Nieudany start nie musi oznaczać nieudanych mistrzostw! Już 19 czerwca Polacy staną oko w oko z reprezentacją Hiszpanii. Wierzymy, że Biało – Czerwoni postawią się La Furia Roja i strzelą kilka bramek. A taki scenariusz pozwoli nam skorzystać z bonusu bez depozytu od Superbet.

Extra 100 PLN jeśli Polacy strzelą bramkę Hiszpanom

Nie załamujemy się i jedziemy do Sewilli, aby tam zmierzyć się z faworyzowaną Hiszpanią. Polaków jednak w tym spotkaniu na porażkę nie wolno skazywać, bo jak te Mistrzostwa Europy już pokazały, nie taki faworyt straszny. Nie pastwiąc się nad naszą reprezentacją wystarczy wskazać Duńczyków, którzy ulegli Finlandii, czy chociażby La Furia Roja właśnie, która nie potrafiła pokonać Szwedów. Zatem i my upatrywać możemy swojej szansy z pozycji underdoga.

W starciu naszych grupowych rywali, Szwecji z  podopiecznymi Luisa Enrique, Berg oraz Isak zmarnowali znakomite sytuacje na pokonanie bramkarza Hiszpanii. Żaden z nich jednak nie strzela ponad 30 bramek na sezon w niemieckiej Bundeslidze. Robert Lewandowski i Spółka mają nam i sobie coś do udowodnienia. A jak lepiej zmyć z siebie wstyd porażki ze Słowacją, jeśli nie pakując piłkę do siatki Hiszpanów?

W meczu o wszystko, który odbędzie się już 19 czerwca na Estadio La Cartuja, Polacy będą musieli stanąć na wysokości zadania i nie ugiąć się pod naporem ataków podopiecznych Luisa Enrique. Co więcej, aby móc myśleć nad wyjściem z grupy, Biało – Czerwoni nie będą mogli poprzestać na obronie. Jak ryba wody potrzebujemy teraz zdobyć trochę punktów, najlepiej całych trzech. A żeby tego dokonać Polacy muszą strzelić tę jedną bramkę więcej od Hiszpanów.

Aby skorzystać z bonusu należy założyć konto gracza u legalnego bukmachera Superbet w okresie od 16 do 19 czerwca i wpłacić kwotę w minimalnej wysokości 50 zł. Dodatkowo należy dokonać zakładu pojedynczego środkami z konta depozytowego na to, że Polska strzeli bramkę Hiszpanii. Minimalna stawka tego kuponu nie może być mniejsza niż 50 zł. Do udziału w promocji zaliczają się jedynie zakłady przedmeczowe. Udział w promocji wyklucza możliwość cash-out. Po spełnieniu warunków Extra 100 zł zostanie przyznane w ciągu 48 godzin.

Na obrót środków bonusowych gracz ma 7 dni. Aby móc wypłacić środki z salda bonusowego należy uprzednio obrócić nimi trzykrotnie. Minimalny kurs kuponu mającego obrócić bonus nie może być mniejszy niż 1.8. Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie natomiast minimalnie wynosić może 1.4.

Extra 100 PLN za bramkę Polaków przeciw Hiszpanii tylko w Superbet!

Odbieram bonusy na start