Poza sportem, do którego przywykliśmy już dawno temu, coraz popularniejszy staje się e-sport. Dyscyplina ta przyciąga coraz więcej kibiców. Ludzie chętnie oglądają pojedynki w Counter Strike, czy też w League of Legends. Z tego, też powodu eWinner ma nową promocję. Polega ona, na możliwości obstawiania e-sportu bez podatku. Sprawdź również zakład bez ryzyka na eWinner.

E-sport bez podatku!

Już dzisiaj czekają nas dwa pojedynki w Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej w Counter Strike. O godzinie 18 zmierzą się ze sobą Izako Boars, na przeciw których stanie ekipa AVEZ. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że ekipa Izako Boars wygra to spotkanie. Wnioskować to można po kursie na ich zwycięstwo, który wynosi 1.15. Warto tutaj jednak rozważyć handicap map, bądź rund. Drugi pojedynek rozpocznie się o godzinie 21. Po jednej stronie zobaczymy Illuminar Gaming, po drugiej zaś Turów Zgorzelec. Tak samo, jak w przypadku pierwszego pojedynku kursy mocno faworyzują pierwszą ekipę.

Równo o północy rozpoczną się również zawody w League of Legends. W ramach LCS Proving Grounds zmierzy się Team Dignitas Academy wraz z Evil Geniuses Prodigies. Jest to spotkanie, na które warto zwrócić uwagę. Zwłaszcza, że kursy wyglądają bardziej zachęcająco, niż w przypadku dzisiejszych meczów w Counter Strike. Dwie godziny później, rozpocznie się z kolei w ramach tych samych rozgrywek mecz Dignitas Mirage – Team Solomid Academy. Nie da się ukryć, że każdy fan e-sportu znajdzie dzisiaj coś ciekawego dla siebie.

By móc cieszyć się grą bez podatku obstawiając esport, należy spełnić kilka prostych warunków. Pierwszym z nich, jest fakt, że na kuponie muszą znajdować się co najmniej 3 zdarzenia. Co więcej, kurs każdego z nich musi wynosić minimalnie 1.20. Ostatnim z warunków, polega na tym, że zakład musi obejmować jedynie zdarzenia e-sportowe. Nie można zatem połączyć tego, na przykład z rozgrywkami Ligi Europy. Pomimo tego, promocja z całą pewnością zadowoli fanów e-sportu.

Z kodem TYPERVIP, możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka na eWinner do 155 zł.

Chcę odebrać zakład bez ryzyka z kodem TYPERVIP