Poprzedni weekend był naprawdę obfity w niezwykłe mecze piłkarskie. W poniedziałki zazwyczaj rzadko się zdarza, aby zaplanowane było jakieś bardzo ciekawe spotkanie. Nie mniej jednak, nawet w takie dni jak dziś bukmacherzy nie rezygnują z nowych promocji. Fortuna bonus który przygotowała na dziś skierowany jest głównie do osób, które uwielbiają grać zakłady LIVE. W przypadku, kiedy zagramy kupon LIVE i źle wytypujemy tylko jedno spotkanie otrzymamy bonus, którego wysokość uzależniona będzie od wysokości stawki.

FARCIARZ NA LIVE

Bardzo wyrównane spotkanie zapowiada nam się w hiszpańskiej La Liga. Już o godzinie 21:00 popularny Betis zmierzy się z bardzo dobrą w tym sezonie Granadą. Goście znajdują się centralnie w środku tabeli – zajmują 10 miejsce z 20 możliwych. Z kolei gospodarze na ten moment zajmują 7 miejsce, które daje im możliwość udziału w przyszłym sezonie w kwalifikacjach do Europa Conference League. W przypadku jednak, jeżeli odnieśliby w dzisiejszym spotkaniu to awansują na 6 miejsce, dzięki któremu będą pewni miejsca w fazie gupowej Ligi Europy. Jeżeli Granada pragnie, aby zagrać w europejskich pucharach to w tej perspektywie dzisiejszy mecz będzie dla nich niesamowicie istotny. Jednak nawet w przypadku zdobycia trzech punktów, w dalszej fazie będą musieli liczyć na potknięcia rywali, przy czym sami będą musieli zdobywać komplent punktów (a mają przed sobą m.in. spotkanie z Realem Madryt). Patrząc z perspektywy walki o europejskich pucharów to może być naprawdę świetne spotkanie. Obie drużyny prezentują się w tym sezonie całkiem przyzwoicie i nie będzie kłamstwem stwierdzenie, że są aktualnie na zbliżonym piłkarskim poziomie.

Prawdopodobnie dużo typów bukmacherskich skierowanych będzie dzisiaj na mecz polskiej Ekstraklasy. Raków Częstochowa o godzinie 18:00 zmierzy się z Piastem Gliwice. Oba zespoły znajdują się aktualnie w górnej części tabeli. Gospodarze są na ten moment wiceliderem, z kolei ekipa z Gliwic okupuje 4 pozycję w ligowej tabeli. Raków ma już zapewniony medal w tym sezonie – pozostaje tylko kwestia tego, jakiego będzie on koloru. O drugie miejsce rywalizują oni z Pogonią Szczecin. Tylko zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu zagwarantuje im srebrny medal, ponieważ mają zaledwie jeden punkt przewagi, a w ostatniej kolejce mierzyć się będą właśnie z Dumą Pomorza. Jeżeli chodzi o drużynę Piasta Gliwice, to jak zostało już wspomniane że zajmuje ona 4 miejsce, którego jednak nie mogą być pewni. Na ten moment, mają taką samą liczbę punktów co Lechia Gdańsk i Śląsk Wrocław. Miejsce tuż za podium jest niezwykle atrakcyjne, ponieważ daje ono możliwość gry w kwalifikacjach do Europa Conference League. Zatem stawka spotkania jest niezwykle wysoka, co sprawia że zapowiada się ona całkiem ciekawie.

Aby skorzystać z promocji, należy postawić kupon AKO LIVE za co najmniej 100 zł albo co najmniej 200 zł. W przypadku kiedy nie wejdzie nam tylko jedno zdarzenie otrzymamy bonus. Grając za co najmniej 100 zł, ale mniej niż 200 zł otrzymamy 50 zł bonusu (w postaci punktów FKP). Jeżeli zdecydujemy się zagrać za 200 zł i więcej to bonus wyniesie 200 zł (również w postaci punktów FKP). Jeżeli zagramy dwa kupony np. jeden za 100 zł, a drugi za 200 zł to pod uwagę będzie brany ten z wyższą stawką, czyli w tym przypadku ten drugi. Zdarzenia muszą zostać rozstrzygnięte do jutra (11.05) do godziny 9:00 rano. Bonus zostanie przyznany we wtorek do końca dnia.

Odbierz 20 zł na start z kodem TYPERVIP

Odbieram 20 PLN bez depozytu