Mistrzostwa Europy w piłce nożnej odbędą się od 11 czerwca do 11 lipca 2021 roku. Chętnych do zwycięstwa nie brakuje. Tak wielka impreza zawsze cieszy się wielkim zainteresowaniem nie tylko kibiców, ale również graczy. W związku z tym bukmacherzy muszą przygotować interesującą ofertę. Jak wygląda bonus na Euro? Czym jest bonus bukmacherski Euro?

Bonus bukmacher Euro 2021

Piłkarskie mistrzostwa Europy zgodnie z planem miały odbyć się w 2020 roku. W związku z pandemią koronawirusa zostały przełożone, co też oznacza, że rozpoczną się w czerwcu 2021 roku. Tytułu będą bronić Portugalczycy, którzy dość niespodziewanie okazali się najlepsi w 2016 roku. Wtedy mało kto na nich stawiał, zwłaszcza że turniej rozpoczęli od trzech remisów i gdyby nie system rozgrywek, który premiował trzy najlepsze drużyny w grupie, to nie zobaczylibyśmy ich w fazie pucharowej. To może również oznaczać, że w 2021 roku czekają nas ciekawe rozstrzygnięcia. Pamiętajmy, że piłkarze przystąpią do tego turnieju po jednym z najdziwniejszych sezonów w historii. Nie było w nim okresu przygotowawczego, a niektórzy musieli rozgrywać swoje spotkania praktycznie co trzy dni.

Jak więc wygląda podział na grupy na piłkarskich mistrzostwach Europy?

Grupa A (Włochy, Szwajcaria, Turcja, Walia)

Grupa B (Belgia, Dania, Finlandia, Rosja)

Grupa C (Austria, Holandia, Macedonia Północna, Ukraina)

Grupa D (Chorwacja, Czechy, Anglia, Szkocja)

Grupa E (Polska, Słowacja, Hiszpania, Szwecja)

Grupa F (Francja, Niemcy, Węgry, Portugalia)

Co dalej? Do 1/8 finału awansują wszyscy zwycięzcy grup, wszystkie ekipy z drugich miejsc oraz cztery najlepsze zespoły z trzecich pozycji. Jeśli kilka drużyn uzyska taką samą liczbę punktów, to o końcowej kolejności zdecydują:

1. Większa liczba punktów zdobyta w meczach między tymi ekipami
2. Lepszy bilans bramek zdobytych i straconych w meczach między tymi ekipami
3. Większa liczba bramek zdobytych między tymi ekipami

Euro 2021 bonus bukmacherski

bonus euro 2021

Na końcu do głosu może dojść nawet klasyfikacja Fair Play lub też pozycja w rankingu UEFA. Możliwa jest też sytuacja, że dwie walczące o awans drużyny spotykają się w ostatnim meczu grupowym. Jeśli padnie remis, a oba zespoły mają tyle samo punktów oraz taki sam bilans bramkowy, to o promocji zdecyduje konkurs rzutów karnych. Wszystko pod warunkiem, że żadna inna drużyna z tej grupy nie ma tyle samo punktów.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to impreza, która na pewno wygeneruje wielkie zainteresowanie wśród fanów. W końcu możemy oglądać ją tylko raz na cztery lata (a w tym przypadku nawet po pięciu). Dlatego też możemy spodziewać się szybkiej reakcji bukmacherów. To przecież idealna okazja dla graczy, by urozmaicić sobie ten turniej. Czy bonus bukmacherski Euro będzie istniał? Czy bonus bukmacher na Euro przygotuje w trakcie turnieju, czy też przed jego rozpoczęciem?

Zobacz też: Typy na EURO 2021

Bukmacher Euro 2021

Najważniejszą kwestią jest jednak to, kto zamierza przygotować ofertę. To nie powinna być niespodzianka. Bukmacher Euro 2021 potraktuje bardzo poważnie. To w końcu jedna z największych imprez tego roku. A jak przyciągnąć potencjalnych graczy? Odpowiedzią jest między innymi bonus bukmacherski Euro. To jeden z najpopularniejszych sposobów na przyciągnięcie gracza. Bukmacher Euro 2021 na pewno wypełni interesującymi zakładami.

Euro 2021 bonus bukmacherski – jak on wygląda? U każdego bukmachera to oczywiście coś innego. Warto jednak śledzić oferty każdego przedstawiciela polskiej sceny w celu znalezienia tego najlepszego dla nas rozwiązania. Czasami będzie to zakład bez ryzyka, a czasami bonus zależny od pierwszej wpłaty. W związku z tym warto zerknąć na to, jakie promocje szykuje bukmacher chociażby na start. Jedno w tej materii jest oczywiste. Bonus bukmacher na Euro potraktuje bardzo poważnie.

Bonus bukmacher Euro 2021

bonusy bukmacherskie euro 2021

Prócz standardowych spotkań, czyli takich na zwycięstwo, bramki czy też rezultaty do połowy, możemy również obstawiać klasyfikacje końcowe. Niewykluczone też, że bonus na Euro będzie obejmował najlepszych strzelców lub też wytypowanie bardziej skomplikowanej rzeczy. Dlatego też warto śledzić każdą aktualizację u danego legalnego bukmachera. Bonus na Euro w każdej chwili może się zmaterializować.

Bonus bukmacherski Euro ma zachęcić do gry – to też jest proste. To jednak świetna okazja na pomnożenie swoich środków wpłaconych na konto. Niektórzy gracze próbują bardziej niekonwencjonalnych metod i na przykład starają się wytypować zwycięzcę imprezy przed jej rozpoczęciem. Największym faworytem u praktycznie wszystkich bukmacherów są Francuzi. Kurs na ich zwycięstwo oscyluje wokół 6,5. Dalej za nimi są między innymi Anglicy i Belgowie. Czy podczas Euro 2021 bonus bukmacherski warto przeznaczyć właśnie na taki zakład? Każdy musi odpowiedzieć na to pytanie we własnym zakresie. Bonus bukmacher Euro 2021 to bardzo ważna opcja dla zarówno nowych, jak i starszych graczy.

Z pewnością bonus bukmacher na Euro opublikuje w stosownym czasie. To może być wielka szansa na mocne wejście w turniej. Wielu doświadczonych graczy czeka co najmniej do drugiej kolejki, by zobaczyć, w jakiej formie będą konkretne zespoły. W przypadku porażki faworytów nastąpią też zmiany kursów. Bonus bukmacher na Euro na pewno będzie aktualizował na bieżąco.

Euro 2021 Fortuna bonus

Fortuna jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów dostępnych na polskim rynku. Codziennie mnóstwo graczy zawiera kupony właśnie w tym serwisie. Spodziewamy się, że nie inaczej będzie w trakcie trwania Euro 2021. Jakie bonusy ma do zaoferowania Fortuna na tę imprezę? Po rejestracji możemy spodziewać się od Fortuny podwojenia naszej pierwszej wpłaty, aż do 2000 złotych! Równowartość naszej wpłaty trafi na konto bonusowe. Oprócz tego, nasz pierwszy zakład będzie zakładem bez ryzyka. Oznacza to, że w przypadku przegrania pierwszego kuponu możemy liczyć na zwrot stawki. Rejestrując się z kodem promocyjnym „TYPERVIP”, maksymalna kwota tego zwrotu to aż 210 złotych! Dodatkowo, przy zarejestrowaniu się z wcześniej wspomnianym kodem promocyjnym, otrzymamy na start 20 PLN, bez żadnej wpłaty. Wystarczy założyć konto klikając w poniższy przycisk, a bukmacher po pomyślnie przebytej rejestracji przyzna nam freebet o wartości 20 złotych, który będziemy mogli wykorzystać na dowolne zakłady Euro 2021.

Bonus na Euro 2021 od STS

Wszyscy operatorzy zakładów sportowych przebijają się jeśli chodzi o bonusy na Euro 2021. STS, czyli sponsor reprezentacji Polski również nie próżnuje. W przypadku tego bukmachera przy Euro 2020 możemy liczyć przede wszystkim na podwojenie naszej pierwszej wpłaty aż do 1200 złotych, zaraz po rejestracji. Konto bonusowe zostanie zasilone równowartością naszego pierwszego depozytu maksymalnie do 1200 złotych. Aby wypłacić je na nasze konto wystarczy 3-krotny obrót bonusem, z minimalnym kursem 1,91. Do obrotu zaliczane są tylko wygrane kupony. Ponadto, przy rejestracji ze specjalnym kodem promocyjnym „TYPERVIP” dostaniemy na start freebet w wysokości 29 złotych. Aby go otrzymać możemy także założyć konto klikając w poniższy przycisk, a następnie bez jakiejkolwiek wpłaty będziemy mogli zagrać nasz pierwsze zakład na Euro 2021.

Euro 2021 Ewinner bonus

Ewinner to jeden z młodszych bukmacherów w Polsce. Trzeba jednak przyznać, że bardzo mocno wszedł na rynek i coraz więcej graczy zakłada konto właśnie u tego operatora. Główna w tym zasługa ich fenomenalnego zakładu bez ryzyka, dzięki któremu ubezpieczamy nasz pierwszy zakład. Dodatkowo, po przegraniu kuponu środki trafiają od razu na konto depozytowe, co oznacza że możemy je od razu wypłacić. Warto więc skorzystać z tego bonusu w trakcie trwania Euro 2021. Aby go otrzymać, należy przy rejestracji wpisać kod promocyjny „TYPERVIP”, a jeżeli nasz pierwszy zakład okaże się przegrany, środki zostaną nam zwrócone. Minimalna stawka kuponu to 20 PLN, natomiast maksymalna kwota zwrotu przy rejestracji z kodem (lub ze specjalnego linku poniżej) wynosi 110 złotych. Poza tym, przy drugim depozycie otrzymamy środki bonusowe w wysokości 50% naszej wpłaty, do maksymalnie 500 złotych. Euro 2020 to idealna okazja na założenie konta w Ewinner i wykorzystanie podanych bonusów.

Betfan bonusy Euro 2021

Mało wam zakładów bez ryzyka? W Betfan na Euro 2021 możecie odebrać kolejny bonus, który ubezpieczy wasz pierwszy zakład. Przy rejestracji z kodem promocyjnym „TYPERVIP” możecie zagrać swój pierwszy kupon nawet za 600 złotych, a w przypadku przegranej kwota zostanie zwrócona na konto bonusowe! Co więcej, warunki obrotu są bardzo proste. Nasza pierwsza wpłata powinna wynosić co najmniej 50 złotych, a jeżeli nasz zakład zakończy się niepowodzeniem, równowartość naszej wpłaty otrzymamy jako bonus. Wystarczy jednokrotny obrót (z minimum 3 zdarzeniami i kursem ogólnym minimalnie 3,80), aby środki przeszły na konto depozytowe i były możliwe do wypłaty. Po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka możemy także liczyć na bonus od drugiego depozytu. Przy wpłacie minimum 100 złotych otrzymamy równowartość naszej wpłaty, aż do 1000 złotych. Wystarczy kliknąć w przycisk poniżej i zarejestrować konto, a nasze bonusy powitalne będą od razu dostępne do wykorzystania.

Bonus na Euro od Betclic

Wciąż pozostajemy w temacie zakładów bez ryzyka, ponieważ Betclic również przygotował taką promocję na Euro 2021. Jak odebrać zakład bez ryzyka do 50 PLN ze zwrotem na konto depozytowe? Wystarczy zarejestrować się z kodem promocyjnym „TYPERVIP”, a nasz pierwszy zakład zostanie ubezpieczony. Aby go wykorzystać, nasza pierwsza wpłata musi wynosić minimalnie 10 złotych, a przy zakładzie za 57 złotych otrzymamy maksymalną kwotę zwrotu (50 złotych netto). Ogromnym plusem tego zakładu bez ryzyku jest fakt, że nie posiada żadnych warunków obrotu. Po przegraniu pierwszego zakładu cała nasza stawka (odejmując podatek) zostanie nam zwrócona na konto depozytowe, skąd możemy bez żadnego problemu wypłacić nasze środki. Warto więc skorzystać z tego bonusu podczas trwania Euro 2020, na przykład szukając niespodzianki w jednym z meczów. Mamy wtedy szansę na solidny zarobek, a przy niepowodzeniu możemy po prostu wypłacić nasze pieniądze. Zakład bez ryzyka odbierzecie klikając poniższy przycisk i przechodząc pełną rejestrację w Betclic.

Euro 2021 Superbet bonus

Superbet z każdym dniem zyskuje nowych użytkowników oraz fanów. Duża w tym zasługa promocji SuperSpin, dzięki której gracze codziennie mają szansę na otrzymanie darmowego zakładu. Poza tą promocją, na Euro 2021 możemy odebrać w Superbet cashback w pierwszym tygodniu do 500 PLN oraz 100% bonus od wpłaty do 50 PLN przy pierwszym depozycie. Jak je odebrać? Zarejestruj się w Superbet z kodem promocyjnym „TYPERVIP”, a bukmacher ubezpieczy Twój pierwszy tydzień gry. Nasz pierwszy depozyt aktywuje Tydzień bez ryzyka, dzięki któremu możemy grać przez 7 dni bez obawy o przegraną. Jeśli nie powiedzie nam się stawianie Euro 2021, Superbet zwróci nam kwotę na konto bonusowe. Jest ona zależna od tego jak bardzo będziemy na „minusie” w pierwszym tygodniu grania, aż do 500 złotych. Oprócz tego, nasz kod promocyjny gwarantuje nam otrzymanie równowartości naszej pierwszej wpłaty, do maksymalnie 50 złotych. Warto więc w czasie trwania Euro 2021 grać u tego bukmachera, ponieważ nawet przy niepowodzeniach mamy szansę na spory zwrot przegranych środków. Rejestracji dokonamy klikając TUTAJ, następnie należy zaznaczyć okienko „kod promocyjny” i wpisać w nim „TYPERVIP”.

Forbet bonusy Euro 2021

Na Forbet również mamy możliwość otrzymania bonusów do wykorzystania w trakcie trwania Euro 2021. U tego bukmachera dostaniemy równowartość naszej pierwszej wpłaty, aż do 2050 PLN! Oprócz tego, po drugim depozycie przysługuje nam promocja „MaxiZysk” do 200 PLN. Jeśli to wciąż za mało, to Forbet dorzuca jeszcze 14 dni gry bez podatku od zarejestrowania konta. Jak otrzymać cały ten pakiet bonusów? Należy przy rejestracji wpisać w okienku specjalny kod promocyjny „TYPERVIP”. Dzięki niemu, nasza pierwsza wpłata zostanie podwojona nawet o 2050 złotych. Po dokonaniu drugiej wpłaty, dostaniemy także możliwość skorzystania z promocji „MaxiZysk”, która podwoi nasz potencjalny zysk z wygranej. Oznacza to, że grając za 200 PLN, przy potencjalnej wygranej wynoszącej 1000 PLN, tak naprawdę będziemy grali o 1800 PLN! Nie bez powodu ta promocja jest nazywana jedną z najlepszych na rynku. Ponadto, każdy nasz kupon grany z konta depozytowego w ciągu pierwszych dwóch tygodni będzie powiększany o 14%, dzięki grze bez podatku. Jedyne co trzeba zrobić, to zarejestrować się w Forbet klikając przycisk poniżej.

Euro 2021 Totalbet bonus

Jednym z ciekawszych bukmacherów jeśli chodzi o bonusy na Euro 2021 jest Totalbet. Mamy tutaj możliwość otrzymania aż 40 złotych we freebetach, a także bonus od depozytu do aż 5000 PLN! Wszystko czego nam trzeba żeby je odebrać, to rejestracja ze specjalnym kodem promocyjnym „TYPERVIP”. Zaraz po założeniu konta otrzymamy 20 PLN bez żadnego depozytu, po 5 PLN do wykorzystania na: piłkę nożną, tenis, koszykówkę i siatkówkę. Dodatkowo, jeśli zaznaczyliśmy zgody marketingowe podczas rejestracji, otrzymamy kolejne 5 PLN na dowolne zakłady. Kolejne 15 PLN otrzymamy wykonując następujące kroki:
a) dokonanie pierwszego depozytu (min. 10zł)
b) dokonanie pierwszego zakładu z salda głównego (min. 5 zł)
c) postawienie pierwszego zakładu na sporty wirtualne (min. 5 zł).
Oprócz freebetów, przysługiwać nam będzie także 100% bonus od wpłaty, aż do 5000 złotych. Minimalna kwota pierwszej wpłaty wynosi 10 złotych. Bonus będzie uwalniany wraz z graniem kolejnych zakładów, dlatego warto go wykorzystać przy codziennym obstawianiu Euro 2020. Aby otrzymać dostęp do wszystkich wyżej wymienionych promocji, zarejestruj się klikając poniższy przycisk.

LVBet bonusy Euro 2021

LVBet może pochwalić się naprawdę szeroką gamą, jeśli chodzi o bonusy na Euro 2021. Odbierzemy tutaj aż cztery bonusy – trzy od każdego z trzech pierwszych depozytów, a także 20 PLN bez depozytu. Jak je dostać? Zarejestruj się w LVBet z kodem promocyjnym „TYPERVIP”, a otrzymasz dostęp do każdego z czterech atrakcyjnych bonusów. Od razu po rejestracji na koncie pojawi się darmowy zakład o wartości 20 złotych, do wykorzystania na dowolne zakłady. Przechodząc do bonusów od depozytu – pierwszy z nich to 100% bonus od wpłaty, aż do 2000 PLN. Wystarczy, że nasza pierwsza wpłata będzie wynosiła minimum 50 złotych, a na nasze konto bonusowe trafi równowartość naszej wpłaty. Po wykorzystaniu go, możemy skorzystać z 50% bonusu od drugiej wpłaty, do 1000 złotych. Na samym końcu, po trzecim depozycie, otrzymamy zakład bez ryzyka do 333 złotych. W przypadku niepowodzenia wystarczy jednokrotny obrót z kursem minimalnym 1,75, aby nasze środki były możliwe do wypłaty. Bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN, a także bonusy od depozytów na Euro 2020 otrzymacie rejestrując się po kliknięciu w poniższy przycisk.

Totolotek bonus Euro 2021

Totolotek należy do najstarszych bukmacherów w Polsce, dlatego może liczyć na wsparcie od najbardziej doświadczonych typerów. Bukmacher ten również przygotował swój bonus na Euro 2020. Jest nim bonus bez depozytu o wartości 15 złotych. Od razu po rejestracji ze specjalnym kodem „ZT15” możemy go wykorzystać na dowolne zakłady, także te związane z Euro 2020. Darmowy zakład po rejestracji w Totolotku jest idealnym rozwiązaniem dla nowych graczy, chcących przetestować ofertę i usługi tego bukmachera. Najłatwiejszy sposób na odebranie freebetu w Totolotku to założenie konta po kliknięciu w przycisk znajdujący się poniżej.

Bonus na Euro 2021 od Etoto

Pisząc o bonusach na Euro 2021, nie mogliśmy zapomnieć o Etoto. Rejestrując się u tego bukmachera z kodem promocyjnym „TYPERVIP” możemy podwoić kwotę naszej wpłaty dzięki specjalnej promocji. Po rejestracji, nasz pierwszy depozyt będzie objęty 100% bonusem od wpłaty, do 1500 złotych. Wpłacając 1500 PLN, łącznie dostaniemy więc na grę 3000 PLN. Aby bonusowe 1500 złotych przeszło na konto depozytowe, od zaksięgowaniu bonusu mamy 30 dni na obrót kwotą równą sześciokrotności depozytu i bonusu. Po rozliczeniu wszystkich kuponów środki staną się możliwe do wypłaty. Warto również wspomnieć o promocji Etotomania, dzięki której grając u tego bukmachera mamy możliwość otrzymywania co kilka dni różnych bonusów, zależnych od naszego poziomu. Skorzystaj z oferty na Euro 2021 od Etoto – załóż konto klikając w poniższy, zielony przycisk.

Zakład bez ryzyka Euro 2021

Zakład bez ryzyka uważany jest przez wielu graczy za najlepszy bonus dostępny na polskim rynku bukmacherów. Aktualnie możemy go odebrać wpisując przy rejestracji kod promocyjny „TYPERVIP” u każdego z następujących bukmacherów: Fortuna, Ewinner, Betfan, Betclic, a także Superbet i LVBet. Jak zakład bez ryzyka Euro 2021 wygląda u poszczególnych bukmacherów?

Fortuna – zakład bez ryzyka otrzymujemy na pierwszy zakład po dokonaniu depozytu. Jego maksymalna kwota wynosi 210 złotych. Aby środki były możliwe do wypłaty, należy obrócić całą kwotą zaledwie jednokrotnie, po kursie minimalnym 1,14.

Ewinner – aby odebrać zakład bez ryzyka, wystarczy dokonać rejestracji z kodem promocyjnym „TYPERVIP”, pamiętając o zaznaczeniu „Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”. Minimalna kwota zakładu uprawniająca do otrzymania zwrotu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot o wysokości 110 PLN netto, należy zagrać pierwszy zakład za 125 PLN brutto. Nasz zakład możemy postawić po dowolnym kursie, a zwrot nie podlega obrotowi – środki można wypłacić od razu na konto bankowe!

Betfan – maksymalna kwota zakładu bez ryzyka wynosi w tym przypadku aż 600 złotych. Po dokonaniu depozytu o minimalnej kwocie 50 PLN, należy postawić zakład o dowolnym kursie ogólnym. W przypadku przegranej, zwrot otrzymamy na konto bonusowe. Aby środki były możliwe do wypłaty, należy wykonać jednokrotny obrót całością bonusu, zawierając na kuponie minimum 3 zdarzenia, a kurs ogólny powinien wynosić minimum 3,80. Przy rejestracji należy także zaznaczyć zgody marketingowe.

Betclic – zakład bez ryzyka bez konieczności obrotu dostaniemy wpisując w 3. kroku rejestracji kod promocyjny „TYPERVIP”. Należy dokonać depozytu co najmniej 10 PLN i postawić kupon do maksymalnie 57 złotych (50 PLN netto zwrotu przy przegranej), bez minimalnego kursu ogólnego kuponu. W przypadku porażki cała nasza stawka pomniejszona o podatek trafi na konto depozytowe, skąd będziemy mogli ją od razu wypłacić na konto bankowe.

Superbet – nie jest to typowy zakład bez ryzyka, ponieważ w tym przypadku nie jest ubezpieczony tylko jeden zakład, a cały tydzień naszego stawiania kuponów u tego bukmachera. Jeżeli w ciągu 7 dni od dokonania pierwszego depozytu skończymy na „minusie”, zostanie nam on zwrócony, maksymalnie do 500 złotych. Przykładowo, przy zagraniu za 700 złotych, gdzie trafiliśmy jeden kupon na kwotę 400 złotych, nasz zwrot na konto bonusowe będzie wynosił 300 złotych. Aby środki były możliwe do wypłaty, należy czterokrotnie zagrać stawką bonusu kuponami AKO z minimalnym kursem każdego zdarzenia wynoszącym 1,30 i kursem ogólnym 1,80.

LVBet – tutaj nasz zakład bez ryzyka możemy otrzymać po trzecim depozycie. W przypadku pierwszych dwóch naszymi bonusami będą bonusy od wpłaty. Aby wykorzystać zakład bez ryzyka w LVBet, należy dokonać wpłaty co najmniej 25 złotych, a minimalny kurs ogólny kuponu powinien wynosić 1,75. W przypadku przegrania tego zakładu, całą kwotę (maksymalnie 333 złote) otrzymamy na konto bonusowe. Zwrot z zakładu bez ryzyka podlega tylko 1-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1,75. Po wykonaniu tego warunku środki będą możliwe do wypłaty.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy bukmacherzy wprowadzą bonusy specjalne na Euro 2021?

Tak, bukmacherzy z pewnością przygotują dla graczy jakieś ciekawe bonusy na Euro 2021.

Kiedy odbędzie się Euro 2021?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej odbędą się od 11 czerwca do 11 lipca 2021 roku.