Od dawna jest jasne, że środa to mały piątek. Tak jest i tym razem – mimo, że topowe ligi europejskie mają przerwę, to nadal możemy podziwiać eliminacje do pucharów europejskich. Już dziś zmierzą się chociażby dobrze znane Dudelange z albańską Tiraną. Ekipa z Luksemburga kojarzy się jednoznacznie pejoratywnie fanom warszawskiej Legii, gdyż w 2018 roku polska drużyna przegrała z Luksemburczykami 4:3 w dwumeczu. Również Slovan Bratislava powalczy z Dinamo Batumi. Na nudę tym samym nie będziemy narzekać. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu w przypadku jednego błędu na kuponie. Jak skorzystać z promocji?

Farciarska środa – bonus 50 pln

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, starcie Lecha Poznań przyniosło polskim fanom wiele radości. Kolejorz pokonał wczoraj Qarabag 1:0 i zapewnił sobie przewagę przed rewanżem. Czekają nas jeszcze starcia Rakowa Częstochowa, Pogoni Szczecin, a także Lechii Gdańsk. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP za kupon z błędem. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny

W dniu 06.07.2022, w godzinach 18:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 50 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 24h, postawić kupon za minimum 50 pln brutto. Kupon musi być zakładem typu AKO, składającym się z minimum 4 zdarzeń z oferty przedmeczowej. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli na kuponie będzie jeden błąd, wówczas gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Promocja będzie ważna w każdą środę lipca w godzinach 18:00-20:00!

[blok_bonus]