2 kolejki PKO BP Ekstraklasy już za pasem, a układ sił na szczycie jest sporym zaskoczeniem, dlatego z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia 3 kolejki, którą zainauguruje starcie beniaminka Górnika Łęczna z Wartą Poznań. Na okazję zbliżających się spotkań naszej rodzimej ligi promocję przygotował bukmacher Superbet. Oferuje on freebety za każdą bramkę strzeloną w trakcie 3 kolejki Ekstraklasy.

Extra 10 PLN w SuperBet za każdego gola w meczu 3. kolejki Ekstraklasy

Taki, a nie inny układ sił w Ekstraklasie podyktowany jest trwającą wciąż batalią kilku polskich klubów o możliwość udziału w rozgrywkach europejskich. Śląsk Wrocław, Raków Częstochowa i Legia Warszawa pozostają wciąż w grze, a zaskakująco pozytywne wyniki uzyskane w pierwszych odsłonach rywalizacji tej fazy eliminacji potęgują jedynie nadzieje kibiców. Ponieważ eliminacje są dużo bardziej angażujące psychicznie i fizycznie aniżeli spotkania ligowe, trenerzy wymienionych wyżej klubów jak do tej pory na spotkania Ekstraklasowe decydowali się wystawiać dosyć rezerwowe składy. Podyktowane jest tochęcią zagwarantowania odpowiedniego odpoczynku piłkarzom kluczowym.

Na ten moment nieoczekiwanym liderem Ekstraklasy jest Wisła Kraków, za którą znajdują się Jagiellonia Białystok i Pogoń Szczecin. Co ciekawe, żaden z klubów po zaledwie dwóch kolejkach nie zdobył kompletu punktów. Żaden również nie zachował czystego konta w więcej niż jednym meczu, co może zwiastować niezwykle wyrównany sezon. Naturalnie faworytem najlepszych bukmacherów to końcowego triumfu jest Legia Warszawa, jednak możliwe, że w trakcie sezonu po serii gorszych rezultatów ten stan rzeczy ulegnie zmianie.

Promocja Superbet przeznaczona jest dla nowych użytkowników. Aby wziąć udział w promocji należy w dniach 05.08-06.08 założyć konto i postawić swój pierwszy zakład za minimum 50 zł z przynajmniej jednym meczem z 3 kolejki PKO BP Ekstraklasy. Kurs minimalny kuponu to 1.60. Kwota bonusu wynosi 10 PLN, za każdą bramkę strzeloną w w/w zawodach i zostanie przyznana bez względu na rozliczenie zakładu. Jeżeli mecze zakończą się wynikiem 4:0, 2:3, 1:0 gracz otrzyma za każdego gola 10 PLN, czyli w tym przypadku 100 PLN w bonusie. Zakładając konto u tego bukmachera nie zapomnijcie skorzystać z kodu promocyjnego Superbet.

Z kodem TYPERVIP otrzymasz wiele korzyści z tytułu bonusu powitalnego!

Odbieram Cashback 500 PLN z kodem TYPERVIP