Niemal każdy mecz polskiej kadry w piłce nożnej od wielu lat wzbudza ogromne zainteresowanie wśród narodu. Niejednokrotnie ogromną popularność tej dyscypliny sportu w kampaniach marketingowych wykorzystały przeróżne firmy. Nie ma jednak co się dziwić, skoro nawet starcie Polski z San Marino trafia na pierwsze strony gazet. Promocję na okazję najbliższych pojedynków Biało-Czerwonych przygotował bukmacher eWinner.

BONUS 500 PLN + FREEBET NA MECZ POLAKÓW

Kolejne starcia eliminacyjne

Większym wyzwaniem dla kadry Paulo Sousy będzie zdecydowanie mecz z Albanią, który zaplanowany jest na 12.10. Faworytem tego starcia zdaniem legalnych bukmacherów są oczywiście Polacy. Pojedynek z Albanią rozegrany będzie jednak w Tiranie, a mecze wyjazdowe niemal zawsze stanowią większe wyzwanie. Stąd też stosunkowo wysoki kurs na Biało-Czerwonych –  w granicach 2.00.

Przed wyjazdowym meczem Polacy podejmą na Stadionie Narodowym reprezentację San Marino. Poprzednie starcie z tym rywalem zakończyło się wysokim zwycięstwem Polski, aż 7-1. Oczekujemy, że nasi kadrowicze spiszą się przynajmniej tak dobrze jak miesiąc temu i zapakują w tym meczu wiele bramek.

zasady-promocji-ewinner

Promocja eWinner składa się z dwóch bonusów. Pierwszy z nich to bonus od depozytu, wynoszący 70% wpłaty do 500 PLN. Aby go odebrać, należy zapisać się za pośrednictwem strony internetowej bukmachera do promocji. Akcja trwa do 13.10. Oprócz tego eWinner oferuje freebet 25 PLN w każdy dzień meczowy naszej reprezentacji. Aby go otrzymać, trzeba postawić kupon AKO z kursem minimalnym 2.50 za dokładnie 49 PLN. Pamiętajcie również o bonusie powitalnym eWinner, który jest jednym z najatrakcyjniejszych na polskim rynku.

warunki-promocji-ewinner

[blok_bonus]