na dowolny zakład,
 4. Wygrana podlega natychmiastowej wypłacie bez konieczności obrotu.

Bonus od 2. depozytu (50% do 200 PLN)

 1. Załóż konto w Fortunie, używając High League kodu – TYPERVIP,
 2. Zrób pierwszą wpłatę za pomocą dowolnej metody płatności i w ciągu 2 dni zaakceptuj bonus,
 3. Następnie w ciągu 3 dni dokonaj drugiego depozytu,
 4. Bonus zostanie przyznany w punktach FKP, a wygraną można od razu wypłacić,
 5. Ważność bonusu od 2. wpłaty u oficjalnego bukmachera High League to 12 miesięcy.

High League zakłady – pozostałe bonusy

Warto wykorzystać nasz High League kod podczas zakładania konta. Gwarantuje on ekskluzywną ofertę bonusową, dzięki której otrzymasz maksymalny bonus powitalny! Oprócz tego na start Fortuna dla fanów High League i nie tylko przygotowała inne ciekawe promocje:

 • Happy Hours – jeśli zastanawiasz się, gdzie obstawiać High League bez podatku, to właśnie trafiłeś w dobre miejsce. W Fortunie postawisz wszystkie przedmeczowe zakłady na High League bez potrącenia 12% podatku w weekendy od 12:00 do 15:00, natomiast kupony live objęte są stałą promocją happy hours 24 godziny na dobę,
 • Hit Dnia – podwyższony kurs na wybrane wydarzenia z różnych dyscyplin sportowych,
 • Superoferta + – promocja podnosząca kurs na faworytów meczów lub walk. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym kurs na faworyta zostanie bardziej „zboostowany”,
 • Ekspert + – promocja podlegająca na wytypowaniu zwycięzcy kilku spotkań zasugerowanych przez Fortunę. Dla wygranych do podziału przekazywany jest bonus w wysokości od 20 do 30 tysięcy złotych. Im większa stawka kuponu, tym większa wygrana przysługuje graczowi,
 • Poleć przyjaciela – za każdą osobę, która zarejestruj konto z naszego re-flinka, otrzymamy 20 PLN bonusu. Rocznie można zgarnąć maksymalnie 400 PLN w punktach FKP,
 • Cash out – możliwość zamykania kuponów, w trakcie trwania spotkania lub walki. Informacje o tym, czy dany zakład High League można wcześniej zamknąć, znajdziemy w zakładce „Moje kupony” i bezpośrednio na kuponie SOLO lub AKO.

High League kod promocyjny

Przy okazji High League bukmacher Fortuna zaprezentował dedykowaną ofertę z kodem bonusowym TYPERVIP. Na każdą galę mogą z niej skorzystać osoby, które nie posiadają jeszcze konta. Co daje wpisanie kodu promocyjnego High League? Na początek bonus w formie zakładu bez ryzyka do 600 zł, który jest jednym z największych na polskim rynku, a w dodatku posiada bardzo przystępne warunki obrotu.

Fortuna jest kolejnym bukmacherem sponsorującym federację typu freak fight, który uruchomił zakład bez ryzyka z 1-krotnym obrotem. Podobnie uczynił Betclic z Fame MMA (tutaj odnośnik). Z kodem High League o treści TYPERVIP, w przypadku przegranego pierwszego kuponu, otrzymujesz pełny zwrot stawki na saldo gracza, pokrywający podatek.

Wysokość wpłaconej kwoty zależy tylko od nas. Im wyższa kwota pierwszego zakładu na High League, tym wyższe zabezpieczenie utraty środków. Należy jednak pamiętać, że maksymalnie możemy zainwestować 600 zł.

Drugą promocją z kodem promocyjnym High League jest bonus bez depozytu o wartości 20 zł. Wystarczy zarejestrować konto i już – Fortuna przyzna nam środki w formie punktów FKP. Warto dodać, że nie trzeba zagrać za całość otrzymanej kwoty bonusu. W związku z tym część można przeznaczyć na High League zakłady, a część np. na inne wydarzenia sportowe.

Trzecią premią za skorzystanie z kodu High League o treści TYPERVIP przy rejestracji konta jest freebet na kwotę 10 PLN. Nie otrzymamy go jednak za darmo, a dopiero po pierwszej dokonanej wpłacie.

Na koniec wszyscy graczy, którzy wejdą na dowolny baner z odnośnikiem do rejestracji konta w Fortunie i wpiszą High League kod „TYPERVIP”, zyskują bonus od 2. wpłaty wynoszący 50% do 200 PLN.

Gdzie wpisać kod High League?

W celu skorzystania z oferty promocyjnej na High League w Fortunie należy w odpowiednim miejscu, a konkretniej na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego wpisać High League kod promocyjny, który brzmi „TYPERVIP”. Jeśli zarejestrujecie konto z -> tego linka <- nie będziecie musieli wpisywać kodu High League, ponieważ pojawi on się automatycznie.

Należy pamiętać, że jeśli nie zdecydujesz się na wpisanie High League kodu promocyjnego, to przegapisz możliwość postawienia pierwszego kuponu bez ryzyka oraz otrzymania darmowych pieniędzy na zakłady High League o wartości 20 zł! Jeśli jeszcze nie posiadasz konta, lepiej załóż je teraz, ponieważ oferta promocyjna lubi się zmieniać, a ten pakiet powitalny, który w tym momencie znajduje się w Fortunie, jest jednym z najatrakcyjniejszych na rynku.

fortuna rejestracja, fortuna kod promocyjny

High League Fortuna – rejestracja konta

Bonusem powitalnym na galę High League Fortuna dzieli się tylko z graczami, którzy zarejestrują konto z kodem High League o treści TYPERVIP. W Fortunie zakładanie konta tymczasowego jest bardzo szybkie i intuicyjne. Obliguje ono do zawierania zakładów High League i otrzymania wszystkich bonusów. Jak wygląda rejestracja krok po kroku?

 1. Wchodzimy na formularz rejestracyjny za pomocą jednego z banerów widocznych na tej stronie lub klikamy -> rejestracja konta w Fortuna <-,
 2. Na pierwszej i zarazem jedynej stronie podajemy nasze podstawowe dane, takie jak: login, hasło, kod PIN, adres e-mail, Imię i Nazwisko, telefon komórkowy oraz PESEL,
 3. Określamy źródło wpłacanych środków,
 4. Podajemy kod promocyjny High League – TYPERVIP,
 5. Potwierdzamy pełnoletność i regulamin oficjalnego bukmachera High League,
 6. Na koniec zaznaczamy zgody marketingowe (adres e-mail, SMS) i klikamy „Zarejestruj”.

Po wykonaniu tych czynności aktywujemy konto tymczasowe z limitem kwoty zakładów do 5000 zł oraz brakiem opcji wypłaty wygranych na konto bankowe. W ciągu 28 dni musimy dokończyć rejestrację poprzez wysłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu i podanie numeru rachunku bankowego. Dopiero wtedy będziemy mogli w pełni korzystać ze wszystkich funkcji.

Sprawdź: kod promocyjny Fortuna

High League bukmacher z aplikacją mobilną

W Fortuna High League można zawierać zakłady na stronie internetowej efortuna.pl lub we wszechstronnej aplikacji mobilnej. Dzisiejsze czasy pokazują, że aplikacja to w zasadzie standardowe wyposażenie każdego gracza. W końcu nie zawsze jest szansa zasiąść przed laptopem czy komputerem stacjonarnym. Poza tym sport, a tym bardziej sporty walki są tak dynamiczne, że niezbędna jest szybka reakcja, a dzięki aplikacji jest to możliwe o każdej porze i w każdym miejsce z dostępem do Internetu.

W aplikacji klient może zarejestrować konto, przeglądać ofertę na High League zakłady, doładowywać konto za pomocą wielu metod płatności, obstawiać walki oraz wypłacać profity z wygranych. Funkcjonalność jest niemal identyczna, jak na stronie internetowej, a dodatkowo aplikacja dysponuje powiadomieniami PUSH, które automatycznie informują o wygranych i bonusach (możliwość sparowania apki ze smartwatchem). Ponadto do pozostałych zalet zaliczyć należy:

 • Możliwość zawarcie zakładu przez dłuższe przytrzymanie palca na kursie,
 • Dostęp do biura obsługi klienta,
 • Funkcja cash out,
 • Skaner kuponów,
 • Bezpieczne i błyskawiczne metody płatności,
 • Transmisje na żywo na wydarzenia sportowe, oprócz High League.

Jak dokonać depozytu na zakłady High League?

Na stronie bukmachera Fortuna High League zakłady znajdują się w konkretnej kategorii, a najczęściej powinno się ich szukać pod „MMA” oraz „Popularne”. Po ogłoszeniu karty walk oficjalny High League bukmacher, czyli w tym wypadku Fortuna udostępnia kursy na zwycięzców, liczbę rund, sposób wygranej itd. Wszystkie propozycje można obstawiać za własne środki oraz za darmowy zakład, który otrzymamy po rejestracji konta z High League kodem – TYPERVIP. Jeśli w całości przeznaczymy bonus bez depozytu na grę, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby doładować konto. Warto wspomnieć, że już minimalny depozyt odblokowuje np. zakład bez ryzyka w Fortunie na High League, czy freebet o wartości 10 PLN. Dostępne metody płatności to:

 • Karty VISA/Mastercard,
 • Blik,
 • Apple Pay,
 • PayU,
 • Tpay,
 • Depozyt w punkcie.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł, a maksymalna 100 000 zł.

Sprawdź: Fortuna godziny otwarcia

High League gdzie obstawiać bez podatku?

Wszystkie legalne firmy bukmacherskie w Polsce posiadające aktualną licencję Ministerstwa Finansów muszą odprowadzać podatek. Wiąże się to z tym, że niekiedy nie możemy zarobić na zakładach tyle, ile byśmy chcieli. Na szczęście, niektóre firmy dają opcję gry bez podatku po spełnieniu określonych wymogów, a przykładem jest właśnie Fortuna.

Jeśli chcemy stawiać kupony bez podatku na High League Fortuna jak najbardziej daje taką możliwość. Musimy liczyć się jednak z tym, że działa to na kuponach o określonych parametrach i nie przez całą dobę.

Oferta przedmeczowa Happy Hours w Fortunie – ta, która umożliwia granie bez podatku, dostępna jest w soboty i niedziele w godzinach 12:00 – 15:00. Zakłady live bez podatku możemy obstawiać całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Do promocji nie trzeba się specjalnie zapisywać, a wygrane są automatycznie powiększane (gracz otrzymuje dodatkowy kurs na kuponie w wysokości 1.14). Masz już zatem odpowiedź na pytanie „High League gdzie obstawiać bez podatku”, a teraz przyswój wiedzę, jakie musisz spełnić wymogi, aby cieszyć się większymi wygranymi:

 • Minimalna liczba zdarzeń: 3,
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30,
 • Minimalna stawka kuponu: 2 zł,
 • Rodzaj kuponu: AKO,
 • Oferta: przedmeczowa i live.

Gdzie obstawiać High League?

To, gdzie obstawiać High League, okazało się przed pierwszą galą, która odbyła się 28 sierpnia 2021 r. Federacja ogłosiła wówczas współpracę z konkretnym legalnym podmiotem. High League bukmacher to Fortuna i to jedyne miejsce, gdzie obstawiać High League zakłady.

Teraz jak już wiesz, że galę High League bukmacher Fortuna ma w swojej ofercie, warto przejść do kolejnego pytania, czyli „high league gdzie obstawiać i znaleźć zakłady na stronie i aplikacji mobilnej”.

Sprawa jest dosyć prosta, jednak mamy świadomość, że nie wszyscy gracze mają pojęcie o bukmacherce. Na szczęście nasz portal jest w pełni profesjonalny i staramy się ułatwiać poruszanie osobom w świecie zakładów bukmacherskich. Poniżej przedstawiamy w kilku krokach gdzie obstawiać High League na oficjalnej stronie:

 • Wejdź na stronę www.eFortuna.pl,
 • Jeżeli gala High League odbywa się niebawem, to zobaczysz ją w kategorii „Polecamy”,
 • W innym przypadku znajdź zakładkę „MMA” w ogólnym spisie dyscyplin sportowych i wejdź w „High League”,
 • Na ekranie pojawi się spis zakładów i kursów na poszczególne walki,
 • Kiedy cała karta walk nie jest jeszcze ogłoszona, możemy typować wyłącznie zwycięzców, jednak im bliżej gali, tym różnorodność zakładów na High League jest większa,
 • Klikając na kursy, dodajemy konkretne typy do kuponu SOLO lub AKO,
 • Na koniec ustal stawkę kuponu i kliknij „Zagraj”.

W aplikacji mobilnej proces ten przebiega niemal identycznie. Jedyną różnicą jest wyszukanie Fortuna High League zakładów. Znajdują się one w zakładce „Sport” i kategorii „MMA”.

Niezależnie od tego, czy wiesz już, gdzie obstawiać High League, należy jednak pamiętać, że typy na tego typu wydarzenia poprzedzone muszą być spokojną analizą. Sugerowanie się sympatią czy sylwetką danego zawodnika nie jest bowiem najlepszym pomysłem, jeśli chodzi o typowanie sportów walki.

Zakłady na High League

Jakie zakłady na High League będą możliwe, pozostawało jedynie kwestią domysłów przed pierwszą odsłoną. Można jednak było domniemywać, że High League zakłady będą podobne do tych na przykład oferowanych przez bukmacherów na gale FAME MMA. Obecnie mamy pełen obraz, jak High League bukmacher wykorzystuje potencjał walk freak-fightowych. W ofercie mamy dostęp do takich zakładów na High League jak:

 • Wygrana danego zawodnika,
 • Pojedynek zakończy się przed czasem,
 • Walka zakończy się na punkty,
 • W jaki sposób wygra dany zawodnik (KO, TKO),
 • Czy walka zakończy się w pierwszej, drugiej lub trzeciej rundzie,
 • Liczba rund.

Zakłady na High League z pewnością są bardzo rozbudowane, jeśli chodzi o nieco mniej typowe selekcje. Mowa tutaj o tym, czy walka zakończy się w pierwszych 30 sekundach oraz innych – nieco bardziej spersonalizowanych pod konkretnego zawodnika czy pojedynek.

High League Betclic

W zakładach bukmacherskich Betclic High League nie widnieje w ofercie ani przedmeczowej, ani na żywo. Jaki jest tego powód? Jedynym powodem jest podpisana umowa Fortuny z High League, która daje temu bukmacherowi wyłączność organizowania zakładów. Jeśli kiedyś High League Betclic będzie chciał sponsorować, z pewnością najpierw Fortuna musi zrezygnować ze współpracy, a na to się nie zanosi. Co w zamian można obstawiać w Betclic?

 • FAME MMA,
 • KSW,
 • UFC,
 • Boks,
 • Armia Fight Night.

Oferta zakładów jest bardzo szeroka i obejmuje zwycięzcę walki, zakończenie walki w konkretnej rundzie, liczbę rund np. powyżej/poniżej 1,5, jak zakończy się pojedynek.

Dużym atutem bukmachera są podwyższone kursy na najważniejsze wydarzenia sportowe, świetnie działająca aplikacja mobilna oraz promocja „Multi+” zwiększająca wygrane na kuponach AKO. Ponadto kod promocyjny Betclic gwarantuje bonus dla nowych graczy w formie zakładu bez ryzyka do 200 zł.

Betclic High League – czy kiedyś doczekamy się zakładów?

Jeśli kiedyś na stronie Betclic High League się pojawi, z pewnością będziemy świadkami sporej zmiany, która nie pozostanie niezauważona w kontekście tak dużej federacji. Jak na razie Fortuna High League traktuje priorytetowo i nic nie wskazuje na to, aby firma chciała zamykać współpracę. Z drugiej strony mamy świadomość, że nic nie trwa wiecznie i kiedyś w wyszukiwarce będziemy wpisywać frazę lv bet high league lub high league betclic, jeśli na przykład te dwa dobrze prosperujące serwisy dojdą do głosu w sprawie nawiązania współpracy z właścicielami High League.

Zawsze przy zmianach sponsorów przekształceniu ulegają bonusy i kody promocyjne. W tej chwili w High League Fortuna obowiązuje kod TYPERVIP oferujący zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu, freebet oraz bonus od 2. wpłaty.

Lv bet High League

Niejednokrotnie w tym tekście pisaliśmy, że w przypadku High League bukmacher inny niż Fortuna nie ma zezwolenia na wprowadzanie kursów i zakładów. Od pierwszej gali gracze widzą banery jednego z najpopularniejszych serwisów w Polsce w oktagonie oraz podczas przerw reklamowych. Jak widać, Fortuna nie zamierza z tego rezygnować, a wręcz przeciwnie. Na ten moment podmiot wyrasta na prawdziwego lidera freakowych gal, ponieważ High League to nie jedyna organizacja widniejącą pod szyldem Fortuny. Do tego dochodzi także Prime Show MMA, a kto wie może w przyszłości kolejne federacje.

Do tej pory jedyna sytuacja ze zmianami sponsorów miała miejsce w Fame MMA. Tam do 7. edycji można było obstawiać zakłady Fame MMA u bukmachera LVBet. Od gali Fame MMA 7 prym wiedzie wyłącznie Betclic.

Każdy ma chrapkę na podjęcie współpracy, ale z przyczyn finansowych nie każdy bukmacher może sobie na to pozwolić. W związku z tym ciężko stwierdzić, czy Lv bet High League w przyszłości uwzględni w swoich planach po zrezygnowaniu z Fame MMA. Nie mniej jednak, mimo że High League lv bet nie sponsoruje, to firma posiada ofertę sportów walki na inne wydarzenia, jak np.: UFC, KSW, Bellator, Cage Warriors, Oktagon itd. Fani sportów walki mogą skorzystać z bonusów powitalnych o łącznej wartości 3353 PLN:

 • Bonus bez depozytu 20 zł,
 • Premia za pierwszą wpłatę 100% do 1500 zł,
 • Bonus od 2. depozytu 50% do 1500 zł,
 • Zakład bez ryzyka do 333 PLN po trzecim depozycie.

Powyższe profity skierowane są do osób nieposiadających konta w LVBet. Jeśli należysz do jednej z nich, załóż konto, wykorzystując kod promocyjny LVBet i ciesz się z atrakcyjnych bonusów.

Który bukmacher High League ma w swojej ofercie? Wszystkie zakłady na High League obstawimy wyłącznie u bukmachera Fortuna. Czy na High League Fortuna przygotowała jakiś bonus? Tak, nowi gracze, którzy zarejestrują konto w Fortunie, mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 600 zł, bonus bez depozytu na kwotę 20 zł, freebet 10 zł oraz bonus od drugiego depozytu 50% do 200 zł. Jaki jest High League kod promocyjny? Kod High League to TYPERVIP. Wpisz go w formularzu rejestracyjnym na pierwszej stronie. Jakie High League zakłady są dostępne w ofercie Fortuny? Gracze do wyboru mają zakłady m.in. na zwycięstwo, rodzaj wygranej (np. nokaut, wygrana na punkty), liczbę rund, czas, w którym zawodnik wygra itd. Czy inny High League bukmacher może wprowadzać kursy? Nie, wyłączność na organizowanie zakładów High League ma Fortuna. Czy Lv bet High League ma w swojej ofercie? Nie, ale za to można tam obstawiać sporty walki z innych federacji. Czy High League Betclic sponsoruje? Nie, firma Betclic sponsoruje galę FAME MMA.