NAJLEPSZY BONUS NA RYNKU! – eToto bonus bez ryzyka 100 PLN

4
Etoto Bonus bez ryzyka

eTOTO Bonus bez ryzyka do 100 PLN
Bukmacher eToto to jeden z LEGALNYCH bukmacherów w Polsce. Markę Etoto reprezentują tacy ambasadorzy jak Mateusz Borek, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń czy Michał Pol. Jest to legalna, zarejestrowana firma, z licencją na prowadzenie gier na terenie Polski. Etoto dopiero zaczyna na poważnie wchodzić na rynek, ale osobami ambasadorów oraz świetnymi bonusami na start pokazuje, że niebawem może stać się jedną z wiodących firm bukmacherskich w Polsce.

Aby otrzymać bonus oczywiście konieczne jest trzymanie się wszystkich zasad regulaminu! Wyróżniamy pięć podstawowych punktów jako drogę do skorzystania z bonusu

ZAREJESTRUJ KONTO ZE SPECJALNEGO LINKU PARTNERSKIEGO

>REJESTRACJA<

Po wejściu w link wybierz “skorzystaj z oferty”. Przygotuj także skan/zdjęcie dowodu potwierdzającego tożsamość, co jest konieczne przy rejestracji u każdego(!) legalnego bukmachera.

 

DOKONAJ WPŁATY

Minimalny depozyt wynosi 1 PLN. Maksymalna wartość bonusu (zwrotu w razie przegranego zakładu) to 100 złotych.

Po dokonaniu wpłaty, jeśli otrzymasz środki na swoje konto bonusowe (oznacza to, że automatycznie wybrana została inna promocja powitalna), skontaktuj się z Etoto na czacie lub mailu z chęcią zmiany na bonus do 100 PLN bez ryzyka.

 

POSTAW KUPON AKO – BEZ RYZYKA

Można również postawić kupon SOLO (pojedynczy). W tym przypadku jednak istnieje zasada wyboru zdarzenia z co najmniej trzema możliwymi wynikami – na przykład 1X2 w piłce nożnej. Z kolei zakłady np na tenis są wykluczone, gdyż zawierają jedynie dwie opcje: 12, czyli wygrana jednego lub drugiego zawodnika. Warto więc postawić kupon AKO (czyli co najmniej 2 zdarzenia), w którym ta zasada nie obowiązuje.
W przypadku SOLO/AKO brak minimalnego ani maksymalnego kursu. 

 

ZAKŁAD WSZEDŁ? ŚWIETNIE, ODBIERASZ SWOJĄ WYGRANĄ

W przypadku tego bonusu eTOTO Bonus bez ryzyka to prawdziwe BEZ RYZYKA! Oznacza to, że w razie porażki pierwszego zakładu otrzymujemy pieniądze z powrotem na swoje konto bez konieczności obrotu! To samo w razie wygranego zakłady – wygrana nie podlega warunkom obrotu! Fajnie, prawda? Wygraną/zwrot możemy od razu wypłacić.

 

ZAKŁAD NIE WSZEDŁ? ODBIERZ SWOJE ŚRODKI Z POWROTEM!

Aby odebrać środki za przegrany zakład wystarczy napisać do eToto z informacją o skorzystaniu z bonusu powitalnego bez ryzyka. Można to uczynić na dwa sposoby – CZAT lub e-mail. W przypadku wiadomości e-mail w tytule wpisz: KASOZWROT 100zł
-> KONTAKT E-TOTO

Przed rejestracją upewnij się czy nikt z Twojego IP/gospodarstwa domowego/adresu e-mail/urządzenia (pc/telefon), karty płatniczej, rachunku bankowego nie korzystał już z tej promocji. Nie zakładaj konta z publicznych komputerów (kafejek internetowych i tak dalej), gdyż istnieje ryzyko, że konto zostało już założone z tego miejsca i bonus nie będzie Ci przysługiwał.


Najważniejsze punkty regulaminu:

  1. Z promocji eTOTO Bonus bez ryzyka wykluczone są zakłady systemowe.
  2. Nie ma minimalnego kursu dla promocji
  3. Maksymalna kwota nagrody (zwrotu) to 100 złotych.
  4. Chcąc skorzystać z oferty powitalnej oraz otrzymać nagrodę (zwrot) należy po przegraniu tego zakładu zwrócić się z prośbą o przyznanie nagrody (zwrotu) poprzez wysłanie wiadomości email na adres pomoc@etoto.pl, najlepiej podając w tytule wiadomości „KASOZWROT 100 zł”, lub skontaktować się z etoto za pośrednictwem czatu
  5. Zwrot stawki za przegrany zakład zostanie zaksięgowany na koncie gracza maksymalnie do 24 godzin od kontaktu czat/email.
  6. Wypłata środków z tytułu zwrotu zazwyczaj trwa od 1 do 3 dni roboczych
  7. Skorzystać z oferty powitalnej można wyłącznie dokonując wpłaty (depozytu) z własnego rachunku płatniczego
  8. Klient nie może skorzystać z oferty w połączeniu z inną promocją powitalną.
  9. Oferta powitalna obejmuje zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo (LIVE), pojedyncze (z co najmniej trzema możliwymi wynikami) i każdy wielokrotny, z wyłączeniem zakładów systemowych.
  10. Pełny regulamin znajdziesz na oficjalnej stronie promocji u bukmachera

Sprawdź również bonusy bez depozytu od innych legalnych bukmacherów

eTOTO Bonus bez ryzyka

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "NAJLEPSZY BONUS NA RYNKU! – eToto bonus bez ryzyka 100 PLN"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gość

Na oficjalnej stronie E-toto pisze ze jedynie zakład solo można. To jak z tym AKO w końcu?

Tom
Gość

Super …może byście sprawdzali co macie na stronie… zarejestrowałem się wplaciłem uruchomiłem czat i ZONNK – bo ten bonus jest tylko dla osób które zarejestrowały się do 10-06-2018 r.Dzięki …. SUPER STRONA

Tom
Gość

sorry do 30-06-2018 r !!