W najbliższym dniach będziemy świadkami kolejnej rundy fazy grupowej słynnych rozgrywek Ligi Mistrzów. W ramach tych spotkań obecny mistrz Anglii, Manchester City, zmierzy się ze znaną niemiecką drużyną, Borussią Dortmund, zaś Juventus podejmie Benfice. Najlepsi bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher eWinner oferuje freebet w wysokości 90 pln w związku z trwającymi właśnie rozgrywkami pucharowymi. Jakie są warunki wspomnianej promocji?

Europejskie puchary – freebet 90 pln

W środowy wieczór Real Madryt zmierzy się z RB Lipsk. Zaś już w czwartek będziemy mogli wspierać Polaków w pucharach. Swój mecz z Austrią Wiedeń rozegra Lech Poznań. Kolejorz jest w raczej przeciętnej formie, niemniej jednak należy wspierać polskie ekipy w pucharach bez względu na wszystko. Bukmacher eWinner przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości 90 pln.  Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu eWinner. 

W celu skorzystania z freebetu 90 pln należy w dniach 14.09-15.09.2022 zagrać kupony za dokładną stawkę 119 pln z salda głównego. Musi to być kupon typu AKO (min. 2 zdarzenia), a minimalny kurs kuponu musi wynieść 2.50. Kupon musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie dotyczące rozgrywek Ligi Mistrzów lub/i Ligi Europy lub/i Ligi Konferencji. Gracz może otrzymać freebet 45 pln na każdy dzień trwania promocji – łącznie 90 pln. Przyznany freebet należy wykorzystać na dowolny zakład live z maksymalnym kursem 10.00 w ciągu 24h od otrzymania.