Chyba każdy entuzjasta futbolu klubowego uwielbia ten czas, kiedy rozgrywki ligowe przeplatają się z pucharowymi. W tym tygodniu jesteśmy świadkami fazy półfinałowej Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. Czwartki są domeną tych dwóch ostatnich, zaś Champions League gra klasycznie we wtorek i środę. Legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Możemy bowiem zagrać bez podatku, co może przełożyć się na większy zysk.

Europejskie puchary bez podatku

Manchester City, Real Madryt, Leicester czy Roma, to tylko kilka z ekip, które będziemy mieli okazję podziwiać w tym tygodniu w rozgrywkach pucharów europejskich. Szczególnie interesująco wygląda środowy mecz Manchesteru City i Realu. Czy Guardiola da radę Ancelottiemu? Starciem, które powinno przynieść wiele emocji jest mecz Leicester z Romą. Bukmacher Forbet przygotował specjalną promocję, która pozwoli nam zagrać bez podatku, jeśli spełnimy określone warunki. Przyjrzyjmy się im bliżej! Przy okazji można też rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego od Forbet.

Aby skorzystać z gry bez podatku, należy w dniach 03.05-05.05.2022, w godzinach od 20:00-23:00, zagrać kupon składający się z minimum 3 zdarzeń. Pojedynczy kurs zdarzenia min. 1.30. Zdarzenia mogą dotyczyć wszystkich dyscyplin. Dotyczy oferty przedmeczowej, jak i live. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie, jeśli spełnisz powyższe warunki. Kupony muszą zostać zagrane z salda głównego. 

[blok_bonus]