Już w nadchodzący wtorek czeka nas starcie gigantów. Ledwo co te dwie wielkie reprezentacje wyszły z grupy, a jedna z nich pożegna się z tegorocznymi Mistrzostwami Europy. Warto sprawdzić, co z tej okazji przygotowali dla nas legalni bukmacherzy.

Extra 50 PLN za gola w meczu Anglia – Niemcy

Zarówno Niemcy, jak i Anglicy byli przed turniejem stawiani w roli jednego z faworytów. Dziś wiemy jednak, że co najmniej jedna z tych ekip zawiedzie oczekiwania swoich kibiców oraz typerów.

Anglicy zajęli w swojej grupie pierwsze miejsce. Zrobili to jednak w niezbyt przekonujący sposób. Raptem dwie strzelone bramki. Jak na razie niebłyszczący na boisku Harry Kane. I stosunkowo niska liczba kreowanych akcji bramkowych na mecz. Wszystko to ulec musi diametralnej zmianie. I to dość szybko, bo kolejny ich rywal, przynajmniej teoretycznie, jest ze znacznie wyższej półki, niż wcześniejsi oponenci.

Niemcy w grupie zaprezentowali dwie twarze. Jedna to bezradność i rozpaczliwość w spotkaniach z Francją i Węgrami. Druga zaś to wielka siła w ataku podczas starcia z Portugalią. Aż dziw bierze, jak różnie wyglądać może gra jednej reprezentacji. A mając na uwadze tę sinusoidalną formę swoich idoli, wszyscy w Niemczech zapewne trzymają teraz kciuki, aby w starciu z Lwami Albionu podopieczni Joachima Loewa zagrali co najmniej tak, jak przeciwko Ronaldo i Spółce.

Obie ekipy mają niezwykły potencjał ofensywny, który jak na razie zdaje się być uśpiony. Czy bramkowy wulkan grzecznie drzemał w fazie grupowej, aby eksplodować już w pierwszym meczu play-off? Mamy taką nadzieję. A na przeciw naszym oczekiwaniom wychodzi bukmacher Superbet oferując ciekawą promocję.

Aby skorzystać z bonusu na mecz Anglia – Niemcy spełnić trzeba kilka prostych warunków. Pierwszym ważnym aspektem, jest to, że promocja ta dostępna jest dla wszystkich nowych graczy, którzy zarejestrują się u bukmachera Superbet za pośrednictwem specjalnego linku pomiędzy 28.06 a 29.06. Kolejnym krokiem, aby skorzystać z bonusu jest wymóg, by nasz pierwszy zakład po udanym procesie rejestracji dotyczył właśnie spotkania Anglia – Niemcy. Minimalna stawka, za jaką należy obstawić to 50 zł. Do promocji zaliczają się jedynie kupony pojedyncze, których kurs jest nie mniejszy niż 1.60, a zdarzenie na nim zawarte pochodzić musi z oferty przedmeczowej. Co natomiast dostaniemy w zamian za wypełnienie tych kilku prostych kroków? Otóż nieważne, jak potoczy się spotkanie Anglików z Niemcami. Gracz, którego kupon kwalifikuje się do bonusu otrzyma 50 zł za każdą bramkę jaka padnie w tym spotkaniu. Jak widać, warto śledzić co ma w ofercie ten bukmacher oraz korzystać z bonusu Superbet.

Cashback do 500 zł u Superbet!

Rejestruje sie z kodem TYPERVIP i odbieram bonus