W Nowym Jorku wystartował wyczekiwany US Open, trwają także inne turnieje tenisowe, więc jest w czym wybierać. Wśród zawodników grających na kortach w Queens są też Polacy, którzy powalczą o spełnienie swoich marzeń i szansę na zwycięstwo w turnieju. Na tę okazję z promocją bukmacherską wystartował eWinner, który cashback do 2000PLN!

Cashback do 2000 PLN US Open

Wśród polskich tenisistów, którzy stawili się na US Open, są między innymi, zajmujący wysokie miejsca w rankingach Iga Świątek i Hubert Hurkacz. Ich notowania w ostatnim czasie mocno poszły w górę, a Iga i Hubert zdobyli już ogromną rozpoznawalność także poza granicami naszego kraju. Rozstawiona z „siódemką” Iga Świątek zmierzy się w pierwszej rundzie z amerykańską kwalifikantką Jamie Loeb, a występujący z „10” Hubert Hurkacz z Białorusinem Jegorem Gerasimowem.

W zeszłym roku najlepszy wśród mężczyzn na US Open okazał się Austriak Dominic Thiem, natomiast z pań, Naomi Osaka. Japonka także w tym roku jest faworytką legalnych bukmacherów do końcowego triumfu. Szansy na powtórzenie zwycięstwa nie będzie miał Dominic Thiem, który wycofał się z udziału w turnieju z powodu kontuzji nadgarstka.

 

Aby skorzystać z promocji eWinner należy w dniach 30.08 – 12.09 zapisać się do promocji CASHBACK DO 2000PLN i obstawiać zdarzenia z kategorii tenis. W ramach Promocji Gracz, którego Bilans jest ujemny, otrzyma bonus, którego wartość odpowiada kwocie 50% tego Bilansu w okresie Promocji, jednak nie więcej niż 2000 zł. Bukmacher w swojej ofercie posiada również bonus powitalny eWinner, z którego warto skorzystać obstawiając kupony. 

[blok_bonus]