Już 6 lipca o godzinie 21:00 w półfinale Euro 2020 zmierzą się reprezentacje Włoch i Hiszpanii. Zarówno jedni jak i drudzy pokazali, że mają wiele jakości i stać ich na sięgnięcie po Mistrzostwo Europy, ale miejsce w finale jest tylko jedno. Podopieczni Roberto Manciniego do tej pory stracili zaledwie 2 bramki, a w ćwierćfinale odprawili z kwitkiem dobrze spisujących się Belgów. W spotkaniu z Hiszpanią biorąc pod uwagę formę obu zespołów to właśnie Włosi są faworytem. Tegoroczne Euro pokazało już jednak, że statystyki nie grają, a niemal każdy mecz jest wyjątkowy i nieprzewidywalny. Nie warto zatem umniejszać szans Hiszpanów, którzy na rozkładzie w fazie pucharowej mają już Chorwatów i Szwajcarów. Specjalną ofertę na okazję tego meczu przygotował bukmacher Superbet. 

Extra bonus za wydarzenia w meczu Włochy – Hiszpania

Na papierze zdaniem legalnych bukmacherów faworytem tego pojedynku są podopieczni Roberto Manciniego. Włosi na tym turnieju są drużyną poukładaną i niezwykle odpowiedzialną defensywnie. W spotkaniu z Belgami udowodnili, że z takimi piłkarzami są w stanie kontrolować środkową strefę boiska i w odpowiednim momencie przyspieszyć nieco, zadając celne ciosy. W taki sposób w ćwierćfinale strzelili oni Belgom 2 bramki, które przesądziły o losach tej rywalizacji.

Hiszpanie zmagają się z wieloma problemami, które umiejętnie tuszują dobrymi rezultatami. Piłkarze La Furia Roja mają jednak w nogach aż 2 dogrywki, co może wpłynąć na ich kondycję w spotkaniu z Włochami. Bolączką trenera jest dość chimeryczna gra Alvaro Moraty, po którym nie wiadomo czego się spodziewać. W pojedynku ze Szwajcarami wyglądał on bardzo słabo i już na początku drugiej połowy został zmieniony. Mimo to prawdopodobnie otrzyma on kolejną szansę w starciu z Italią. 

Aby otrzymać extra bonusy należy w dniach 05.07-06.07 założyć konto u bukmachera Superbet i dokonać depozytu. Oferta promocyjna obejmuje jedynie kupony zawarte na spotkanie Włochy – Hiszpania, postawione za min. 50 PLN z kursem nie mniejszym niż 1.60. Do bonusu kwalifikują się tylko kupony SOLO. Po spełnieniu tych warunków, na konto bonusowe otrzymamy extra PLN za każdą: bramkę, rzut rożny, żółtą i czerwoną kartkę i spalonego. Oferta będzie jeszcze atrakcyjniejsza, jeśli podczas rejestracji skorzystamy z bonusu powitalnego Superbet.

 

Pamiętajcie, że z kodem TYPERVIP możecie odebrać bonus 100% od pierwszej wpłaty do 50 zł!

Rejestruje sie z kodem TYPERVIP i odbieram bonus