Dopiero co zakończyliśmy weekend pełen emocji, a już rozpoczynamy kolejny sportowy tydzień. Poniedziałek dla wielu z nas przywodzi na myśl raczej pejoratywne skojarzenia, niemniej jednak dzisiejszy może okazać się całkiem udany. Na zakończenie dziewiętnastej kolejki hiszpańskiej La Liga, rozczarowujące Levante podejmie nieźle grającą Valencię. Ciekawie będzie w Championship – lider tabeli, Fulham, zagra z drużyną, która jeszcze niedawno walczyła w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mowa tu o Sheffield United. Jeden z bukmacherów oferuje bezpieczny zakład na dzisiejsze kupony LIVE – jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Najlepsi bukmacherzy

Farciarz na poniedziałek – bonus do 30 pln

Miniony weekend przeminął nie tylko pod znakiem futbolu – odbyła się również kolejna edycja jednej z najpopularniejszych gal sportów walki w Europie, KSW. Dzisiejsza oferta jest jednak nieco bardziej egzotyczna. Ciekawe starcia zapowiada się w lidze bułgarskiej – lider tabeli, Ludogorets, podejmie wicelidera, czyli drużynę CSKA Sofia. Bukmacher Fortuna oferuje bonus – jeżeli jedno zdarzenie na naszym kuponie nie wejdzie, otrzymamy do 30 pln w punktach. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Fortuna

W dniu 20.12.2021, w godzinach 16-18:00 należy dokonać depozytu minimum 30 pln używając kodu Fortuna. Następnie, należy zagrać kupon LIVE z minimum 4 zdarzeniami za dowolną stawkę. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 24h od postawienia kuponu! Jeżeli jedno za zdarzeń na kuponie okaże się nietrafione, gracz otrzyma bonus do 30 pln w punktach FKP. Promocja nie obejmuje kuponów typu MAXIKOMBI i bezpiecznych. Nagroda trafi na konto gracza w ciągu 24h od rozstrzygnięcia kuponu.

[blok_bonus]