Eliminacje do rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy i nowo powstałej Ligi Konferencji Europy wkraczają powoli w kluczową fazę. Grono zespołów, które wciąż walczą o możliwość gry w jednych z wymienionych rozgrywkach systematycznie się zmniejsza, a na placu boju pozostają jedynie najlepsze drużyny. Emocje z tym związane rosną, z czego zdają sobie również sprawę najlepsi bukmacherzy. Z ofertą promocyjną na okazję eliminacji do europejskich rozgrywek wystartował bukmacher eWinner, który oferuje freebety za wygrane kupony.

Europejskie Puchary Freebet 90 PLN

Powstanie Ligi Konferencji Europy umożliwi słabszym zespołom z krajów o niskim współczynniku na możliwość rywalizacji z innymi drużynami ze Starego Kontynentu. Wiąże się to również ze sporymi wpływami finansowymi, które pomogą podnieść rangę prestiżu poszczególnych klubów i wesprą je w  dalszym rozwoju. Ponadto zwycięzca rozgrywek automatycznie uzyska kwalifikację do udziału w Lidze Europy w przyszłym sezonie.

Polacy mocno trzymają kciuki za 3 zespoły z Ekstraklasy, które wciąż pozostają w grze o grę w Europie. Legia Warszawa w eliminacjach Ligi Mistrzów zmierzy się z Dinamem Zagrzeb. Raków Częstochowa i Śląsk Wrocław powalczą o udział w 1 edycji Ligi Konferencji Europy odpowiednio z Rubinem Kazań i Hapoelem Beer Szewa. Żaden z polskich zespołów nie jest faworytem do awansu w swojej parzy, jednak liczymy, że przynajmniej powalczą one i pokażą się z dobrej strony. A kto wie, może nawet uda się sprawić jakąś niespodziankę.

Promocja skierowana jest do graczy, którzy w dniach 03.08-05.08 wytypują kupon za dokładnie 59 zł z przynajmniej jednym zdarzeniem z oferty na Ligę Mistrzów, Ligę Europy, bądź Ligę Konferencji Europy. Kurs minimalny kuponu to 2.5. Bez względu a to, czy kupon będzie wygrany czy przegrany, otrzymamy freebet w wysokości 30 zł. Taki bonus możemy otrzymać każdego dnia trwania promocji, co oznacza, że na nasze konto może trafić nawet 90 zł freebetu. Bukmacher posiada w swojej ofercie także korzystny bonus powitalny eWinner, z którego zdecydowanie warto skorzystać rejestrując swoje konto.

Odbierz bonusy z tytułu kodu promocyjnego TYPERVIP!

Odbieram mój zakład bez ryzyka 110 PLN z kodem TYPERVIP