Już dzisiaj (24.03) startują eliminacje do Mistrzostw Świata w Katarze, z tej okazji forBET przygotował dla Was promocję w której można grać bez podatku, a jeśli założysz konto już dziś będziesz miał aż 14 dni bez podatku na start!

Eliminacje MŚ 2022 bez podatku!

Już dzisiaj zobaczymy mecze takich zespołów jak Portugalia, Holandia, Francja czy Chorwacja. W czwartek gra nasza reprezentacja, a oprócz niej zagra między innymi Hiszpania, Włochy czy Niemcy. Zmagania reprezentacyjne pozwalają nam obejrzeć topowych piłkarzy na przestrzeni kilku dni i to jest właśnie piękne. Dzisiaj i jutro zagrają tacy piłkarze jak Ronaldo, Mbappe, Lewandowski czy Haaland. Przed Robertem o wiele cięższe zadanie niż przed pozostałą wymienioną trójką. Polska zmierzy się w czwartek z Węgrami, jest to przeciwnik tylko trochę słabszy od reprezentacji Polski więc nasz kapitan będzie miał twardy orzech do zgryzienia ale miejmy nadzieję że po asystach naszych wspaniałych pomocników uda mu się trafić do siatki.

Portugalczyk Ronaldo stanie na przeciw drużyny Azerbejdżanu więc będzie mógł się popisać swoimi umiejętnościami ofensywnymi, Kylian Mbappe razem ze swoimi kolegami podejmą we Francji drużynę Ukrainy także młody Francuz powinien ustrzelić co najmniej jednego gola. Najprostsze zadanie stoi przed dwudziestoletnim zawodnikiem Borussi Dortmund, Norweg Erling Braut Haland w środę stanie przeciwko reprezentacji Gibraltaru, a jak wiadomo nie jest to Europejska potęga więc strzelenie im gola nie powinno być dla zawodnika tej klasy wielkim wyzwaniem.

 

Jeśli macie fajne typy na eliminacje do MŚ 2022 to na forBET zagracie je bez podatku! Pamiętajcie tylko, że na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia każde pojedyncze z kursem minimalnym 1,30.

Pakiet 3 powitalnych bonusów już na Ciebie czeka u bukmachera forBET!

Odbieram bonusy powitalne