Pierwsza środa lutego stanie pod znakiem francuskiej Ligue 1. Wieczorem czeka nas łącznie dziesięć starć rozgrywanych w ramach 21. kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. O 21:00 na dodatek Real Betis zagra z liderem hiszpańskiej ekstraklasy, doskonale nam znaną Barceloną. Czy Blaugrana umocni się na pozycji lidera tabeli? Na nudę z pewnością nie będziemy narzekać. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 30 pln bonusu w przypadku jednego błędu na kuponie. Jak skorzystać z promocji?

Farciarska środa – 30 pln bonusu

Czekają nas jeszcze starcia między innymi w Polsce oraz w EFL Cup. W ramach tych pierwszych rozgrywek poznański Lech podejmie Miedź Legnicę, a w ramach Pucharu Ligi Angielskiej słynny Manchester United zmierzy się z Nottingham Forest. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 30 pln w punktach FKP za kupon z błędem. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny

W dniu 01.02.2023, w godzinach 19:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 12h, postawić kupon za minimum 30 pln. Kupon musi być zakładem typu AKO, składającym się z minimum 4 zdarzeń z oferty przedmeczowej lub na żywo. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli na kuponie będzie jeden błąd, wówczas gracz otrzyma bonus 30 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.