W dniach 15-16 marca rozegrane zostaną cztery ostatnie spotkania ⅛ finału Ligi Mistrzów. Miejsca dla ćwierćfinalistów są jeszcze dwa, a chętne aż cztery zespoły. W rewanżowych meczach czekamy jeszcze na rozstrzygnięcia dwumeczów Ajax-Benfica, Atletico Madryt-Manchester United, Juventus-Villarreal i Lille-Chelsea Londyn. Specjalnie na tę okazję promocje przygotował bukmacher eWinner. Możemy w jej ramach wybrać, jaki freebet chcemy otrzymać.

Zacięte starcia na horyzoncie

W każdym z wymienionych dwumeczów tak naprawdę awans wciąż jest sprawą otwartą. No może poza starciem Lille – Chelsea. Londyńczycy pierwsze spotkanie rozgrywane w Anglii pewnie wygrali 2:0, a mistrz Francji w tym sezonie prezentuje się bardzo słabo. Lille w Ligue 1 zajmuje dopiero szóste miejsce, a z pucharu Francji odpadli już na etapie 1/16 finału. Ponadto urazu doznał Renato Sanches, który w tym sezonie był motorem napędowym drugiej linii drużyny. Bez Portugalczyka Lille zdecydowanie traci na jakości w rozegraniu piłki.

W pozostałych dwumeczach padały remisy, tak więc rewanże zapowiadają się pasjonująco. Legalni bukmacherzy większe szanse na awans dają Ajaksowi, Juventusowi i Manchesterowi United. W rewanżach te drużyny zagrają na własnych stadionach, a co za tym idzie, będą mogły liczyć na żywy doping fanów. A jak wiadomo, ci potrafią być 12 zawodnikiem drużyny. Zdaje sobie z tego sprawę Ajax, który na Johan Cruijff Arena zawsze może liczyć na niemal pełny stadion fanów.

zasady-promocji-ewinner

Promocja eWinner dotyczy wszystkich rozgrywek europejskich pucharów. Aby wziąć w niej udział, należy postawić kupon z kursem minimalnym 2.50 z minimum jednym zdarzeniem z oferty na europejskie puchary. W zależności od stawki kuponu możemy liczyć na proporcjonalny do niej freebet. Za 69 PLN – 30 PLN bonusu, 99 – 50, a za 299 aż 150 PLN freebetu. Freebet należy wykorzystać na zakłady AKO LIVE z maksymalnym kursem 10.00. Oprócz tego bukmacher ma atrakcyjny bonus powitalny eWinner. Nie zapomnijcie skorzystać z niego, rejestrując konto.

warunki-promocji-ewinner

[blok_bonus]