Finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej zbliża się wielkimi krokami. W najważniejszym meczu Euro 2021 zmierzą się reprezentacje Włoch oraz Anglii. Football is coming home? Wszyscy liczymy, że piłkarze obu drużyn zapewnią niesamowity spektakl w domu piłki nożnej, na stadionie Wembley w Londynie. Wyjątkowa okazja przynosi oczywiście wyjątkowe promocje od legalnych bukmacherów. Każdy stara się przyciągnąć klientów jak najlepszą ofertą. O dodatkowe emocje na finał postanowił zadbać też Betfan, oferując ciekawy bonus.

Euro Prorok! Podwojenie wygranych z Bet Builder!

Włosi przebrnęli przez fazę grupową jak burza. Grali niesamowicie i z miejsca wyrośli na głównych faworytów całego turnieju. Mecze fazy pucharowej okazały się jednak dużo poważniejszym wyzwaniem. Najpierw był pojedynek z Austrią i awans wyszarpany w dogrywce. Później świetny mecz z groźną Belgią, gdzie w końcówce Squadra Azzurra bronili zaciekle wyniku. Aż w końcu w półfinale pokonali Hiszpanię dopiero w serii rzutów karnych. Zamiast się rozkręcać wydawało się, że z meczu na mecz tracą rezon. Hiszpanie długimi fragmentami byli po prostu lepsi. Z drugiej strony Anglia, która na Euro pokazała niesamowicie szczelną obronę. Dopiero w półfinale Damsgaard jako pierwszy pokonał Pickforda. Drużyna Southgate’a straciła na całym turnieju tylko jedną bramkę! Zresztą obie drużyny mają wyjątkowo skuteczną defensywę. Podopieczni Manciniego stracili przecież tylko dwa gola więcej. 3 bramki w 6 meczach to też świetny wynik. Patrząc na siłę gry obronnej obu ekip, powinniśmy spodziewać się zamkniętego meczu i niewielu bramek. Kibice liczą jednak na świetne widowisko.

A jak już przy kibicach jesteśmy. Chyba cały świat, poza angielską częścią Wielkiej Brytanii, będzie trzymał kciuki za Włochów. Anglicy zrazili do siebie kibiców piłkarskich przede wszystkim tym, że zagrali tylko jeden mecz na obcym stadionie, a wszystkie pozostałe na Wembley, łącznie z finałem. Oczywiście nie jest to wina piłkarzy, ale fani z całego świata widzą ten fakt jako dużą niesprawiedliwość. Przecież to miały być mistrzostwa 12 stadionów z 12 różnych państw. Jakby tego było mało Anglicy wyeliminowali Danię w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach. Drużyna trenera Hjulmanda podbiła serca kibiców swoją bezkompromisową postawą, ofensywną i kreatywną grą oraz wielkim hartem ducha, po stracie najlepszego piłkarza już w pierwszym meczu. I tę Danię Anglicy wyeliminowali po strzeleniu gola z bardzo wątpliwego karnego w dogrywce meczu półfinałowego. Wielu obserwatorów dopatruje się symulowania faulu przez Raheema Strerlinga i nadal nie może zrozumieć dlaczego pan Danny Makkelie wskazał w tej sytuacji na jedenasty metr. To wszystko powoduje, że to Italia będzie miała po swojej stronie więcej kibiców. Oczywiście tylko przed telewizorami, bo na stadion będą mogli wejść tylko mieszkańcy Anglii…

Czy w takich okolicznościach Włochów stać na końcowy triumf? Miejmy nadzieję, że nie zabraknie w tym meczu piłkarskich emocji. A o te dodatkowe postanowił zadbać też Betfan, wychodząc do swoich klientów z ciekawą promocją.

Aby skorzystać z tego bonusu spełnić trzeba kilka prostych kroków. Należy zacząć od zbudowania swojego własnego zakładu na mecz finałowy Euro tak, by jego kurs wynosił co najmniej 5.0. Następnie należy postawić kupon AKO zawierający ten zakład oraz dowolny inny, bez żadnych restrykcji związanych z wysokością kursu. Stawka tego kuponu musi wynosić dokładnie 88 zł.

Spełniwszy powyższe warunki bierzemy udział w promocji. Jeśli kupon okaże się zwycięski to Betfan podwoi naszą wygraną, drugie tyle wypłacając w formie bonusu! Następnie bonusem należy obrócić tylko raz, z minimalnym kursem kuponu 3.8. Co ważne, to w trakcie promocji możemy zagrać wiele kuponów spełniających powyższe warunki, a podwojenie wygranej przyniesie nam pierwszy, który okaże się trafiony.

Odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł w Betfan!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP