Nareszcie rusza upragniona Liga Mistrzów. Na te rozgrywki czekają wszyscy – włodarze klubów, trenerzy, piłkarze i oczywiście kibice. Dla graczy to niesamowity prestiż i miejsce, gdzie można pokazać się szerszemu gronu obserwatorów niż na co dzień w rodzimej lidze. Dla kibiców to piękne mecze i mnóstwo emocji. Oczywiście jest to też szansa na zobaczenie najlepszych piłkarzy, bo tylko tacy grają w tych elitarnych rozgrywkach. Aby jeszcze wzmocnić emocje w trakcie zbliżających się meczów bukmacher Superbet przygotował bardzo ciekawą promocję!

Extra 10 zł za gola w meczach Ligi Mstrzów

Przygotowana przez Superbet promocja dotyczy drugiego dnia rozgrywek. W środę czeka nas prawdziwa uczta piłkarska i naprawdę wiele ciekawych potyczek. W grupie A odbędzie się starcie Dawida z Goliatem, czyli Club Brugge z PSG. Oprócz tego do Manchesteru na mecz z City przyjedzie RB Lipsk. Grupa B to przede wszystkim hitowy pojedynek Liverpoolu z Milanem. Ta para od razu przywołuje skojarzenia z pamiętnym finałem LM z 2005 roku i słynny Dudek dance. Atletico z kolei podejmie FC Porto. W dość wyrównanej grupie C zobaczymy starcia Besiktasu z Borussią Dortmund oraz Sportingu z Ajaxem. No i na koniec grupa D, która jest prawie kopią tej z zeszłego sezonu. Drugi rok z rzędu w fazie grupowej zmierzą się ze sobą Real Madryt, Inter Mediolan i Szachtar Donieck. Do tej trójki dolosowano Sheriff Tiraspol, który w debiucie zagra z drużyną z Ukrainy.

Zobacz ranking legalnych bukmacherów!

Wiele z tych drużyn gra efektowną i ofensywną piłkę. Na pewno na grad bramek możemy liczyć w Brugii, Liverpoolu czy Mediolanie. Dlaczego jest to istotne? Superbet proponuje promocję, w ramach której zapłaci 10 zł za każdą bramkę strzeloną w meczach rozgrywanych o godzinie 21:00. Chodzi więc o 6 meczów, poza tymi rozgrywanymi w Stambule i w Tiraspolu. Jak skorzystać z promocji?

Jak skorzystać z promocji od Superbet?

Promocja Superbet dotyczy tylko nowych graczy, którzy zarejestrują swoje konta w dniu 15 września. Poza założeniem konta należy dokonać pierwszego depozytu i zagrać za niego zakład na któryś z wspomnianych wyżej meczów, które zaczną się o godzinie 21:00. Gracz może postawić kupon solo lub akumulowany z minimalnym kursem 1.60. Wszystkie zdarzenia, jakie znajdą się na kuponie muszą być z oferty na przynajmniej jeden z sześciu wymienionych meczów: Atletico – Porto, Club Brugge – PSG, Inter – Real Madryt, Liverpool – AC Milan, Man City – Lipsk, Sporting – Ajax. Za każdego gola, który padnie w tych meczach gracz otrzyma bonusowe 10 zł, niezależnie od rezultatu kuponu. Zatem jeśli w każdym z tych meczów padnie remis 1:1, czyli zobaczymy wieczorem 12 bramek, gracz otrzyma dodatkowe 120 zł. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin i należy go zaakceptować w ciągu 3 dni. Następnie należy obrócić bonusem trzykrotnie w ciągu 7 dni od zaakceptowania. Do obrotu zliczane są wydarzenia przedmeczowe oraz live z wyłączeniem sportów wirtualnych, spełniające dodatkowo poniższe warunki:

  • Minimalny kurs dla zakładów pojedynczych wynosi 1.8,
  • Minimalny kurs dla zakładów multi, wynosi: 1.8, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2 oraz z minimalnym kursem dla każdego zdarzenia na kuponie w wysokości 1.4,
  • Minimalny kurs dla zakładów systemowych wynosi: 1.8 dla najniższej kombinacji.

Co ważne, gdy gracz będzie posiadał środki na koncie depozytowym to do zawarcia kolejnych zakładów to one zostaną wykorzystane jako pierwsze, a dopiero w drugiej kolejności środki bonusowe. Jeśli nie masz konta, a chcesz skorzystać z promocji warto założyć konto i otrzymać także bonus powitalny od Superbet.

superbet-ekstra-10-pln-regulamin

[blok_bonus]