Trzecia kolejka europejskich pucharów przywita nas wieloma pasjonująco zapowiadającymi się pojedynkami, w których trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Barcelona zmierzy się z Interem Mediolan, a Ajax z Napoli. Swój mecz zagra również Lech Poznań, którego rywalem będzie Hapoel Beer Sheva. Jest zatem w czym wybierać. Na okazję europejskich pucharów ofertę promocyjną przygotował dla nas bukmacher eWinner. W jej ramach możemy wygrać dodatkowe extra pieniądze. Zapoznajcie się z jej szczegółami.  

Extra 200 PLN na europejskie puchary

Dłużyła się wrześniowa przerwa reprezentacyjna niemal w nieskończoność, ale wreszcie wróciły rozgrywki ligowe, a co ważniejsze, europejskie puchary. W trzeciej kolejce jest kilka interesujących pojedynków, które warto wrzucić na kupon. Pierwszym z nich jest zdecydowanie mecz Interu Mediolan z FC Barceloną. Duma Katalonii jest w naprawdę dobrej dyspozycji, a duża w tym zasługa Roberta Lewandowskiego. Polak jest na starcie sezonu najlepszym strzelcem nie tylko Barcy, ale również ligi hiszpańskiej. 34-latek notuje znakomity start w barwach nowej drużyny, a kibice nie wyobrażają sobie już bez niego drużyny. Podobnie widzi to Xavi, który docenia bardzo wkład Polaka w grę Azulgrany

Spore emocje zapowiadają się też w Sewilli, do której uda się Borussia Dortmund. Zarówno Sevilla, jak i Dortmundczycy nie są w najlepszej dyspozycji, dlatego wynik tego meczu może być mocno nieprzewidywalny. Niewielkim, ale jednak faworytem tego spotkania zdaniem klasyfikowanych w rankingu bukmacherów, są goście. Mecz z Borussią będzie prawdopodobnie dla Julena Lopeteguiego ostatnim w roli szkoleniowca Sevilli. Wobec fatalnych rezultatów osiąganych przez zespół zarząd klubu podjął już decyzję o zwolnieniu go bez względu na wynik. Typy bukmacherskie na to, a także wiele innych spotkań znajdziecie na naszej stronie internetowej. 

zasady-promocji-ewinner

Promocja bukmachera eWinner trwa w dniach 04-06.10 do godz. 23:59. W jej ramach może wygrać aż 200 zł bonusu na rozgrywki europejskich pucharów. Żeby tak się stało, trzeba postawić kupon z minimum 2 zdarzeniami o kursie łącznym nie mniejszym niż 2.50. Zdarzenia muszą pochodzić wyłącznie z oferty na europejskie puchary. Stawka to dokładnie 59 , lub 129 zł. Za postawienie pierwszej sumy możemy otrzymać 50 zł freebetu, natomiast za drugą 100 zł. Wygrany freebet  możecie wykorzystać na dowolny zakład AKO na LIVE bez ograniczeń kursowych. W trakcie trwania promocji macie szansę na otrzymanie dwóch takich freebetów, jeśli wasze kupony okażą się wygrane. Oprócz tego nie zapomnijcie rejestrując się skorzystać z naszego kodu promocyjnego eWinner. Zapewni wam to wiele korzyści.

warunki-promocji-ewinner