Wtorek, tydzień dopiero się rozpoczyna, gra Liga Mistrzów, to idealna okazja żeby pograć coś na LIVE. Fortuna ma z tej okazji dla Was promocję!

Farciarz na LIVE – 1 błąd = zwrot do 200 zł

Dziś gra między innymi Liga Mistrzów, EFL Championship, Serie B, oprócz tego Energa Basket Liga, hiszpańska ACB, francuska LNB, Euroleague oprócz tego jest jeszcze trochę tenisa, także będzie co grać na LIVE. Granie na LIVE ma taką przewagę nad kuponami przedmeczowymi, że łatwiej nam wytypować wynik spotkania uwzględniając przebieg meczu, który możemy śledzić. Jednak wszyscy jesteśmy świadomi że czasem to jedno zdarzenie nie wejdzie na kuponie i dlatego Fortuna ma dla Was promocję!

 

Żeby wziąć udział w promocji musisz zagrać kupon składający się z co najmniej 4 zdarzeń z oferty LIVE, stawka minimum wynosi 100 zł brutto bądź 200 zł brutto w zależności jaki bonus chcesz uzyskać, jeśli tylko jedno zdarzenie okaże się przegrane na twoim kuponie to uzyskasz odpowiednio 50 zł w punktach FKP jeśli zagrałeś za 100 do 199,99 albo 200 zł w punktach FKP jeśli zagrałeś za 200 zł lub więcej. Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 17.03.2021 (środa)

 

Ciesz się bonusami na start u bukmachera FORTUNA już teraz!

Odbieram darmowe 20 PLN na start