Jesteś znudzony prostymi kuponami na których znajdują się zdarzenia w formacie (1X2) albo z tak zwaną podpórką? eWinner ma dla Ciebie coś co zabije tą monotonię – promocję Ekstra Piątka! Bukmacher ten dodatkowo oferuje zakład bez ryzyka!

Ekstra Piątka – freebet za custombet

eWinner przygotował na dzisiaj 5 CUSTOM BETÓW które możesz zagrać tylko dziś do godziny 17:00. Wśród z nich znajduje się trochę E-sportu i trochę Piłki Nożnej. Pierwszy custom bet dotyczy eWinner 2. ligi można w nim obstawić że w którymś z meczów Wigry – Błękitni lub Chojniczanka – Olimpia padną co najmniej 4 gole kurs że tak będzie wynosi 1.95.

Kolejny specjalny zakład zaproponowany przez bukmachera brzmi – Czy wydarzy się minimum jedno z: Dante Stipica zanotuje czyste konto lub Sebastian Kowalczyk strzeli gola lub Kacper Kozłowski strzeli gola, kurs na to że wydarzy się minimum jedno z tych 3 propozycji wynosi 2.10. Trzeci specjalny zakład pochodzi z meczu Augsburg – Borussia, a zakłada że Rafał Gikiewicz obroni minimum 4 celne strzały, kurs na to wynosi 1.85.

Dwa pozostałe zakłady dotyczą Counter Strike: Global Offensive, a dokładniej ESL Pro League w ramach której zobaczymy dziś 3 mecze – Heroic vs. Complexity, BIG vs. Renegades, OG vs. FunPlus Phoenix, bukmacher zaproponował dwa zdarzenia na wszystkie 3 mecze, w pierwszym można założyć się że w jednym z tych meczów padnie ACE czyli jeden z zawodników zabije wszystkich przeciwników w jednej z rund, a w drugim custom becie można założyć się, że w którymś z tych meczów będzie dogrywka czyli mecz zakończy się remisem 15-15 i będzie potrzebny tak zwany Over Time.

 

Aby uzyskać freebet należy zagrać kupon AKO na którym znajdą się co najmniej trzy wydarzenia z oferty EKSTRA PIĄTKA – FREEBET ZA CUSTOMBET. Stawka twojego kuponu musi wynieść co najmniej 25 zł, jeśli spełnisz powyższe warunki otrzymasz freebet w wysokości 5 zł za każde wydarzenie z wyżej wymienionej oferty rozliczone jako TAK. Freebet można wykorzystać w ciągu 7 dni od przypisania go do twojego konta, a wygrana z niego nie może przekroczyć 100 zł.

Zakład bez ryzyka do 155 zł już na Ciebie czeka u bukmachera eWinner!

Odbieram zakład bez ryzyka na start