W najbliższych dniach będziemy świadkami między innymi spotkań w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Reprezentacja Polski zmierzy się w związku z tym z San Marino (09.10), a także Albanią (12.10). Mecze te są o tyle istotne, że mogą bezpośrednio wpłynąć na awans biało-czerwonych na przyszłoroczny mundial. Oprócz spotkań Polski będziemy świadkami chociażby następujących starć – Urugwaj zmierzy się z Kolumbią, Anglia z Węgrami, a Dania podejmie u siebie Austrię. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje specjalną promocję w związku z nadciągającymi zdarzeniami w futbolowym świecie. W ramach bonusu możemy uzyskać zwrot do 100 pln w sytuacji, gdy jedno ze zdarzeń na na kuponie okaże się nietrafione.

Eliminacyjny pewniak – zwrot do 100 pln

Sytuacja w grupie I, a więc w grupie, której częścią jest Polska, wygląda naprawdę ciekawie. Biało-czerwoni póki co zajmują trzecią lokatę, zaś premiowane są dwie drużyny. W związku z tym Robert Lewandowski i reszta kadry z pewnością dadzą z siebie wszystko w najbliższych meczach, by uzyskać komplet punktów i jak najkorzystniejszy bilans bramkowy. Bukmacher Betclic wyciąga do nas pomocną dłoń. W sytuacji, gdy nasz kupon na mecze piłkarskie w najbliższych dniach okaże się nietrafiony przez jedno wydarzenie, wówczas otrzymamy zwrot postawionej stawki aż do 100 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto rozważyć zarejestrowanie się z kodem promocyjnym od Betclic.

pewny-zaklad-zajawka

W dniach 07.10 – 12.10.2021, do godziny 23:59, należy zawrzeć kupon typu AKO, za dowolną stawkę. Minimalna ilość zdarzeń na kuponie wynosi 5, a minimalny kurs to 4.00. Zdarzenia muszą dotyczyć jedynie piłki nożnej. W przypadku, gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione, wówczas otrzymamy zwrot postawionej stawki do 100 pln w formie bonusu. Nagroda trafi na saldo bonusowe do godziny 17:00 w dniu 14.10.2021. W celu wypłaty bonusu, należy obrócić go 6-krotnie, po minimalnym kursie 2.00, w ciągu 30 dni od otrzymania.

pewny-zaklad-regulamin

[blok_bonus]