Wczoraj i przedwczoraj poznaliśmy czterech ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów, dziś rozegrane zostanie 8 meczów Ligi Europy. Zagra wiele ekip z piłkarskiego topu, z tej okazji forBET przygotował dla Was promocje w której tnie ryzyko!

Zagraj bez ryzyka!

Dla fanów topowego europejskiego futbolu będzie to całkiem niezły dzień, pomimo tego co się mówi o Lidze Europy, że jest nudna i nie potrzebna to dzisiaj zobaczymy kawał niezłej piłki nożnej. W ramach 1/8 finału Olympiakos podejmie Arsenal, Tottenham zmierzy się z Dinamem Zagrzeb, AS Roma na swoim stadionie zagra z ukraińskim Szachtarem Donetsk, a wisienką na torcie będzie spotkanie Manchesteru United z AC Milanem o 18:55.

Oprócz meczów wymienionych drużyn zobaczymy też spotkania mniejszych europejskich marek, które i tak są rozpoznawalne w Europie. O 18:55 możemy obejrzeć mecz Ajax – Young Boys, oprócz tego można zdecydować się jeszcze na mecze Slavii Praga z Rangersami prowadzonymi przez Stevena Gerrarda czy też mecz, w którym to drużyna Tomasza Kędziory – Dinamo Kijów podejmie hiszpański Villarreal. O 21:00 zaś oprócz meczu Kogutów, Kanonierów i AS Romy będziemy mogli jeszcze obejrzeć mecz Granady z norweskim Molde.

Na tę okazję forBET przygotował promocje w której będzie ciął ryzyko. Aby z niej skorzystać musisz zagrać za dokładnie 69 lub 139 PLN kupon na którym znajdą się minimum 4 zdarzenia z Ligi Europy. Zadbaj o to żeby kurs każdego zdarzenia wynosił co najmniej 1.30. Jeśli jedno zdarzenie na kuponie okaże się przegrane otrzymasz zwrot całej stawki w postaci bonusu, jeśli dwa zdarzenia dostaniesz z powrotem na konto bonusowe połowę stawki. Środki bonusowe otrzymasz w piątek do godziny 16:00. W celu przeniesienia ich na saldo główne musisz dokonać obrotu czterokrotnego po kursie minimalnym 2.00, kuponami AKO na których kurs pojedynczego zakładu nie może być mniejszy niż 1.20. Bonus oczekuje w kolejce maksymalnie 2 tygodnie, tyle też jest czasu na obrót bonusem. Jeśli postanowisz wypłacić środki z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu musisz się liczyć z tym że bonus zostanie unieważniony i utracisz środki bonusowe.

Odbierz potrójny bonus powitalny na forBET już teraz!

Odbieram bonus od trzech pierwszych wpłat