Po krótkiej przerwie, ponownie przyszedł czas na rozgrywki w ramach europejskich pucharów. Emocje sięgają już zenitu, ponieważ zarówno w Lidze Mistrzów, jak i w Lidze Europy, ujrzymy w tym tygodniu spotkania półfinałowe. Z tej okazji, warto zerknąć na bonus od eWinner. Łącznie zgarnąć można nawet 120 zł we freebetach. Każdy, kto miał w planach obstawianie najbliższych meczów LM i LE, z pewnością chętnie skorzysta z promocji. Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby otrzymać dodatkowych pieniędzy na obstawianie.

EUROPEJSKIE PUCHARY FREEBET

Pierwsze półfinałowe spotkanie w ramach Ligi Mistrzów odbędzie się już dzisiaj. Real Madryt zmierzy się z londyńską Chelsea. Nie ma co się oszukiwać, na tym etapie wskazywanie faworytów jest praktycznie niemożliwe. W grze zostały już tylko cztery drużyny, a stawką jest finał, więc logiczne jest, że każda drużyn da z siebie wszystko. Zarówno Królewscy, jak i The Blues, w ostatnim czasie pochwalić mogą się całkiem dobrą formą. Przy szukaniu typów bukmacherskich na to spotkanie, należy mieć na względzie ilość kontuzji występujących w drużynie ze stolicy Hiszpanii. Drugie spotkanie półfinałowe odbędzie się jutro (28.04.), a zmierzą się tam PSG z Manchesterem City. Obie drużyny ostrzą sobie zęby na tytuł najlepszej europejskiej drużyny, tak więc z pewnością zapowiada nam się ciekawe spotkanie.

Jeżeli chodzi o Ligę Europy, to w obu parach półfinałowych znalazły się angielskie drużyny. Pierwszą z nich jest Manchester United, który zmierzy się z włoską AS Romą. Czysto teoretycznie, obecnie lepszym zespołem wydają sie być gospodarze tego meczu, czyli Czerwone Diabły. Jednakże, jak już zostało wyżej wspomniane, na tym etapie nie ma już słabych drużyn. Drugim meczem półfinałowym w Lidze Europy, będzie pojedynek Villarealu z Arsenalem. Kanonierzy nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych, więc tak naprawdę, te rozgrywki są dla nich ostatnią szansą, aby w jakikolwiek sposób osłodzić sobie ten rok. Z drugiej jednak strony, ekipa z Hiszpanii gra ostanio naprawdę solidną piłkę. Z tego też względu, to spotkanie może być niesamowicie zacięte.

Oczywiście, jak to w tego rodzaju promocjach bywa, głównym warunkiem otrzymania freebetu jest postawienie kuponu. Bukmacher wymaga, aby jego stawka wyniosła dokładnie 69 zł. Warto pamiętać, że może to być zakład SOLO lub AKO. Kluczowym aspektem jest, aby chociaż jedno zdarzenie na zakładzie dotyczyło Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Z promocji korzystać można przez 3 dni (27.04-29.04), w których to odbywać się będą spotkania półfinałowe europejskich pucharów. Za postawienie kuponu danego dnia otrzymamy 30 zł, do wykorzystania na dalszą grę. Łącznie przez trzy dni zebrać można 90 zł, jednak jeśli gracz spełni warunki promocji każdego dnia, to dostanie dodatkowe 30 zł, a więc łącznie, aż 120 zł. Istotne jest, że kurs minimalny takiego kuponu musi wynosić co najmniej 2.10.

 

Rejestrując się z kodem TYPERVIP na eWinner, otrzymasz zakład bez ryzyka do 155 zł !

Chcę odebrać zakład bez ryzyka 155 PLN z kodem TYPERVIP