Czwartek to już prawie weekend! A emocji na europejskich boiskach w tym tygodniu nie zabraknie. Będziemy dziś świadkami rozstrzygnięć drugiej kolejki grupy C oraz starcia między Danią, a Belgami. I aż do niedzieli skorzystać będziecie mogli z bonusu Betfana!

EURO 2020: 2 ZAGRANE KUPONY = FREEBET!

Przed nami wiele sądnych spotkań dla większości reprezentacji. Od tych meczów zależeć będzie być albo nie być wielu ekip na tegorocznym Euro, a w tym między innymi arcyważne spotkanie Biało – Czerwonych z Hiszpanią.  Szczyt naszych emocji przypadnie zapewne na spotkanie Polaków, jednak zarówno przed tym meczem, jak i po nim czeka nas mnóstwo atrakcyjnie zapowiadających się spotkań.

Ciekawe typowanie zacząć możemy już od pierwszego dzisiejszego meczu, w którym zmierzą się reprezentacje Ukrainy i Macedonii Północnej. Obie ekipy, mimo porażek w swoich pierwszych spotkaniach pokazały się z naprawdę pozytywnej strony. Zaciętość, odwaga i walka do końca to coś czego w tym meczu możemy być pewni!

Jutro prawdopodobnie poznamy odpowiedź na pytanie, czy wicemistrz świata wyjdzie z grupy na tym turnieju! Chorwacja podejmie Czechów i wcale nie jest powiedziane, że to Modrić i spółka są tutaj faworytami. Czy Patrik Schick znów spróbuje zaskoczyć bramkarza rywali strzałem z połowy boiska?

Zaczęliśmy turniej od bramki samobójczej, ale na pocieszenie przyszli nam Niemcy, którzy zrobili to samo. Czy podopieczni Joachima Loewa kolejną wielką imprezę zaliczą do niezbyt udanych? Odpowiedź już w sobotę po starciu z Portugalią!

Czy Roberto Mancini ma pod sobą ekipę przyszłych Mistrzów Europy? Na razie wiele na to wskazuje. Dwa okazałe zwycięstwa. Zero straconych bramek. Oto nowy styl Azzurri! Już w niedzielę będą mieli okazję postawić kropkę nad i w swojej grupowej kampanii. To jednak może nie być takie proste. Zmierzą się oni z reprezentacją Walii. A Smoki, zdaje się, przejęły rolę czarnego konia turnieju od Turków, którzy temu mianu zupełnie nie sprostali.

Sprawdź też ranking bukmacherów


Weekendowy klimat możemy poczuć już w czwartek dzięki bonusowi od Betfana. Aby z niego skorzystać należy postawić dwa kupony z różnymi zdarzeniami za dokładnie 49 zł lub 99 zł. Mogą być to zarówno kupony AKO jak i SOLO. Minimalny kurs kuponu to 2.5. Należy pamiętać, aby zawarte na nich zdarzenia rozstrzygnęły się do 20.06, do godziny 23:59!

Za poprawne spełnienie warunków gracz otrzyma freebet o wartości 49 zł, jeżeli postawił dwa kupony po stawce 49 zł. Natomiast jeżeli zagrało się dwukrotnie po 99 zł, wtedy czeka na nas freebet w wysokości, a jakże, 99 zł! Nie wiesz co zagrać? Propozycje znajdziesz w naszych typach dnia.


Odbierz bonusy powitalne na BETFAN już teraz, z kodem TYPERVIP.

Rejestruję się i odbieram bonusy