Aż niewiarygodne jakich ekip nie zobaczymy w ćwierćfinałach tegorocznego Euro. Wszystko to za sprawą arcy ciekawego dla kibiców dobrania par w pierwszej fazie play-off. Portugalia obroni tytuł sprzed 5 lat? Czy może nie pozwolą im na to Belgijskie Czerwone Diabły? Na tak ciekawe spotkanie warto sprawdzić, co uszykowali dla nas legalni bukmacherzy.

Extra 50 PLN za gola w meczu Portugalia – Belgia

Zaprawdę była to grupa śmierci. Nikt nie sprzedał tanio swojej skóry. A jedyni, którzy polegli, to jest Węgrzy, zaprezentowali się z wyśmienitej strony. Portugalia, mimo pokonania ich 3:0 świadoma jest, że wynik nie oddaje prawdziwego obrazu spotkania.

W drugim meczu Ronaldo i Spółka poszli na wymianę ognia z Niemcami. Szanujemy za odwagę. Szanujemy za widowisko. Boleśnie jednak dla nich skończył się ten mecz. Wynik 2:4 pokazuje jak szalone było to spotkanie.

Portugalia to szybkie kontry, dziurawa defensywa i Ronaldo strzelający karne. Tak było w spotkaniu z Francją, zakończonym wynikiem 2:2. Goli mogłoby być jeszcze więcej. Sędziowie nie dopatrzyli się jednak karnego w końcówce, czym okazali się niezwykle łaskawi dla ekipy Andre Santosa.

Belgom smak bramek też nie jest obcy. Świadczy o tym 3:0 na inaugurację swojej przygody z Euro przeciwko Sbornej. Przyszło im to jak kaszka z mleczkiem, wbrew oczekiwaniom wielu. Po tym meczu ewidentnie uznali, że Mistrzostwa są za łatwe. Z tego też powodu spotkanie z Danią postanowili rozpocząć od szybko straconej bramki. Okazało się jednak, że i w takim scenariuszu sobie poradzą i strzelą od rywala więcej goli.

Spotkanie z Finlandią natomiast to czysty pragmatyzm i spokojne granie ciągłego ataku. Wygrana 2:0 dała im pewne pierwsze miejsce w grupie z dorobkiem 7 strzelonych i jednej straconej bramki.

Jak widać, obie ekipy nie są zainteresowane niskowynikowym futbolem. Kiedy one zaczynają grać, my możemy spodziewać się emocji pod jedną i drugą bramką. Jeśli myślicie, że dobrze byłoby z tego skorzystać, to macie rację. Bukmacher Superbet przygotował na tę okazję idealną promocję.

Aby skorzystać z bonusu Superbet, czeka nas uprzednio wypełnienie kilku prostych warunków. Zacząć powinniśmy od rejestracji swojego konta u bukmachera Superbet za pośrednictwem specjalnego linku w dniach od 25.06 do 27.06. Następnie, pamiętać należy, aby pierwszy nasz kupon jaki zawrzemy po rejestracji, dotyczył właśnie spotkania między Portugalią i Belgią. Chcąc wziąć udział w promocji, obstawić należy za minimum 50 zł. Ważnym jest, że do bonusu zaliczają się jedynie pojedyncze kupony z oferty przedmeczowej, których kurs jest nie mniejszy niż 1.60. Wypełnienie powyższych warunków sprawi, że świętować będziemy na widok jakiejkolwiek bramki w meczu Portugalia – Belgia. Czemu? A to dlatego, że nie ważne co będzie działo się w tym spotkaniu, za każdą bramkę jaka w nim padnie, otrzymamy 50 zł bonusu!

Bonus 100% od wpłaty do 50 zł w Superbet!

Rejestruje sie z kodem TYPERVIP i odbieram bonus