Europejskie puchary od zawsze dawały najwięcej emocji, jeżeli chodzi o klubową piłkę. W tym tygodniu zarówno Liga Mistrzów, jak i Liga Europy zaczyna wchodzić w decydującą fazę. W grze pozostały już praktycznie najlepsze drużyny, przez co widowisko będzie jeszcze lepsze. Z okazji europejskich pucharów eWinner przygotował specjalną ofertę.

Europejskie puchary bez ryzyka!

Już dzisiaj Manchester City podejmie na własnym obiekcie niemiecką Borussię Dortmund. Obywatele są tutaj mocnym faworytem, jednakże należy pamiętać, że na tym etapie nie ma już słabych drużyn. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Prawdopodobnie jeszcze większe emocje czekają na nas w Madrycie. Miejscowy Real podejmie u siebie aktualnych mistrzów Anglii – Liverpool.

Równie ciekawie zapowiadają się środowe mecze Ligi Mistrzów. Będziemy świadkami powtórki finału sprzed roku, czy meczu Bayern – PSG. Bawarczycy podejmą zespół z Paryża, bez niesamowitego w tym sezonie Roberta Lewandowskiego. Równocześnie odbędzie się spotkanie Porto – Chelsea. Londyńczycy byliby zdecydowanym faworytem, gdyby nie ostatnia wpadka w lidze. Przegrali oni mianowicie ze słabo spisującym się West Bromem, aż 2:5. Warto wspomnieć, że promocja obejmuje także czwartkowe rywalizacje w ramach Ligi Europy, gdzie również czeka nas kilka ciekawych meczów.

Promocja polega na zakładzie bez ryzyka. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest postawienie kuponu za dokładnie 69 zł. Co istotne, zakład musi obejmować co najmniej trzy zdarzenia z kategorii europejskie puchary. Warto dodać, że akcja jest cykliczna więc korzystać z niej można do końca LM i LE. Należy pamiętać, że promocja obejmuje tylko jeden kupon w danym tygodniu.

Pamiętaj, że rejestrując się z kodem TYPERVIP na eWinner, otrzymasz zakład bez ryzyka do 155 zł bez warunków obrotu!

Chcę odebrać zakład bez ryzyka 155 PLN z kodem TYPERVIP