ODBIERZ BONUS OD DEPOZYTU

DO 3050 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

ODBIERZ BONUS OD DEPOZYTU

DO 3050 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

✔️Czy forBET zakład bez ryzyka posiada w swojej ofercie?

Tak, operator forBET zakład bez ryzyka umieścił w swojej promocji powitalnej. Dzięki niej możesz obstawić zakład bez obaw o utratę pieniędzy! W razie przegranej firma zwraca klientowi 100% wkładu w formie bonusu. Dostajemy więc drugą szansę, by należycie wykorzystać nasz kapitał. Chodzi oczywiście wyłącznie o pierwszy postawiony kupon, a nie pierwszy przegrany. Jak otrzymać zakład bez ryzyka forBET? Wystarczy, że zarejestrujesz się u tego bukmachera, podając przy zakładaniu konta kod promocyjny TYPERVIP. Warto podkreślić, iż promocja ta jest czasowa, dlatego nie zawsze oferta zakładu bez ryzyka forBET będzie dostępna. Aby być na bieżąco z bonusami powitalnymi czy promocjami na start, śledź naszą stronę. Nieustannie aktualizujemy tego typu informacje, by gracze mogli czerpać z jak najlepszych danych.

Czy na forBET działa kod promocyjny TYPERVIP?TAK
Bonus od 2. wpłatydo 2050 PLN
Zakład bez ryzykado 1000 PLN

Dlaczego forBET oferuje zakład bez ryzyka?

promocja bez ryzyka forbet

Zakład bez ryzyka forBET jest niewątpliwie świetną promocją dla graczy. Co więc zyskuje na tym bukmacher. Oczywiście gdyby operatorzy zakładów wzajemnych nie mieli żadnych korzyści z takiej oferty, zapewne w ogóle by jej nie utworzyli. Zasadniczym profitem firm bukmacherskich wynikającym z dodania do swojej oferty zakładu bez ryzyka jest przyciągnięcie nowych klientów. Oferta cashback forBET jest bardzo ciekawa i potrafi sprawić, że danym bukmacherem zainteresuje się wielu graczy, którzy jeszcze nie mają u niego konta. I choć z samej promocji firma nie czerpie żadnej korzyści, ponieważ nie przynosi ona zysków, to w dłuższej perspektywie klient, który skuszony zakładem bez ryzyka pozostanie u danej firmy na dłużej, pozwoli jej na zarobek.

Kto jest uprawniony do udziału w zakładzie bez ryzyka forBET?

Bukmacher nie stawia ograniczeń pod kątem klientów, którzy mogą skorzystać z tej promocji. Kwestią podstawową jest jedynie fakt, że zakład bez ryzyka przysługuje wyłącznie na pierwszy zakład. W praktyce oznacza to, iż cashback forBET skierowany jest tylko dla nowo zarejestrowanych graczy. Promocja więc nie dotyczy stałych klientów tego operatora. Ci jednak nie mogą mieć powodów do narzekania, bowiem dla nich dostępna jest cała gama innego typu promocji! Zakład bez ryzyka jest dostępny dla tych, którzy utworzą konto z kodem promocyjnym TYPERVIP. Wystarczy wpisać go w pole z kodem, które widoczne jest w formularzu tworzenia konta.

Kiedy nie wezmę udziału w promocji zakład bez ryzyka forBET?

Generalnie jest stosunkowo niewiele sytuacji, w których naszego pierwszego zakładu nie obejmie zakład bez ryzyka. Warto jednak przeanalizować takie przypadki, by potem nie zaskoczyć się brakiem zwrotu środków na konto. Kiedy nie otrzymamy cashbacku forBET?

 • jeśli nie wpisaliśmy przy rejestracji kodu TYPERVIP,
 • jeśli pierwszy kupon zagramy za bonus,
 • jeżeli na naszym kuponie znajdą się typy z oferty sportów wirtualnych lub gier karcianych,
 • jeżeli wybraliśmy zakład systemowy,
 • gdy ktokolwiek dzielący z nami gospodarstwo domowe lub adres IP korzystał już z tej promocji.

Warto upewnić się, czy żaden z tych przypadków nas nie dotyczy, bowiem wtedy nie otrzymamy zwrotu za pierwszy zakład bez ryzyka forBET. Gdyby okazało się, że nie bierzemy udziału w promocji, nie przysługuje nam żaden zwrot pieniędzy.

Jak wziąć udział w promocji cashback forBET?

kupon bez ryzyka forbet

Do udziału w promocji nie trzeba się w żaden sposób zapisywać czy dołączać. Wystarczy, że zarejestrujesz się z kodem TYPERVIP w okresie, gdy w forBET zakład bez ryzyka będzie ujęty w ofercie powitalnej. Skąd uzyskać takie informacje? Oczywiście jak zawsze świetnym źródłem jest nasza strona internetowa. Jeżeli w aktualnej ofercie operatora znajduje się zakład bez ryzyka, możesz z niego skorzystać dzięki samemu utworzeniu konta. Po rejestracji trzeba wpłacić depozyt, który musi wynosić co najmniej 20 złotych. Potem należy zagrać swój pierwszy kupon i oczekiwać na jego rozliczenie, które – jak to bywa w przypadku promocji ograniczonej czasowo – musi nastąpić w określonym przez warunki zakładu bez ryzyka czasie. Gdy kupon okaże się wygrany, pieniądze będą Twoje. Jeśli jednak tym razem się nie powiedzie, całość stawki może wrócić na konto bonusowe.

Jak wpłacić pieniądze na forBET cashback?

Bukmacher forBET dysponuje kilkoma metodami płatności. Możemy wpłacić nasz pierwszy depozyt poprzez:

 • PayU,
 • Dotpay,
 • Tpay,
 • kartę Visa/Mastercard,
 • PaysafeCard
 • Skycash,
 • BLIK,
 • Zwykły przelew bankowy.

Żadna z tych metod nie wiąże się z pobraniem jakiejkolwiek prowizji i każda jest dostępna 24 godziny na dobę. W tym zakresie mamy więc bardzo duży komfort. Po zalogowaniu się na swoje konto należy wejść w swoje konto i zakładkę „Wpłata”. Później wybieramy jedną z siedmiu opcji płatności i wskazujemy sumę, którą chcemy przelać. Następnie postępujemy zgodnie z instrukcją operatora płatności, a już po chwili wkład powinien znajdować się na naszym depozycie. Pamiętajmy, że do udziału w zakładzie bez ryzyka forBET konieczna jest wpłata o wysokości co najmniej 20 złotych.

Ile wynosi zwrot z zakładu bez ryzyka forBET?

Większość bukmacherów w ramach zakładu bez ryzyka zwraca tylko 88% zagranej kwoty, potrącając podatek 12% od stawki. Wynika to z faktu, iż nie chcą ponosić dodatkowych kosztów za nasz cashback, ponieważ podatku nie da się uniknąć nawet w sytuacji, gdy gra odbywa się w ramach zakładu bez ryzyka. Operator forBET za to z korzyścią dla graczy przelewa na konto bonusowe całość poświęconego na zakład kapitału! Jeżeli zagramy za 100 złotych, wróci do nas dokładnie 100 złotych bez żadnej prowizji czy potrącenia. To najlepsza możliwa opcja zwrotu stawki w przypadku cashbacku. Bukmacher przyznaje pieniądze z powrotem do określonego przez warunki – maksymalnego bonusu. Nowa oferta powitalna gwarantuje taki zwrot aż do 1000 PLN!

Co możemy zagrać w ramach zakładu bez ryzyka forBET?

obstawianie bez ryzyka forbet

Jeśli chodzi o cashback forBET, to bukmacher nie stawia zbyt szczegółowych wymagań dla kuponu biorącego udział w promocji. Musi być to zakład singiel lub akumulowany, zagrany za pieniądze z konta depozytowego. Oczywiście konieczne jest także, by był to pierwszy zagrany po rejestracji kupon. Jeśli chodzi o dyscypliny czy ligi, firma pozostawia nam pełną dowolność w wyborze. Możemy więc zagrać typ przedmeczowy, zakłady na żywo lub sporty wirtualne. Do dyspozycji mamy wszystkie dyscypliny sportowe z oferty. Jako, że ta jest dość szeroka, mamy ogromne pole do popisu. Wśród dostępnych sportów jest m.in. piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, baseball, futbol, tenis ziemny, e-sport, hokej, sporty zimowe, sporty motorowe oraz wiele innych. Możemy je również ze sobą łączyć i mieszać. W ramach pierwszego zakładu warto skorzystać też z funkcji BetArchitekt, inspirowanej zagranicznym Bet builderem. Opcja ta pozwala na stworzenie według własnego uznania łączonego zakładu składającego się z kilku zdarzeń na jedno spotkanie. forBET cieszy się dobrą renomą szczególnie w zakresie żużla, dlatego jeżeli lubimy ten sport, to zdecydowanie powinniśmy skorzystać z usług tego operatora.

Kiedy forBET zwraca cashback?

Przeważnie w regulaminie promocji bukmacher forBET zastrzega sobie do 48 godzin od rozliczenia ostatniego spotkania na kuponie na zwrot pieniędzy w formie bonusu za wykorzystany zakład bez ryzyka. Jeśli w tym czasie nie otrzymamy kwoty z powrotem, możemy skontaktować się poprzez czat na żywo lub mailowo, by wyjaśnić sytuację. Generalnie jednak firma nie miewa szczególnych problemów z rozliczaniem promocji, więc nie powinno być to konieczne. Pamiętajmy jednak, iż w przypadku tego bukmachera należy samemu zgłosić się po zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka!

Jak obrócić środki z cashbacku?

W ramach zwróconych za zakład bez ryzyka forBET pieniędzy konieczny jest jednokrotny obrót na kuponach AKO  z minimum 3 zdarzeniami. To jednak niejedyny wymóg. Ponadto kurs pojedynczego zdarzenia musi być wyższy niż 1.30. Jest to zdecydowanie możliwa do zrealizowania wysokość obrotu. Pamiętać trzeba o tym, że mamy ograniczony czas na obrót – w tym przypadku jest to 14 dni. Dzięki temu, że bukmacher nie wskazał minimalnego kursu łącznego, lecz jedynie kurs pojedynczej selekcji na kuponie akumulowanym, możemy zabezpieczyć się, grając zdarzenia z wysokim prawdopodobieństwem wygranej faworyta. Do obrotu zaliczony będzie także kupon „na podwojenie”, czyli w okolicach powyżej 2.0. Warto na koniec dodać, że do obrotu cashbackiem forBET nie zaliczają się zakłady na gry karciane i zakłady systemowe.

Jak wypłacić pieniądze z zakładu bez ryzyka forBET?

wypłata zakład bez ryzyka forbet

Jeżeli nasz pierwszy zakład okaże się przegrany, a spełniliśmy wszystkie warunki promocji cashback forBET, otrzymamy zwrot pieniędzy na konto bonusowe. Oczywiście nastąpi to dopiero po tym, gdy napiszemy maila do działu obsługi. Gdy na naszym koncie bonusowym pojawi się już zwrócona stawka, będziemy musieli dokonać jej obrotu. Kiedy to już nastąpi, będziemy mogli w standardowy sposób wypłacić nasze pieniądze poprzez jedną z metod oferowanych przez forBET. Dzięki funkcji Quick Pay będziemy mogli już po chwili cieszyć się zrealizowanym przeniesieniem pieniędzy na nasze konto bankowe. Minimalna kwota wypłaty wynosi złotówkę, a bukmacher nie pobiera żadnej prowizji za przelew środków. Pieniądze należy przelewać na konto oznaczone naszym imieniem i nazwiskiem.

Czy mogę postawić zakład bez ryzyka w forBET na koncie tymczasowym?

Bukmacher ten jak najbardziej oferuje możliwości założenia konta tymczasowego, więc niweluje to problem tego typu rozważań. Konieczność uzupełnienia danych związanych z weryfikacją naszej tożsamości następuje już na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego. W drugim kroku podajemy takie informacje jak:

 • imię i nazwisko,
 • PESEL,
 • datę urodzenia,
 • obywatelstwo,
 • adres zamieszkania,
 • numer telefonu.

Na szczęście obsługa tego operatora działa bardzo sprawnie, dlatego nie powinniśmy długo czekać na autoryzację. Bez większych problemów zagramy kupon już po kilku minutach od utworzenia konta w forBET. Należy jednak mieć na uwadze, że konto tymczasowe nie upoważnia nowych graczy do wypłacania środków na konto bankowe. Ta opcja pojawi się dopiero po dokończeniu rejestracji, wpisując rodzaj, serię i numer dowodu osobistego oraz numer konta bankowego. Ponadto forBET oczekuje od nas skanu dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport, jeśli jesteśmy obcokrajowcem). 

Opinie graczy o zakładzie bez ryzyka forBET

Zakład bez ryzyka forBET ma bardzo dobre opinie wśród graczy bukmacherskich. Mimo że zwrot następuje na konto bonusowe, to taka promocja mocno ogranicza możliwość utraty pieniędzy. Dzięki temu nowi klienci tego bukmachera mogą pozwolić sobie na odrobinę fantazji i zaryzykować grą za większą stawkę, niż ma to miejsce zazwyczaj. Nawet w razie porażki nie są oni bowiem skazani na utratę całości kapitału, lecz dostają drugą szansę na jego pomnożenie. Dobrą opinią cieszą się także same warunki promocji, ponieważ do wyboru mamy wszystkie sporty w wydaniu klasycznym oraz wirtualnym, a operator nie nałożył żadnego minimalnego kursu łącznego.

Czy warto zagrać zakład bez ryzyka forBET?

cashback forbet

Sympatycy zakładów sportowych powinni wiedzieć, iż każda promocja pozwalająca im na ograniczenie ryzyka jest dla nich korzystna. Z tego względu nie powinno się zmarnować żadnej okazji na wykorzystanie cashbacku! Nie inaczej jest i w tym przypadku – oferta powitalna forBET jest na tyle bogata, że szkoda byłoby jej nie użyć. Zakład bez ryzyka wygląda bardzo ciekawie i nie powinniśmy rezygnować z możliwości skorzystania z tej oferty.

Czy zakład bez ryzyka forBET łączy się z innymi promocjami?

Tak, zakład bez ryzyka forBET nie wyklucza możliwości skorzystania z innych elementów oferty promocyjnej tego operatora. Takie kumulowania się oferowanych profitów mogą sprawić, że rejestracja u bukmachera stanie się dla nas bardzo opłacalna. Możemy dzięki temu zaoszczędzić setki, a nawet tysiące złotych! Zwykle oprócz zakładu bez ryzyka w ofercie znajdują się także bonusy od kilku pierwszych wpłat, jak również środki otrzymywane bez depozytu lub gra bez podatku przez określony czas. Jako że promocje na start często się zmieniają, warto upewnić się, co aktualnie jest obowiązujące.

Jakie promocje oprócz cashbacku oferuje forBET?

Oferta startowa tego bukmachera jest bardzo atrakcyjna. Poza zakładem bez ryzyka forBET posiada także „100% od drugiego depozytu do 3050 PLN z kodem promocyjnym forBET o treści TYPERVIP„. Firma pamięta również o swoich stałych klientach, corocznie wręczając im bonus urodzinowy w wysokości 20 zł. Po rejestracji otrzymujemy też 30 dni na grę bez podatku, a udział w promocji biorą kupony z co najmniej trzema zdarzeniami i kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.3. Jak więc widzimy, oferta powitalna jest naprawdę bogata!

Kto jeszcze ma w swojej ofercie zakład bez ryzyka?

Obecnie popularny cashback w swojej ofercie ma wielu bukmacherów. Warto zapoznać się z ofertą m.in. takich operatorów jak:

 • eWinner,
 • Betfan,
 • Betclic,
 • Fortuna,
 • Superbet
 • LvBet,
 • STS.

Niektórzy z nich – podobnie jak forBET – zwracają pieniądze z zakładu bez ryzyka na konto bonusowe, a kilku poszerza tę promocję o zwrot bezpośrednio na konto depozytowe. We wszystkich przypadkach cashback dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Poznaj promocje na start innych bukmacherów!

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to jedna z ulubionych promocji graczy bukmacherskich. Przez wszechstronną sympatię stała się ona bardzo popularna wśród operatorów zakładów wzajemnych. Obecnie zakład bez ryzyka jest stałym elementem oferty powitalnej u wielu firm, ponieważ to doskonały magnes na nowych klientów. Promocja ta polega na tym, że gracz niezależnie od rozstrzygnięcia jego kuponu otrzyma pieniądze z powrotem. Jeśli wygra, będzie to właśnie suma jego przewidywanej wygranej, a więc stawka pomnożona przez kurs z potrąceniem podatku. Zielony kupon jest więc rozliczany w sposób standardowy. Gratką dla typerów jest jednak sposób rozliczania kuponów przegranych. Otóż w przypadku zakładu bez ryzyka bukmacher oddaje całość lub część postawionych na dany zakład pieniędzy. Często promocja ta dotyczy pierwszego zakładu po rejestracji, jednak bywają również promocje dla stałych graczy, przy których w razie przegranej otrzymujemy zwrot części postawionej kwoty.

Na czym polega zakład bez ryzyka?

Po rejestracji u bukmachera lub po aktywowaniu promocji zakładu bez ryzyka tworzymy kupon, który spełnia warunki promocji. Zwykle oznacza to konieczność dodania odpowiedniej liczby zdarzeń o pewnym kursie, a czasem należy również ograniczyć się do wybranego turnieju czy dyscypliny. Po zawarciu zakładu nie musimy robić już nic więcej – kupon jest w grze, a my obserwujemy przebieg zdarzeń. Jeżeli nasz kupon będzie wygrany, w praktyce nie odczujemy, że obejmował go zakład bez ryzyka, ponieważ otrzymamy pomnożone pieniądze. Szczególnie jednak cashback pomoże nam w sytuacji, gdy rozstrzygnięcia nie będą po naszej myśli. Wtedy bukmacher w określonym przez warunki promocji terminie zwróci nam pieniądze lub ich część. Zwykle najbardziej gracze cenią zakłady, które oferują zwrot pieniędzy na depozyt. Niektórzy bukmacherzy w Polsce nie mogą sobie jednak na to pozwolić i proponują zwrócenie stawki w formie bonusu. Należy go przeważnie kilkukrotnie obrócić. Najbardziej atrakcyjną formą jest jednak oddanie stawki bez konieczności obrotu – wtedy możemy od razu wypłacić pieniądze.

Czy forBET ma zakład bez ryzyka dla wszystkich? Każdy, kto założy konto na forBET z kodem TYPERVIP, otrzyma zakład bez ryzyka. Co mogę zagrać za zakład bez ryzyka? Za zakład bez ryzyka możesz zagrać każde zdarzenie, które pojawia się u bukmachera forBET w ofercie. Wyjątkiem są gry karciane i zakłady systemowe.