W najbliższych dniach będziemy świadkami między innymi kolejnego meczu półfinałowego Ligi Mistrzów, a także zmagań w najlepszych ligach europejskich. Wczorajszy mecz Realu Madryt z Manchesterem City przejdzie do historii jako jedno z najlepszych spotkań w historii Champions League. Najlepsi bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher eWinner oferuje bowiem 50% bonusu od depozytu aż do 300 pln na najbliższe dni. Jak skorzystać z promocji?

Extra kasa – 300 pln bonusu od depozytu

W środowy wieczór Liverpool zmierzy się z Villarealem na Anfield. Czy The Reds nawiążą do wczorajszego meczu Realu z City i w meczu padnie wiele bramek? O tym przekonamy się już o 21:00. Gdyby tego było, w czwartek przyjdzie nam podziwiać starcie Manchesteru United z Chelsea. Bukmacher eWinner przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać niemały bonus od depozytu – 50% kwoty do 300 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu eWinner

W celu skorzystania z bonusu od depozytu, w dniach 26.04-01.05.2022, należy zapisać się do promocji i dokonać depozytu. Bonus wyniesie 50% od kwoty wpłaty – aby uzyskać maksymalną kwotę wynoszącą 300 pln należy wpłacić 600 pln. Aby uruchomić bonus należy obrócić bonusową kwotą 1-krotnie, na kuponie AKO (min. 2 zdarzenia) z minimalnym kursem łącznym 2.50. Następnie, w celu wypłaty, należy dokonać 3-krotnego obrotu, również na kuponie AKO (min. 2 zdarzenia), z minimalnym kursem łącznym 2.50. Bonus jest ważny 7 dni. 

[blok_bonus]